What's new

Χωρίς θέμα! Ότι να ναι thread

ironagxos

Member
poia einai h gnomh sas oson afora ...ena grow me ena mono fem spori;; (afto mas emeine eksalou)!!!!se 400 hps se 1*1*2;;;;
 

bazz

Member
Μια χαρά θα ειναι... Δώσε αρκετή ανάπτυξη και άφησε το να παπαδιασει
 

ironagxos

Member
afto skedtomai n kano..afou telos ta fasolia!!! ....kana top kai meta leo gia proth fora na balo ena dyxti gia pleksimo scrog...sto idio grow aksizei na valo kana auto h oxi paidia;
 
kalhspera aderfia .... exw 8ema me thn 8ermokrasia... me anamenh lampa(250 hps dual) me vgazei 32.5 8ermokrasia kai 48 ygrasia.. kamia idea na riksoyme thn 8ermokrasia??? h tenta einai 60-60-1.50.. anemhsthraki exei kai eksaerismo
 

ironagxos

Member
ta stadar kalokairino problhma me ths hps...kala ekanes kai t eipes bro giati tha kskinousa kainourgio grow ta taileytai fasolia !!!kalytera n perimeno kana mhna akoma!!!!!ti na ekanes;;;den ksero...dokimase n afhseis to tent s ligo anoixto;;;
 

ironagxos

Member
exo kati royal draft auto outdoor..den ta blepo na kanoun xairi!!!einai enamhsh mhna kai akoma den exoun mpei anthoforia....ti lete an megalonan mesa kana 2;;gia na bgei kana xairi..;;;
 
8a paw avrio na parw ena cool tube na doume mhpws kanoume douleia kai pesei stous 28 h 8ermokrasia.... sigoura den ksanavazw kalokairi.. apo septemvh twra pou den 8a exei tosh zesth....
 

ironagxos

Member
nai me hps kalokairi den...kai go to idio problhma exo!!!!kai anamaino.....tha pesei oso n nai ligo..alla skepsou file m einai kalokairi kai exei poso zesth..+h hps!!asta n pane!!!se poio stadio vriskesai;;
 

ironagxos

Member
se poianei to kalokairi dld....kai oi zestes.....kalh synexeia....kai kalh tyxh!!!!giafto tha gopustara mia led...!!!!!(*_**)
 

ironagxos

Member
idea gia led;;;exei para poles file m...alla an thes mia sevasth gnomh exei edo mesa ledakides mastoria pou katexoun kai tha se enhmeroun 1000% an tous rotiseis...!!!
 

ironagxos

Member
oson afora ena fyto kato apo 400 hps kai anapthksi kana 2mhno:posa lt pot me protinetai;ypostroma;;apo texnikes ti na efarmoso;;;top kai scrog;h fimming;h den to peirazo katholou;;;tha einai special kush!thanks perimeno na strtaro!
 

Papastroumf

Member
Το strain που αναφέρεις είναι indica dominant. Αν θες πολύ ανάπτυξη δώστου 1 μήνα άντε 1,5. 2 μήνες είναι πολλοί. Πρέπει να έχεις τουλάχιστον 2 μέτρα ύψος τέντα και οπωσδήποτε scrog για να κουμαντάρεις. Προτείνω 1 μήνα ανάπτυξη σε 30λτ γλάστρα και μετά το γυρνάς 12/12. Εννοείτε θα παίξει τοπ και scrog.
 

ironagxos

Member
papamstroumf nai inidica dominate ειναι!!!εβγαλα και μια ακρη και αναμαινω κατι exodus cheese fem apo greenhouse ---sensi skunk(R) fem- Mazar apo Dutch Passion!!!οποτε θα εχει παρεα το kush!!!τωρα αν εινα 4 σε 25lt smart pot se 1*1*2 tent δεν ξερω αν τηα κανω scrog!!!γνωμη σου;;A καιπσιτηικα να παρω για πρωτη φορα biobizz allmix τι λεται;;;θελει το συγεκριμενο ph στοποτισμα αφτο το χωμα ε;;;αναλογα με το ph ελευθερωνει και τα αναλογα θρεπτικα στοιχεια;΄΄ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΟ;;;;
 
skeftomai na valw apo thn arxh to cooltube sthn anapthksh... alla skeftwmai na 8a valw kai ton eksaerismo apo thn arxh h na to afhsw mono gia an8oforia ton eksaerismo.. gnwmes?
 
Top