What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Charlie kalandjai

Charlie Firpo

Active member
28.nap 12/12
IMG_20240414_200519.jpg
IMG_20240414_200539.jpg
IMG_20240414_200529.jpg
IMG_20240414_200556.jpg
 

Charlie Firpo

Active member
Végre sikerült beszerezni Proplantot.Eddig tapasztalatom alapján nem igazán úsztam meg a kört gyökérprobléma nélkül..Nem tudom kivenni a növények gyökér ellenőrzés szempontjából. Virágzásban meddig lehet használni megelőző/kezelő jelleggel?
 

Uzsidoboz

Well-known member
Végre sikerült beszerezni Proplantot.Eddig tapasztalatom alapján nem igazán úsztam meg a kört gyökérprobléma nélkül..Nem tudom kivenni a növények gyökér ellenőrzés szempontjából. Virágzásban meddig lehet használni megelőző/kezelő jelleggel?
Első adag rendes adag külön vízbe ,1 locsolás kimarad helyette beöntözöd proplantal .
Utánna megelőzésként 12-14naponta féladag úgyszint csak belocsolva ennyi köszi :D
Jah azt én is csak most tudtam meg a virágzás utolsó 4hetébe már felesleges adni
 

Charlie Firpo

Active member
Köszi!
Eddigi 1x adtam nekik igaz nem egészen így na de sebaj.... Majd a következő körben berendszerezem. A kis szekrényben lévőket is belocsoltam ha már volt..
Bekevert állapotban is el lehet tartani? Pl ha 10l vízhez adom de nem használom fel egyből az egészet.
 

Charlie Firpo

Active member
Szerintem a gyökérzettel lesz valami probléma az EC is stagnál nem nagyon mozdul semerre.. 1.7-nel nem nagyon kapott erősebb tápot.. nem tudom mi lehet a probléma maximum elképzelésem van, elég korán kikandikáltak a gyökerek a pot alján... A rootbound kifejezéssel is most ismerkedtem szóval elég hiányosak az ismeretek
 

Charlie Firpo

Active member
Itt a játszótéren meg van aztán minden is... Reveggelő félben lévő növény... Virágzásba kezdő klónok meg össze vissza toppolt növények 4,8 szárral... Inkább kíváncsiság mint komoly elképzelés vezetett ide 😀
A jelenlegi kör meg ezek is ugyan abból az 1db magból vannak.
IMG_20240425_181626.jpg

Ez meg az se tudja merre van arccal előre
IMG_20240425_181550.jpg
IMG_20240425_181556.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top