What's new

berrea's outdoor session 2010

sensi23

Active member
Veteran
... neni nevill náhodou po smrti?
:yoinks:
to nejni zrovna nedavno jsem cetl jeho odpovedi okolo haze
co se tyce prodeje semen:
musel bys pracovat s o dost elitnejsimi geny nez pracujes ted (naky zoidberky a typhoony a danisgh zoidberky bych si v zivote nekoupil)+bys potreboval lampy na provedeni radnych selekci jak samcu tak samic a samozrejme drzet klony krizit klony spousta prostoru,svetel vzduchotechniky tohle venkovni krizeni bez selekce je pouze amatersky konicek a ja bych zoidbergama si teda pestirnu nevisel ani zdarma
ale na amaterske urovni to delas dobre outdoor peknej kytky dobry ovsem vedle tvejch samcu bych teda bydlet nechtel :Dto bych musel pachat ter utoky na tvy chlapi abych nehulil celej rok popcorn :muahaha:
 

berrea

Member
sensi23 : no počkej... nikdo tady nemluví o skříních :) nepočítam s tim, že by někdo tohle strkal jinam, než ven... navíc řikam, zatim sbíram zkušenosti a v budoucnu se uvidí... zatim semínka rozdávam pro další lidi, časem zkusim zlehka naťuknout bazary na různejch fórech a když to bude fungovat a lidi budou spokojený, tak proč to neprodávat i přes obchody? chtěl bych pracovat podobně jako esbe (a myslim, že možnostma sme na tom podobně), ten taky nedělá nijak úžasně obsáhlý selekce, rozdává semínka na všechny strany a lehce si přivydělává jejich prodejem...

v tuhle chvíli zkoumam jak vůbec křížení funguje, co mi z čeho vyleze... nijak to nehrotim, času dost :)

co se samců týče... kdybych nepěstoval na semínka, tak bych vedle nich taky bejt nechtěl :D ale v dosahu asi jednoho kilometru sem žádný jiný kytky nenašel (a že sem koukal dobře), takže snad nikomu úrodu nezkazim...
 

sensi23

Active member
Veteran
jenomze bez lamp nemuzes selektit sativy ani drzet elitni klony na krizeni tim padem si tim nemuzes vydelavat bo neprovadis dostatecne selekce a muj osobni nazor bez radne sativy v matkarne to neni breeding
esbe:jeho modely jsou sice dobre ale po 3 mesicich v matkarne zacnou sami nakvetat..tzn.jeho krizeni je vhodne pouze pro out growery pestujici ze semen nekde na severu ovsem pro me milovnika kvalitnich dlouhozrajich sativa-indica hybridu se v jeho sbirce nenajde nic moc tzn.asi mame kazdej na breeding jinej pohled uhlu ja jsem indoorista kterej potrebuje kvalitni klony tim padem vyzaduji od breedera krapet vyssi naroky a za kvalitu mi nevadi platit protoze ten breeder spotrebuje elektrinu a spoustu dalsich nakladu na to aby produkoval kvalitni semena vhodna i pro indoor
 

berrea

Member
sensi23 : tak právě pro tebe by moje semínka nebyly :) já chci dělat právě hodně levný semínka pro lidi, který chtěj dopěstovat dobrou trávu brzo a bez nějaký velký péče... jakou "pořádnou" sativu sklidíš na začátku září? :)
navíc ty teď seš v úplně jinejch venkovních podmínkách, než já... věřim, že ve španělsku se venku daj pěstovat mnohem lepší věci... já koukam hlavně na odolnost proti nemocem a brzkost dozrávání a až pak na sílu, chuť... ne, že by to byly nedůležitý charakteristiky, ale pro mě osobně je důležitější adaptace na naše klima... prostě je to o tom, co kdo upřednostňuje, nemáme na kytky všichni stejnej vkus a stejný požadavky :)
 

sensi23

Active member
Veteran
njn tak to ale pak nelze prodavat semena takovyhlech odrud bo vetsine lidi jde o silu a chut me osobne u mych crossu nejvice potesi kdyz pak vidim na foru peknou fotku meho crossu s komentem smrdi uplne jako z jine planety :D ale prodavat bych se je neodvazil prave proto ze se nerovnam s breedery jako sol nebo treba mr.nice atd..
 
M

Miris

sensi - neřeš to tolik :) hele wono najít pořádně pořádnej venkovní projekt je taky o trochu mín pohodlný a těžší imo...nedivil bych se kdyby takovej projekt byl kvalita i pro indoor. i když jasně - pokud křížím věci s original haze tak tam to venku nejde prostě .)
pro mě je taky důležitý jak je ten danej gen adaptabilní na venkovní podnebí, odolnost na všechnomožný atd. a když tohle bude mít ne velkou sílu tak to zas zkřížim s nějakou peckou atd...a pak jen čas a píle...prostě každej je jinde ,áno

hele zrovna sem sklidil 7.září jedny semínka tady od Berrei (guriela pešn) a druhý ještě šílenější kros a wono joo :)
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=96268&page=3

je to early a přitom kvalitní
 

berrea

Member
ukončeme již debatu o vhodnosti či nevhodnosti prodávání mojich semen a koukněme se na to, co pěstuju... byl jsem obhlídnout geurilla opium na obou stanovištích a tady je výsledek

v kýbli už zbyla jenom žena
picture.php


picture.php


ve skleníku to nabírá těžký obrátky
picture.php


picture.php


picture.php


a malinkej molokai kush taky tam
picture.php
 

berrea

Member
ahoj,
přinášim fotky z kompostu a ze skleníku GH_03

na kompostu to už krásně kvete a kyne
picture.php


picture.php


ve skleníku to vypadá tak, že pollen chuck kvete dost a ssh s molokai kushem akorát začínaj

pollen chuck
picture.php


picture.php


ssh
picture.php


molokai kush
picture.php
 

berrea

Member
byl jsem se podívat na kytí v džungli a už se to blíží :) teda některejm
picture.php


tady danish zoidberg už vypadá dost
picture.php


a zoidberg to samý, líbí se mi ty fialový špičičky :)
picture.php


picture.php


na druhym políčku sou pořád zajímavý jenom livery, tohle jsou obrázky tří různejch kytek, je tam vidět hodně velká variabilita... aspoň bude zajímavá selekce :) jedna z nich už pude taky dolů
picture.php


picture.php


picture.php
 

berrea

Member
něco ze skleníku gh_10

odpředu : belladonna, herijuany, anesthesia
picture.php


anesthesie
picture.php


herijuana
picture.php


belladonna
picture.php


mrňousi
picture.php


a vykopal sem si křen :)
picture.php
 
M

Miris

jojo, křen je výbornej. mimo vitaminy (C)a prevenci se dá použít jako zesilnovač efektu vstřebatelnosti tenkýho střeva nebo dezinfekci .) btw účelný pěstování křene je daleko horší než grow nějaký trávy :)
 

berrea

Member
jojo, křen je výbornej. mimo vitaminy (C)a prevenci se dá použít jako zesilnovač efektu vstřebatelnosti tenkýho střeva nebo dezinfekci .) btw účelný pěstování křene je daleko horší než grow nějaký trávy :)
hehe, doma sme se ho snažili účelně pěstovat a nevzešel nám jedinej... babi si kdysi píchla jeden ke slepicím a zamořilo to půl zahrady :D křen je svině nevděčná...
 

berrea

Member
ahoj všem,
tak už to visí a je toho dost :) pod pilu šly 4 danish zoidberg, 1 zoidberg a 1 livery
ztráty vlivem plísně byly pod 5 procent, což je vzhledem k počasí výbornej výsledek

picture.php


picture.php


Zoidberg
picture.php


Livery
picture.php
 

berrea

Member
ahoj,
tak už se něco usušilo, tady je výsledek z tý největší zoidberg kytky, je to asi 200 gramů paliček + 50 gramů semínek, což je asi 2500 kusů

picture.php


picture.php


dál... ve skleníku GH_10 to pokračuje velice slibně

belladonna, herijuany, anesthesie
picture.php


herijuana
picture.php


belladonna
picture.php


prckové
picture.php
 

berrea

Member
pár dalších obrázků...

guerilla opium v kýbli, který zbejvá asi tejden
picture.php


picture.php


guerilla silver na kompostu
picture.php


picture.php


picture.php
 

berrea

Member
nhg : děkuju :tiphat:

pár dalších obrázků...
Guerilla Opium ve skleníku, ta narostla docela extrémně a přitom má příjemně vzdušnou strukturu
picture.php


paličky vypadaj hodně podobně jako anesthesie
picture.php


picture.php


Ve skleníku GH_03 konečně všechno kvete, ikdyž na ssh to pořád neni moc znát

SSH
picture.php


Pollen Chuck
picture.php


Molokai Kush
picture.php
 

berrea

Member
zoidberg v krabici, kterou používam jako mlat na dobejvání semínek
picture.php


z těch prvních 6-ti kytek vypadá výnos tak, že po odebrání pěknejch semínek zbylo z těch čtyř větších asi po 150-ti gramech a ze dvou menších cca po 50-ti, takže dohromady pěknejch 700gramů...
ke kouření se to teda hodit nebude, ale něco padne na hašiš, něco na léčebný účely a bude to pryč ani nemrknu :)

semínek sem zatim vybral asi 6000, ale nejmenší danish zoidberg dosud nepřišel na řadu, takže předpokládam, že dalších 500-1000 tam bude...

dále jsme kosili u kamaráda jednu livery a ta plíseň tam byla... nebylo toho zasaženo moc, z celý kytky sme vystříhali asi zavařovačku, ale ta náchylnost je tam vidět, takže si nejsem jistej, jestli s touhle linií pokračovat... ještě uvidim jak dopadly kytky na zbylym políčku a podle toho se rozhodnu
kvalita fotek je bohužel zoufalá, protože je to jenom mobilem
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


zatim žijící (a bez plísně) guerilla silver
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top