What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Blue Dream/Amherst Sour Diesel/400w HPS/Elsőköröm

Gearbi

Member
40. Nap Flo.

Üdv mindenkinek.

Csajok nagyon szépen virágoznak. Elkezdődött a gubák dagadása. Szerintem jól érzik magukat.

A minap volt locsolás a szokásos receptúra szerint Ec 1.7 Ph: 6,5. A következő locsinál kikerül a receptből a CaN. és csak agri4 : KNO4 : MgSO4 -et kapnak most már és 0,8g/l : 0,2l/g : 0,2g/l arányban

Szeretném őket 30nap múlva leszüretelni mert sajnos nincs rá több időm még max 1hetet tudok majd pluszban várni az aratással de majd meglátjuk mi lesz. Humboldt (magokat előállító cég) szerint 65 - 70 nap közötti a virágzási idő.

Hoztam párképet a pillanatnyi helyzetről. (Első 2kép Amherst, Utolsó 2. Blue dream)

 

Gearbi

Member
nekem is nagyon úgy tűnik, de az SD az faszán hozza magát!

Igen az Amherst az nagyon szépen dagad. Csak az zavar hogy olyan kis törpe növény lett belőle. Nem nagyobb 50cm-nél. A Bd meg remélem összeszedi magát, mert május közepéig tudom vinni őket. Ha nagyon muszáj akkor max 13hetes korukig. Április 28.-án lesznek 10hetesek.
 

Gearbi

Member
52. Nap Flo.

Üdv mindenkinek!!

Minden rendben van a csajokkal. Ec: 1,8 Ph: 6,5 locsi vizet kapnak már, nagyon szeretik.

Szépen dagadnak. Szerintem a Amherst Sour Diesel a 10.hét végén ollót kap. A Blue Dream az marad a sátorban ameddig csak a lehetőségeim engedik de szeretném május 2. felében leszüretelni.
Ja és mind két fajtának kegyetlen jó illata van most már. :biggrin:

Remélem jó W/g arányom lesz így első körömre.

Hoztam pár képet: 1. kép csoport kép a csajokkal, 2. kép Sour Diesel. 3. kép Blue Dream

 

Coldplay001

Active member
ezek a blue dream-ek nagyon megnottek.. vagy csak ilyen fenot fogtal ki? valaki termesztett mar bd-et? nekem is van egy magom a humboldt-ol.. ;)
 

Gearbi

Member
ezek a blue dream-ek nagyon megnottek.. vagy csak ilyen fenot fogtal ki? valaki termesztett mar bd-et? nekem is van egy magom a humboldt-ol.. ;)

Fogalmam sincs hogy miért ekkorák. Nekem ez az első próbálkozásom velük. Lehet valamit nem jó csináltam. De nagyon nagy a különbség a Sour Diesel és Blue Dream között. Van vagy 70cm különbség közöttük.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Fogalmam sincs hogy miért ekkorák. Nekem ez az első próbálkozásom velük. Lehet valamit nem jó csináltam. De nagyon nagy a különbség a Sour Diesel és Blue Dream között. Van vagy 70cm különbség közöttük.

jól csináltál mindent, teljesen különböző cuccok.. blueberry x haze--
sour diesel meg »»» Chemdawg pre-90s x Amherst Super Skunk Amherst / Massachusetts
 

Coldplay001

Active member
jol latom h a sour diesel sokkal gyantasabb,tomorebb? azt hittem a blue dream tobb gyantat termel. egyebkent gratulalok! :)
 

Coldplay001

Active member
melyik az erosebb hatasra? milyen a blue dream? irhatnal rola par szoban,mert nekem is bassza a fantaziam a blue dream :D
 

Gearbi

Member
melyik az erosebb hatasra? milyen a blue dream? irhatnal rola par szoban,mert nekem is bassza a fantaziam a blue dream :D

Igen jól látod hogy a Sour Diesel sokkal gyantásabb csak úgy csillog, tömörebb is most perpillanat de a Blue Dream-nek még van kb 3-5 hét az ollóig. A Sour Diesel jövőhét vasárnak ollók kap, 10hét vége.

Blue Dream Thc: 19% Diesel: 27%
Még hatásra nem tudom hogy milyennek lesznek. Pár éve hollandiában szívtam Blue Dreamet és az nagyon jó volt remélem az enyém is hasonló lesz.
Termesztés szerintem elég könnyű nem nagyon voltak nagyon problémák vele idáig easy fokozatnak érzem. Ha oda figyelsz és rendesen kapják a tápit akkor nagy baj nem lett.
Majd rakok fel képeket a Bd-ről a további fejlődéséről.

Ha konkrét kérdéseid vannak szívesen válaszolok.
 

Gearbi

Member
Üdv mindenkinek.

Kérdésem az lenne felétek hogy a Sour Dieselt elkezdtem már 1 hete felkészíteni a szüretre csak sima vizet kapnak már vagyis flush van.

Mikor legyen az utolsó locsolás meddig locsoljak?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
meséljetek már erről a fluss dologrúúú egy kicsit... kezdő vagyok és szeretnék jólflássóóóóni :D
 

Coldplay001

Active member
besziiiisz es jot flushelsz :D

pont neked meseljunk mi??? XD

whip te mar nemzetkozi nagymester vagy mit akarsz meg? .. nem ma kezdted.

flush-t aki csinal az csinal, aki nem az meg nem. en pl igen. de talalsz itt ugyis pro es kontra erveket. yu no tath
 

Latest posts

Latest posts

Top