What's new

бонзай от марихуана !!!

jhook

Member
мом4ета какво стана с бонзай маиките и темата като цяло?????????????:(

п-п: вси4ки знаем 4е от фем. маики не стават:)спора е безмислен?????
браво на бахура 4е не прави грешки!!!:)
но бгроу е прав в слу4ея .
 
C

coco fknbrice

jhook радвам се да те видя тук. изчетох темите както тук така и у другия форум за бонзай майките и много се зарибих да намеря четиво за правенето на бонзай но за съжаление просто нямам възможност да имам 2 стаи една за вегетация и една за 12/12 това ми е мечта и като я постигна някой ден и когато намеря моята идеална сатива задължително ще си направя и аз бонзай да си цъкам клончета отвреме навреме.

поздравявам ви за вашите начинания момчета :tiphat:
 

bahura

Member
Master of Plant, jhook, EverLast, bgrow ..... Какво да ми кажа момчета ... Уборихте ме ... Oт отдавна знам, че регулираните растения са оригинала на това което гледам. Просто съм доволен от тези фем не са ми правили проблем и немога да кажа да черното бяло.

Ще ми отнеме време на премина от фем. на рег. , но и без това съм се ориентивам към други два сорта ... единя е Амнезия Хазе а другия е Дъбъл фън (искам да имам една яка сатива и една яка индика), но за момента ще си изкарам тези растения.

bgrow
"Искрено ти се извинявам" няма за какво да се извиняваш ти просто си изказа мнението (стига да няма лути псовни на майка) :comfort:
 

Astral

Member
jhook резна ли ги клонките вече...оформяш ли?Дай да надникнем и да видим как се развиват нещата при теб!
 

jhook

Member
jhook резна ли ги клонките вече...оформяш ли?Дай да надникнем и да видим как се развиват нещата при теб!
ето Астралчо :dance013:
първото е амнезиа хейз на хай-про, а другите 2, пърпъл куш:)
очакавам мнения !!!
 

Attachments

  • IMG_0115.jpg
    IMG_0115.jpg
    48.9 KB · Views: 31
  • IMG_0117.jpg
    IMG_0117.jpg
    55.9 KB · Views: 29
  • IMG_0118.jpg
    IMG_0118.jpg
    43 KB · Views: 29
E

EverLast

Ей Хук айде къде се губиш! Хм яки снимки...мога да кажа няколко неща
струват ми се доста високи и в много големи съдове...бих те посъветвал ако искаш да поченш постепенно да скъсяваш....но доста добре харесва ми!!!
:blowbubbles:
 

jhook

Member
Ей Хук айде къде се губиш! Хм яки снимки...мога да кажа няколко неща
струват ми се доста високи и в много големи съдове...бих те посъветвал ако искаш да поченш постепенно да скъсяваш....но доста добре харесва ми!!!
:blowbubbles:
здрасти друже!!!:tiphat:
ами саксиите са по-литър,май са големички;)

първото, мисля да резна то4но над двете най долни клончета !
а за другите малко съм в дилема от каде да ги скася, ако искаш ти кажи от каде ртябва то4но:thank you:
странни са тия растения, разклоненията са къси и дебели, въвят плутно окло стеблото:)
май ще трябва и други методи да им се прилагат а???
 
E

EverLast

:gday: А щом са по литър е добре просто ми изглеждаха малко по-големи..но бих ти препоръчал да ползваш квадратни много по-лесно става рязането на корените....така сега за цветята относно първото аз бих го резнал малко по-нагоре от най-долната двойка да има още една двойка примерно авансова така да кажа за всеки случай...и като резнеш ги топирай и самите клони. Относно второто можеш директно да му махнеш върха и после леко да оформяш крайната форма не се постига бързо братле минава време...занимавка е ама няма как.....още нещо важно да ти кажа докато не съм забравил- някои сортове не обичат малки съдове и когато станат "root bound"-когато корените изпълнят съда и започнат да растът нагоре почват да цъфтят и за да избегнеш това имаш няколко възможности или да гледаш майките в по-големи саксии или периодично да проверяваш до къде са корените и да режеш по-малко от тях и да слагаш пръст...както си пише в статията...:wave: ае пак много се разприказвах тука на философски и бахура пак ше мърмори хахахах споко това беше една юнска шега бахуре!!!
 

jhook

Member
можеби това си имал в предвид :)
 

Attachments

  • IMG_0131.jpg
    IMG_0131.jpg
    77.7 KB · Views: 26
  • IMG_0132.jpg
    IMG_0132.jpg
    52.3 KB · Views: 28
  • IMG_0133.jpg
    IMG_0133.jpg
    75.5 KB · Views: 30
  • IMG_0130.jpg
    IMG_0130.jpg
    76.8 KB · Views: 32
E

EverLast

Ами да в общи линии...сега на всички клони им късай върховете за да ти тръгнат страничните!!!!:blowbubbles:
 

bahura

Member
бахура пак ше мърмори хахахах споко това беше една юнска шега бахуре!!!


Луд ли си е батка аз много ти се кефя :cathug: доста неща съм научил от теб. :blowbubbles:Просто понякога сме на различно мнение и си поспорваме :bump:

jhook много кравив храст ще стане с тези топирвания. Ще следя развитието на вашите малки мамчета :tiphat:
 

jhook

Member
здравейте момчета и момичета!
:dance013::dance013:ето малко нови снимки на моите бонзаики майки:dance013::dance013:
 

Attachments

  • 04072010(003).jpg
    04072010(003).jpg
    63.7 KB · Views: 32
  • 04072010(001).jpg
    04072010(001).jpg
    58.2 KB · Views: 30
  • 04072010.jpg
    04072010.jpg
    54.8 KB · Views: 31
  • 04072010(002).jpg
    04072010(002).jpg
    63.6 KB · Views: 33
E

EverLast

Много добре! Вече можеш да режеш първите клонинги!
 

jhook

Member
Много добре! Вече можеш да режеш първите клонинги!
вече резнах от единя пърпъл къш 4 клонинга !
другите ще ги оставя още малко да се развият,и тогава ще ги резна:tiphat:
10х бро :thank you:


п-п:ето как изглежда сега!:dance013:
 

Attachments

  • 05072010(001).jpg
    05072010(001).jpg
    59.5 KB · Views: 33
  • 05072010.jpg
    05072010.jpg
    46.1 KB · Views: 29
E

EverLast

Ето го моя TB татко навлизаме в следващата фаза-оформяне на короната.
Снимки 1,2 преди операцията
Снимка 3 след манипулацията.

:)
 

Attachments

  • 110_1392.jpg
    110_1392.jpg
    64.2 KB · Views: 30
  • 110_1393.jpg
    110_1393.jpg
    63 KB · Views: 28
  • 110_1397.jpg
    110_1397.jpg
    65.9 KB · Views: 31

bahura

Member
Ето го моя TB татко навлизаме в следващата фаза-оформяне на короната.
Снимки 1,2 преди операцията
Снимка 3 след манипулацията.

:)

Струвами се леко преторено! Тъка да се деформират листата, но като цела са много добре ;)
 

Dr_Tre

Member
Everlast, майстор си друже!ТВ = true blueberry?Какво мислиш да опрашиш с него?:tiphat:
 
E

EverLast

@bahura
Бахурче това е сорт,който много лесно се преторява...няма как случва се! Мерси за мнението!

@Dr_Tre
:thank you: доктор Тре....оценявам го! Да това е True Blueberry. Като за начало ще опраша една боровинка,ST3 и SPG.......целта е ясна легендарната Blueberry Sativa. Имам и други проекти в главата ми но нека да видим колко е добър тоя татко....
:bump:
Поздрави за всички фенове на Blue Family и Dj Short:wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top