What's new

Benjiho selekce a jina prekvapeni

benjichaouat1

Active member
Veteran
Zdravim všechny pratele konopi, kteří ctou tahle ma první slova. Po delší době jsem se rozhodl prispet svým pocinem do tohoto fora a podelit se alespoň textem a fotkama o selekci, kterou s kamaradem prave rozjizdime. Pujde o tyhle krizence.
Chem 88 X Lemon haze
(Bubba kush X Double purple doid) X Hindu kush
Mendo Purps X (Bubba kush X Z7)
(Purple urkle/apollo11) X (bubba kush/Z7)
(Larry OG kush/ purps) X Hindu kush
SFV OG/ Hindu kush
Agent orange/ Hindu kush
Cat piss X cat piss
Mountain Jam x CBD Bubba Kush
Massachusetts Super Skunk x CBD Bubba Kush
Mendo Purps x CBDBubba Kush
Annaberry x Four Way
Fire cookies
White Dawg
White Strawberry
White Fire Alien
Socal master kush/black indika
Valley OG kush X socal master kush/black indika
Animal cookies/ Fire alien urkle
Landrace pakistan indika
(Passion1 X (G13xMatanuskaTF)) X Four way
Purpurea ticinensis/Mazar
Purps/herijuana
Blue meania/Fire alien urkle
Bushman/ herijuana
Triple afghan slum/herijuana
Night hail ultra/herijuana
Blueberry/ Purpurea ticinensis
Jack herrer X (bubba kush X Z7)

Predpest pod 2x 200w usporkou, prechod na rust pod 400w-600w a nasledne zjisteni pohlavi a podle pomeru samic kveteni 400-750w. U nekterych pro out vhodných druhu se kvet prubne i outdoor s tim, ze ven pujde matecni rostlina a bude odebran rizek, pro pripadne zachovani. Jako medium se pouzije cistej kompost a jako hnojivo později vyluh z kompostu, nebo bylinna jícha. Tocim se kolem permakultury a ekozahradniceni, takze kompostu je dostatek. U vetsiny jde o 5-20ks, TAS/her a NHU/her jde naklíčit kolem 50ks. Uvazuje se i o zatmivacim projektu( ti co me znaji vedi), ale zatím jen plany v hlavách. Tohle je zatím vse a postupne budu prispivat dal, az vse pokroci nejak zajimaveji.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Ahoj,
to jsem zvědav kam to narveš, nevypadá to jako malej počet :D. Jinak Valley OG kush X socal master kush/black indika neni náhodou od Greyskulla?
Dohodni se pak s Rákosem, sháněk samce od NHU/heri.

At se daří!
 
N

NewAgeGenetics

Hello benji!

thats a lots of seeds!

where is the dannyboy bro? haha
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
To jsem taky zvedavej, kam to narvu :). Ne, tak ocekavam max 60% klicivost, nektery fazole jsou dost stary. Taky rocni doba je nam dost naklonena. Muzu vyuzit sklenik, nebo nejakej skrytej kout na zahrade a se samcema nepocitam, takze se to velmi brzo dost zredukuje. Rakosovi jsem psal a samce mu rad sverim.
JJ ty semena jsou od greyskulla. Něco uz jsem zkousel a bylo to vic nez zajimavy, bohužel jsem nezamatkoval, ale jak vis, tak by to bylo stejne k nicemu :).
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Dannyboy isnt important in this sellection. I preffer strains for outdoor in Czech this sellection and Dannyboy was about 70-90 days flowering and outdoor finish about 1/2 November what I had phenos outdoor.
 

Latest posts

Latest posts

Top