What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

California orange

newhousegreen

-.-
Veteran
Matka Cal.orange za oknem 20 den květu.Hnojka Plagron.Zatim nezastiňovaná.Čokoládové aroma.Půda-60% substrát,20% perlit,10% písek,10% keramzidová drenážní vrstva.
 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
Tak tedy něco kolem 50 dnu.Opravdu mě holka překvapuje co si dává za oknem.No pohleďte sami

Střední partie

Nahnutí

Celkově


No odhaduju,že toho bude tak 7-8g
Zdar
 

Hlava

Member
Zdarec , uz jsi to sundal ? kolik toho bylo , nebo jestli to jeste kwete , tak z toho orvi aspon ty zluty listy , cau Hlava
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Osobně mě tato odrůda od provařené seedbanky,celkem mile překvapila.

Bezproblémový model,který bez obtíží dokvete i v našich podmínkách.Nenáročný na údržbu.Produkt obalený,hutný a smradlavý. Kouř má příjemně borovicovo-ovocnou chuť.Nezkoušel jsem,ale myslím,že velice dobré do bluntů.Stav takový běhavý.Velice příjemné pokouření bez škrábání.Vůně taktéž výrazná.

Vlastnosi:90% Sativa-10% Indika.Thc level 14-16.Květ 8 týdnů-popis ze stránek banky

Celková gramáž 8-9 gramů,z toho již asi:joint:2,5g:joint:
Fota:
Dohromady


Blíž


Naklonění
 

Hlava

Member
...cau pane , za voknem docela dobry palicky , COB voni fakt skwele , pekny ...ted uz z toho asi nic neni ? :D:D co jedes ted ? Hlava
 
G

guest5703

dudes! My music teacher is from Czech!! haha that is crazy, I'm not sure if you will be able to read this but thanks for the rep. Your orange looks a little bit like my blueberry, how does yours smell? Right now in full flower my BB smells sooo skunky and sweet. I'll let you know what mine smells and tastes like when it's dry, PEACE!
 

newhousegreen

-.-
Veteran
caligreen said:
dudes! My music teacher is from Czech!! haha that is crazy, I'm not sure if you will be able to read this but thanks for the rep. Your orange looks a little bit like my blueberry, how does yours smell? Right now in full flower my BB smells sooo skunky and sweet. I'll let you know what mine smells and tastes like when it's dry, PEACE!

Thanks.She smell like a very strong,sweet spice.I´ve some plants of this strain under 400 w hps and they/it looks better.Iˇll post some photographs when i will have digital camera .
Before smoking:
 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
cob 36-39 days into flowering

cob 36-39 days into flowering

Čau :sasmokin:.Zde je california orange bud pěstovaný původně venku poté vegetící 10 dnů pod 400 w HPS Gib Flow.sp.deluxe .Přímé srovnání oproti Califorňanovi z března tohotu roku.Onehdá ale jen pod 150w,taktéž od Gibu.
Hnojení: biobizz-bloom,topmax
















 

newhousegreen

-.-
Veteran
43-12/12

43-12/12

Zdar.Nevypadá to špatně,počasí by mělo být Ok,takže i kytky za oknem dávají vcelku pěkný krystali.
Tentokrát je vyfocen i řízek na semena
Foto:
Cob ojetá nějakou noname sativkou.










 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
50 květu

50 květu

Tady je ojebaná
Na moc seeds to nevypadá,ale pokud budete někdo chtít klidně se pak ozvěte.

Do čtrnácti dnů by měl dorazit
Green Devil-http://www.seedbay.com/index.php?a=1002&b=26379 a to bude teprv řádnej cross s cobem + bonus Kaligum(Kali MistXBubble Gum)



:rasta:
 
Last edited:

Czechsek

Member
Pokud se mi podaří sehnat ten pyl, tak bych s tebou nějaké seeds vyměnil. Ale zatím se mi nikdo neozval a jiný zdroj bohužel nemám.
 
Top