What's new

ChemDD x AK 47 Auto & ChemDD (250W 60 x 70 x 160) by.GB

GrowBoy

Active member
Witam
22 dzien FLO
Dziewczynki juz sie topia ;] wyrwalem pare jajec co sie pokazaly :wave: dalszych ani sladu.
Jedne glowny szczyt troche mi sie od lampy przypalil ale mam nadzieje ze wszystko bedzie OK :laughing:
Oto one : :tiphat:

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


ChemDD
picture.php


2 x ChemDD x Ak 47

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Przypalony szczycik :( bedzie z nim dobrze?

picture.php


Pozdrawiam :tiphat::tiphat:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
WITAM
Pieknie ci idzie z tymi masywnymi roslinami :D ten przypalony topek - z nim nic nie bedzie , a nawet morzna powiedziec ze bedzie z nim bardzo dobrze , zobaczysz jak pieknie napuchnie i bedzie jednym z najwiekszych topow na koniec ,
droga sprawa to wentyl zmien na cos mniejszego , i w tedy lampe sobie ustawisz , wczesniej cos ci radzilem ,ale widac ze dobrymi radami to pieklo jest wybrukowane :D
picture.php

powodzenia
 

GrowBoy

Active member
Zielu dzieki za dobre slowo
A poza tym to co radziles? zwykle slucham sie rad wyzszych stopniem grower-ow :D , jakas pominalem?
Chcialem dac zamiast tego duzego skurwysyna ten maly kanalowy co wpuszczal powietrze do boxa (bo tak jak napisales okazal sie on nie potrzebny bo filtr sam sobie dobrze powietrze zasysa do boxa) ale on caly huj za przeproszeniem dmucha na te rosliny i by sie bardziej przypalaly niz teraz :/ a na inny mniejszy nie mam funduszy :D przy nastepnym growie go zmienie :)
pozdrawiam
 

kunkka

Member
Veteran
Fajnie idzie, teraz z tygodnia na tydzień powinno być coraz piękniej:)
A co do tego topka to raczej nie będzie się wyciągał tylko zacznie w szerz rosnąć w skutek czego powinieneś mieć topa nie do objęcia w dłoń:D
I w sumie możesz za jakiś czas zrobić manicure i poodcinać dolne odrosty z których i tak nic nie będzie. A rośliną zrobi się luźniej i do właściwych topów będzie więcej sub. dostarczanych.

Powodzonka!
 
witam i gratuluje
mam podobny sprzęt jak ty , różnica jedynie w odbłyśniku, mam nadzieje że osiągne podobne rezultaty do Twoich
k+
 

GrowBoy

Active member
Witam
6 tydzien flo, cos powoli im to strasznie idzie mi sie wydaje, ale nie jest zle :)
Dostaja dalej fosfor i bloom + 2ml boosta
Oto one:
picture.php

picture.php


Ta jakas bardzo lisciasta ChemDD x Ak 47
picture.php

picture.php

picture.php


Ta ladniejsza i wczesniejsza bedzie
picture.php


Tutaj sie takie cos zrobilo z tego przypalonego szczyta :) Przepiekne :bump:
picture.php


picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


ChemDD 56
Bardzo bardzo oszroniony i straszny smierdziel z niego :) i troche pozniejszy od tych wczesniejszych ale bedzie warto czekac
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php



Nie sadzicie ze male topy maja jak na 6 tydzien? :/
Pozdrawiam :thank you::wave:
:tiphat:
 

GrowBoy

Active member
Witam
Zdjecia robione wczoraj czyli dziewczynki maja juz 7 tydzien flo bez jednego dnia :)
Oto one :bump::bump:

ChemDD 56

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


ChemDD x Ak47 (DWIE)

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php



Calosc
picture.php


Sadze ze za tydzien juz jedna pojdzie pod nozyczki a pozostale ok.2 tygodnie
Pozdrawiam :bump::bump::tiphat:
 
oj nie, nie potrzymaj przynajmniej te 2 tygodnie i dopiero mysl o zcinaniu

uszczknij za te 15 dni małego topka i zobacz sobie jak CI będzie smakować
Przecież jednym z największych błędów to za wczesne zbiory a "8 tygodniowca" można przetrzymać 9 albo i 10 tygodni spokojnie

Jak tam flush - planujesz czy już wykonujesz ??
Napisz jak tam zapach - piszesz o smierdzelu ale jakieś szczegóły - jak mocno, co przypomina, czy filtry daja radę, bo np. 47-ka jest podobno okropnym smierdzielem , którego czuć na klatkach schodowych nawet przy mieszkaniowych uprawach :)
 

hodowca

Active member
Veteran
Jedziesz Boyu! :) K+ ,bardzo ładne chemdogi :) daj znać czy chem56 jest taki sam jak chemdd. i nie trzymaj za długo bo bedzie mniej euforyzacyjnie działał.
pozdro
 

GrowBoy

Active member
witam
8 tydzien :)
Jedna juz scieta a druga czeka w ciemni i czeka na swoja kolej :D

picture.php


ChemDD 56 ( jak myslicie, ile jeszcze? 2 tyg?)

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


ChemDD x Ak47

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Calosc :dance013:

picture.php


:tiphat:
 

kunkka

Member
Veteran
Ślicznie to wszystko wygląda. A topy wydają się zbite na maxa, zapewne mocą będą powalać.
ChemDD 56 jeszcze te 2 tygi tak jak myślisz nie postoi, a ChemDD x ak47 jakoś na dniach jak na moje może spokojnie polecieć pod nóż:)

Powodzenia i miłego kosztowania smakołyków;)
 

rookie1

New member
Grow zajeebiście to wygląda, pięknie musi też pachnieć !!! Aż ślinka leci na sam widok, oj będzie palone :blowbubbles:Co do Chemdoga 2 tygodnie myślę że max choć... już teraz wygląda niczego sobie, Piona grow!
 

Latest posts

Latest posts

Top