What's new

chwastu grow

EnzoPL

New member
no wlasnie chcialbym wiedziec jaka jest temperatura u Ciebie na dworzu bo ja moglbym wrzucic boksa na strych w ktorym sa grube betonowe sciany tylko ze jak lampy nie beda chodzic to w boksie bedzie zimno , widzialem ze probowales z grzalka predzej i dawales rade , tylko ze jak u mnie przypier*** z - 15 to nie wiem czy taka grzalka da rade;/
 

uho667

Active member
enzo porzejrzyj moj temat a bedziesz wiedzial ze zadna tempa zewnetrzna w moim systemie nie ma znaczenia bo zaciagam powietrze z domu , i wpuszczam je spowrotem
 

uho667

Active member
witam po dlugiej nie obecnosci w sumie bylem ale z braku czasu nei wrzucalem fotek , na ktore naprawde duzo czasu schodzi na tym forum majac limity post 5 zdjec,
wiec co tu mamy , a mamy kritikal bilbo x ak47 od genethika

kb i kb x ak 47 od sionka 21 dni wega do kosy 77 dni panowie i panie , a jaki plon , nei wiem jeszcze sie suszy , doniczka 3,4 l , przed wyjazdem do barcelony jakies 3 tyg przesadzielm ze wzgedlu na czestosc podlewania do donic 6 l ale serio , ziemia poszla na marne system korzenny prawie nic sie nie rozrosl , ale wytrzaymaly bez pana 5 dni , wiec warto bylo zaznac takie straty , mokrego wyszlo z kb, 130 gram a z kb x ak47 175 g mokrego

kritikal bilbo genethik
 

coxnox

Well-known member
Veteran
Hi !!

Well done man !!
i'm taking a seat, i want to see all that seeds growing... :biggrin:
 

uho667

Active member
Hi , from now on I will be kept a diary in English, so YOU will know more clearly what is what ,and what is happening in box, thanks for visiting
 

coxnox

Well-known member
Veteran
Man you're in the polish section, don't worry about me i have google translator... :yay:

have a nice grow ! :biggrin:
 

BiAtScH

New member
:woohoo::woohoo: Naprawde niezle topy :) super uprawka pod profesjonalna reka widac nie ma sie czego obawiac :dance013: super naprawde extra fajne miejsce sprzecik i wogole bede bacznie obserwowac , powodzonka :tiphat:
 

Brodaty

Member
Jestem pod wielkim wrażeniem bo naprawdę zajebiście wyszło! Sort pierwsza klasa! Powodzenia z następnym growem! Pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top