What's new

בחירת זרעים נכונים

לא למטרת וויכוח,אבל זה התרגום של הזן מהאתר בספרדית דרך המתרגם של גוגל:

Variety mythical California. The "Original Gangster" Kush was created after 3 generations of stabilization in the San Fernando Valley of California, near Los Angeles. It is the most sold in Southern California, or SoCal as the Americans say and has become the No. 1 U.S. market. The term Original Gangster refers to someone who has climbed in the rankings of producers / sellers of cannabis into a "boss". This variety is the head of the largest market for cannabis.

The taste is world class, like lemon mixed with gasoline, a blend of exotic flavors of sativa and indica, and is one of the 2 reasons why you get to pay $ 30 a gram. The other is the brutal power, up to 24% THC and 0.23% of CBD in laboratory analysis conducted in California. Is 75% Indica, being the genetic composition Lemon Thai / Pakistani ChemDawg crossed with the famous.

The rappers, actors and VIPs of California demand this race more than any other, although not as well known Europe is beginning to be popular. Now you too can get a taste of California!

PRODUCTION: High

Height: Up to 3 meters

FLOWERING SPEED: 56 days / 10 October

THC: Very high

נשמע לא רע בכלל....ממסטל מאוד,מפיק הרבה ופריחה מהירה

isranabis

Active member
Veteran
או גי קוש,צאמדוג,וסוורדיזל,זה לא זנים ,זה נקבות מיוחדות מאוד ואפשר להשיג ייחורים שלהם רק באמריקה,בגלל האיכות המיוחדת הרבה ברידרים משתמשים בהם להכלאות ובדרך כלל הכלאות לא קונסיסטניות שזה אומר לפעמים ככה ולפעמים אחרת אין תוצאות קבועות,אומרים שאי אפשר לגרום לנקבות המיוחדות האלה להוציא פרחים זיכריים ולכן אין מהם זרעים

isranabis

Active member
Veteran
התרגום של או גי זה לא אוריגינל גנגסטר,אלה אוושיין גרוו,גידול אוקיאני בעברית,יש לך כאן בפורום באנגלית של זנים והכלאות את כל הסיפור של או גי קוש וחבורתו

isranabis

Active member
Veteran
כל מה שכתוב בתרגום הזה פשוט לא נכון.אף אחד לא ייצב את או גי קוש כי אין מימנו זכרים אורגנלים יש הרבה שטוענים שיש להם זכר אף 3 אבל הדור השלישי הזה בא מהכלאה עם אפגני ,אם היה או גי קוש בצורה של זרעים כולנו כבר מזמן היינו מגדלים אותו

תודה רבה על המידע,אני אמשיך לחפור קצת באתר ואחזור לשמוע את דעתכם...

מעניין מה שכתבת על האו גי קוש.

כרגע עדיין אין לי ניסיון רב עם זני הקוש
יש לי כרגע שתיים בארון
kandy kush
afghan kush
ולגבי עוד כמה זנים של קוש
חבר מקליפורניה גידל ויאלייטור קוש של בארניז
ביחד עם סאוור דיזל של סומה
אל איי קונפידנשיאל של די אן איי אם אני לא טועה
ונילה קוש של בארניז
שדרך אגב הונילה קוש טעמתי בהולנד,זה הכי וניל שיש :)
אני אשאל אותו איזה מהם הרשים אותו או היה קטיף טוב
נראה מה הוא יגיד
אני זוכר שהוא אמר לי שהוא לא היה מבסוט מהקטיף שלו אבל תכלס הוא לא מגדל יעיל במיוחד
יש לו אישור לגדל בקליפורניה והבנאדם מרביץ 3000 וואט על הצמחים שלו בלי בושה
:)
הדפוק שרף איזה אלף דולר בחשמל רק על הארון בחודש
אז הוא לא יעיל אבל הוא בהחלט עובד כמותית ועם הרבה חשמל :)
נראה מה הוא יגיד לי

isranabis

Active member
Veteran
הייתי מאוד מעוניין לדעת אם יש כאן מישהו שקנה זרעים בבוטיק מאז שלא מקבלים כרטיס אשראי,בנוסף הייתי רוצה להבין מה זה מאני אורדר ואיך עובדת השיטה הזאת שמפצים אותנו בזרעים?? אז בבקשה אם יש מישהו שכבר עבר את התהליך אני אשמח לדעת מי נגד מי,האמת שהייתי הולך לאטיטיוד אבל בוג אקסלוסבי לבוטיק ואני חייב את הסאוור באבל לפני שהוא אוזל כמו תמיד
מקווה שהפוסט ימצא את יעדו לא רציתי לפתוח אשכול חדש על כל שאלה אז בתודה מראש [מרוב סטלה רשמתי את השם שלי דפוק]

Bud+

Member
לא יצא לי להזמין אבל מאני אורדר זה דרך לשלוח כסף דרך הדואר לחשבון בנק שלהם.
יש על זה עמלה של כמה עשרות שקלים אם אני זוכר נכון.

לגבי פיצוי אתה יכול לשלוח מייל לבוטיק ולשאול איך זה בדיוק הולך.

SoG

Member
rule of thumb!
large yield and high quality buds dont go hand in hand
its either or!

high qulity genetics usually come in the form of a clone rather then a seed.

isranabis

Active member
Veteran
יש להם את השיטה המועדפת שבה אתה שולח מאני אורדר עם פדאקס ולפי מה שהבנתי כולם מרוצים מהתוספת של זרעים חינם שהם יותר יקרים מהחינם הרגיל שגם אותו מקבלים בקיצור קונים 10 זרעים מקבלים 30 אבל מוציאים 40 דולר יותר על פאדאקס,קצת מבלבל בגלל זה שאלתי אם יש מי שכבר עבר את הסרט החדש הזה שמבאס אותי רק לחשוב עליו

isranabis

Active member
Veteran
באד אני לא חושב שמאני אורדר זה העברה בנקאית כי למה צריך את פאדקס

מוני אורדר זה שירות המחאות של הדואר.
אתה הולך לכל סניף דואר ומבקש מהם לרכוש המחאה.הדואר כמובן גובה עמלה של כמה שקלים עבור השירות.

http://www.israelpost.co.il/postshirut.nsf/misparide/102?OpenDocument

בקשר להזמנת זרעים אני לא יכול לעזור,אבל אני מעריך שפדקס מעורב רק בשביל העברת התשלום.

שיהיה בהצלחה ותהיה זהיר עם הזרעים,עושים הרבה מאוד בעיות עכשיו.

isranabis

Active member
Veteran
נראה שפתרת לי את הבעיה מאני אורדר זה המחאה בנקאית שאותה שולחים עם פאדקס ואז הם מקבלים את התשלום הכי מהר ולכן מפצים את הלקוח בזרעים על תוספת הכסף והבאלגן,אבל עדיין הייתי מעדיף לשמוע ממישהו שכבר עבר את הסרט הזה

לאו דווקא בנקאית,בחו"ל אתה יכול לעשות את זה גם ב-7/11.בארץ עדיף להתעסק עם הדואר מאשר עם הבנק.

isranabis

Active member
Veteran
מה אף אחד לא קנה זרעים בבוטיק בשנה האחרונה???עד כדי כך המצב חרבן

isranabis

Active member
Veteran
זה נקרא אצלנו המחאה בנקאית גם אם עושים אותה בסבן אילבן או בדואר

חחח ישרא כן
אני חושב על זה כבר הרבה זמן
יש דווקא המון חברות היום שאפשר להזמין מהם והם שולחים לארץ אבל אי אפשר לדעת עד כמה זה בטוח
אני בכל מקרה מחכה עד סוף הקטיף שירגע אצלי פה העניינים ואז נראה איזה זנים נביא הפעם
אבל יש המון חברות ששולחות לארץ לא רק גיפסי
השאלה אם יש למישהו בארץ ניסיון עם אתרים אחרים
ובכללי אם מישהו לאחרונה הזמין מגיפסי
בהחלט מידע שיכול לעזור למגדלים חברים
אם מישהו עשה הזמנה לאחרונה וקיבל כמו שצריך זה גם עוזר לדעת
תודה ושבת שלום חברים :)

GL93105

New member
לפני כשלושה חודשים הזמנתי זרעים מנירוונה סידס. הם הגיעו כמו שצריך כנראה אפילו לא עברו בדיקה (מוסלקות) אבל אני בטוח שאם היו פותחים את המשלוח היו מגלים (ההסלקה לא משהו), היתי מעלה תמונות של ההסלקה אבל אל לנו לעזור "לשומרי החוק" בהצלחה

isranabis

Active member
Veteran
בעבר הזמנתי די הרבה מנירוונה עד שחייבו לי פעמיים את כרטיס האשראי חוץ מזה הזמנתי גם מסנסבול סיד ועוד כמה מהחברות שממוקמות באנגליה ותמיד קיבלתי את הסחורה רק נירוונה גנבו אותי חוץ מהם כולם בסדר עצם העובדה שיש לעסק את האפשרות לגבות מכרטיס האשראי זה אומר שיש מישהו מאחורי השם לא כל אחד יכול לכבד כרטיס אשראי זה לא משחק