What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ce jocuri va jucati

DcSantos

Active member
Apropos de jocuri ,eu mai joc getea san andreas ,CoD sau Cantăr straic surs . Nu joc prea des,daca joc 2 ore pe luna ma consider gheimăr deja!:)))):joint:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Ba nene noi aproape ca nu mai avem fumatori pe acilea.. si tu cauti lol-isti. :joint:
 

babygrower1

Well-known member
au fost cândva oamenii pe secțiunea ro ? :))))) de când am început sa răsfoiesc forumu începând cu threadurile din 2010 tot ăștia care sunt acum au fost și atunci :)) nici pe plus nici pe minus

sa vina băiatul Ala cu water curingu sa facă o rugăciune de adus oamenii
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Au fost mai multi, si mai activi fata de ce e acum. E ca si mort forumul ro.. fata de ce era in jur de 2010.
 

SandalE

Member
Apex Legends de cateva ori pe saptamana ca sa comunic cu prieteni vechi :))

Car Mechanic Simulator 2018 sa imi aduc aminte ce greu se castiga banii .

In rest mai caut "strategii" si shootere' ce le icnerc, mostly free de la epic game, sau piratate ca nah.
 

Latest posts

Latest posts

Top