What's new

Χωρίς θέμα! Ότι να ναι thread

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
kalo ksekinima tjo, sou efxome ta kalytera bro :canabis:

ola ta post einai edw, psilokolise to thread :tumbleweed: kai nai, afta itan sto pes ena geia kai twra einai edw gia texnikous logous :D
 
λοιπόν μάγκες ...Θέλω μία χάρη από εσάς.
Προσευχηθείτε , προσευχηθείτε για το Kilimanjaro μου.
Αύριο, ή θα περάσει από πάνω του ή από δίπλα του, η μπουλντόζα!
 
O

orfeas

....opos? den to kaneis pio liana mpas kai ginoume xeirourgoi?
Εντάξει, η φράση ήταν μάλλον άστοχη, απλά δεν ήθελα να ακούγομαι συνήγορος του φόρουμ...

Και για να γίνω πιο συγκεκριμένος, τα ράμματα αφορούν μέλη του διεθνούς κι όχι το ίδιο το φόρουμ.
Με το φόρουμ το μόνο πρόβλημα που είχα κάποια στιγμή ήταν το ανέβασμα φωτό που ενώ ήταν κάτω από το όριο του μεγέθους δεν ανέβαιναν. Εν πάση περιπτώσει πλημμέλημα...
Κι αυτό που μόλις συνέβει, κι έχει ξανασυμβεί, είναι η απελπιστική καθυστέρηση στο ανέβασμα σελίδας και το περίφημο service unavailable...
Τώρα αν όλα αυτά που λέει το αρνί είναι όντως αλήθεια, έ και μένα θα μου την έσπαγε...

Επίσης, ο 'Χάσι θα μπορούσε να ενημερώνει για την μεταφορά των άσχετων αναρτήσεων:tiphat:

Οπότε, φίλε μου, δεν χρειάζεται να γίνεις χειρουργός:tiphat:
 
Last edited by a moderator:
O

orfeas

λοιπόν μάγκες ...Θέλω μία χάρη από εσάς.
Προσευχηθείτε , προσευχηθείτε για το Kilimanjaro μου.
Αύριο, ή θα περάσει από πάνω του ή από δίπλα του, η μπουλντόζα!

Άγιε, το Κιλιμάντζαρο θα μείνει ανέπαφο!!!
Καλού κακού όμως, κάνε καθημερινές επιθεωρήσεις...
Συν Αθηνά...
 
Ανέπαφο δεν θα μείνει γιατί εψές έκοψα μια κορυφή να λέμε ότι ήπιαμε και από αυτό σε περίπτωση που [μακριά από δω] έχει άλλη γνώμη ο πανταχού παρών και τα πάντα πληρών.
ας βάλω και ένα τραγουδάκι
http://www.youtube.com/watch?v=UOoHTcuORcY
 

tjo

life gardener
Veteran
Εντάξει, η φράση ήταν μάλλον άστοχη, απλά δεν ήθελα να ακούγομαι συνήγορος του φόρουμ...

Και για να γίνω πιο συγκεκριμένος, τα ράμματα αφορούν μέλη του διεθνούς κι όχι το ίδιο το φόρουμ.
Με το φόρουμ το μόνο πρόβλημα που είχα κάποια στιγμή ήταν το ανέβασμα φωτό που ενώ ήταν κάτω από το όριο του μεγέθους δεν ανέβαιναν. Εν πάση περιπτώσει πλημμέλημα...
Κι αυτό που μόλις συνέβει, κι έχει ξανασυμβεί, είναι η απελπιστική καθυστέρηση στο ανέβασμα σελίδας και το περίφημο service unavailable...
Τώρα αν όλα αυτά που λέει το αρνί είναι όντως αλήθεια, έ και μένα θα μου την έσπαγε...

Επίσης, ο 'Χάσι θα μπορούσε να ενημερώνει για την μεταφορά των άσχετων αναρτήσεων:tiphat:

Οπότε, φίλε μου, δεν χρειάζεται να γίνεις χειρουργός:tiphat:

file Orfea ayta na einai ta problimata mas....
ksereis poly kala oti kaneis ap olous mas de thelei na ginei
to forum mpoyrdelo..kalutera ligoi kai energoi,para polloi kai kafeneio.
episis na sou po oti de xreiazetai kathe fora na ginetai anakoinosi gia metafora post giati opos katalabaineis auto einai kati pou sumbainei..:)

mexri tora ego os moderator den eixa peiraksei post...proxtes allaksa thesi merika post gia na menoun kathara ta thread..
o hasi kanei ti douleia toso kairo edo mesa..allios tha imastan ena xaos.
..kai ekana katalathos edit sto post sou anti na kano quote.:tiphat:




agie
ola kala tha pane..Toy milisa....:angelshug:
 
Το Κιλιμάντζαρο ζει. Ο κίνδυνος δεν έχει περάσει βέβαια. σήμερα καθαρίζανε ότι είχε σπάσει η σφύρα τις προηγούμενες μέρες. α ρε Ρουπακιώτη....
 
και σήμερα που πέρασε και η μπουλντόζα ?
Ο γιες, τη βγάλαμε αγορίνες!είναι λίγο διψασμένο ,αλλά ζωντανό :woohoo:
 

Attachments

  • kilimanjaro.jpg
    kilimanjaro.jpg
    120.9 KB · Views: 15
O

orfeas

Μη βάζεις τέτοιες φωτό 'ρε κουμπάρε, εν μεγάλη η στενοχώρια που με πιάνει:)

Εν τω μεταξύ δεν το βλέπω για καθαρή σατίβα το Κιλιμάντζαρο...
 
O

orfeas

Εσένα μπορεί να μην σε έφαγε η μπουλντόζα, εμένα όμως με ρήμαξε η μούχλα...:jump:
Όμως το "δαχτυλάτο" σε μέγεθος σπιρτοκέφαλου που δοκίμασα μου είπε καλά νέα...

Kumpel, κάτι έλεγες παλιότερα για φρενάρισμα της μούχλας με γάλα?
 

Attachments

  • P1060426.jpg
    P1060426.jpg
    70.5 KB · Views: 11
  • P1060428.jpg
    P1060428.jpg
    71.5 KB · Views: 14
ωραίες φούντες ,ωραία χαλιά :artist:

Ωραία πράματα γενικά ώρες ώρες !!!!

Όσο για το Κιλιμάντζαρο? Καλό παιδί να ναι :woohoo:
 

jimaica

Member
πολυ χαιρομαι που ξαναβλεπω το κιλιματζαρο..εχεις τραβιξει πολλα φετος αλλα στο τελος θα ανταμυφθεις..τις ευχες μου
 
O

orfeas

Εν τω μεταξύ, επειδή το χαλί θα πάει σχεδόν όλο για bubble, ξέρεις κανείς πόσο στεγνό πρέπει να είναι;

Για το δε Κιλιμάντζαρο, σημασία έχει αυτό που είπες, Άγιε.
Απλά έκανα τη παρατήρηση για τον φαινότυπο...
 

Rondelia

Active member
exw diavasei oti thelei na einai ksero gia na feygoun pio eukola ta trichromes, den to exw kanei o idios.
 

tjo

life gardener
Veteran
Εν τω μεταξύ, επειδή το χαλί θα πάει σχεδόν όλο για bubble, ξέρεις κανείς πόσο στεγνό πρέπει να είναι;

Για το δε Κιλιμάντζαρο, σημασία έχει αυτό που είπες, Άγιε.
Απλά έκανα τη παρατήρηση για τον φαινότυπο...

katharise ta megala fulla-peta ta- kai meta kserane to kala!
apo kei kai pera kanei oti theleis...ego to *xtupao* ala maroko
prota na paro tin proti kali skoni kai afou to xtypiso meta to kano
bubble..otan to kano bubble to kano 3-4 gures-analoga me to ti bgazei...kai oti meinei apo to bubble kserane to kai kane ena elafry bamma me raki -gia pliges kai pono sto stomaxi-.:tiphat:
 

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
egw proswpika exw kanei mia fora bubble kai den boro na miliso apo prwsopiki ebiria, alla ena filaraki mou pou kanei syxna pikna
leei oti einai kalytera na min einai ksera gia bubble..ta trichomes ksekolane apo ton pago kai den exeis polles apolies!
egw, tis perisoteres fores, kanw sxedon oti kanei kai o tjo, alla se psilo ali morfi..shake kai meta oil..sto telos miksi twn dyo :yummy:
 
Top