What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Candida cbd

Shakí7

Well-known member
ahoj, tak jak jsou "candida"?
Mám velký zájem o toto plemeno, prostě jsem udělal 2 cbd terapii.
Doufám, že dobře píšu ve svém jazyce.
Používám překladatele, protože jsem Itálie.

Doufám, že budete nadále dokumentovat tuto kultivaci.
Jdu se podívat.
Ciaoo
:wave:
 
G

green johny

jo tady se to může smazat, moc práce, uschly :(
ale našel sem i zajímavější odrůdy jen ted nvm kde to bylo, suzyQ apod

they have dried easy :( so next time
 
G

green johny

S candatama budu asi pokračovat zde ; ) z deviti vyklíčených mi přežilo pět kousků ... Pětka ještě koření, čtyři se už připravující pod vero. Na nebylo tolik času a než se rozjeli a přežvýkaly doslova tu mou heavy hlínu která jim že začátku spíš škodila , dva měsíce do prvních zástupu
vůbec,, potom dva měsíce dalšího tréningu a až ted valijou ; ) zahnojeny dvakrát listama z rajčat...
Pomalu začínám přidávat guano Tea. Doufám v brzký nakvet a dojet, slušný palice vůně i CBD ...a kdyby tam bylo něco pod 0,3thc a 20cbd bylo by to good : s měřením hodnot určitě potřebuju hefnout : D

picture.php


Jednička nejvítálnější růst slušná stavba
picture.php


Dvojka trochu citrus
picture.php


Trojka indika
picture.php


Čtyřka nejsativa
picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Trojka začíná jít neomylně do květu takže keeper/ na ven idealka, Will be harvested cca Middle october
picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Pheno 2 nejlepší vůně , po zahnojeni žádný smrady ze stonku a hnojivo s limenelem se odráží pozitivně, takovej prijemnej citrus uz sám od sebe a ještě něco k tomu , cleaner jakoby , fakt příjemný :) terpeny jsou taky důležitý, takže počítám že keeper i když pozdnejsi , spíš sogovka
picture.php


Trojka krásný výnosný kerik
picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Při protrhávání spodku sem ještě zaznamenal že vlastně všechny phena mají takovou příjemné citrusovou vůní : ) ale dvojka i když jen strmé otru stonek což u ostatních někdy až i smrdí . Ale šťávy už jsou fresh.
picture.php


Konečně je do masticky
picture.php


picture.php


Všiml jsem si že stejně podobně jako landrace nemají moc rady vyšší ec prostě. Nejvíc pheno4 který je nejextrémnější sativovy ale zase tipuju i to víc CBD.
Scrog IT all..
picture.php
 
G

green johny

Špatne zprávy , podařilo se mi ale zachranit A dát kořenit větev z phena 3(nakvetly)
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top