What's new

bb, og kush, moby dick, afghan kush

lordrevan

New member
Jesli pobrywam zielone liscie to ogranicze proces fotosyntezy, przez co rosliny beda wolniej rosly tak mi sie wydaje:)

Ps. Lampa smiga ?
 

Zrolowany

Member
Moim zdaniem nie ma co obrywać liści, flo dopiero się rozkręca, liście są potrzebne i będą potrzebne. Bliżej końca można takie zabiegi robić ale też z głową, a nie na łyso owalić rośline :D pozdro lord i green antyklerze :)
 

uho667

Active member
kolego popatrz pod lisci pod swiatlo wiesz o co mi chodzi, chodzi mi o to zebys zobaczyl czy listek z pod spodu nie ma rdzawych plamek takich miedzy zylkami,
 

lordrevan

New member
uho667- Powiem ci tak zerkałem i ja tam nic nie widzę, ogólnie liść wygląda tak, że jest zielony a na środku jest taka biało/żółta plama ciężko to określić może pył jaki jest w piwnicy negatywnie wpływa na rośliny ? napstrykałem fotek roślin liści od spodu i góry tak że sam ocenisz zresztą.
Zrolowany- Witam witam :)
 

kmc21

Member
Witam Was Green, lordevan, wyrolowany i miron :)


szatyn w końcu musimy Twój GL zobaczyć hehe



Lordevan który to week flo ?




PEACE
 

lordrevan

New member
Witam

Obiecana paczka zdjęć.
OG kush od góry, dołu i boku :)
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

lordrevan

New member
Sorry, że tak post pod postem Panowie ale już miałem gotowe linki do kopiowania ( ten limit 5 zdjęć)

Green- noo mam nadzieje :)

kmc21- jak mam być szczery to nie wiem, koniec listopada/początek grudnia przełączone 12/12.

Chwastu i co myślisz o tym ? co robię źle że te liście takie plamy łapią. 0 nawozów sama woda demineralizowana.
 

lordrevan

New member
Wczoraj zauważyłem w boxie niewielkie ilości pyłu węglowego, zamontowałem filtr węglowy na wlocie powietrza nie wiem czy coś pomoże ale zawsze to jakaś filtracja powietrza, dodatkowo zamówiłem miarnik ph, i zastanawiam się jeszcze nad zakupem ozonatora podobno usuwa syf/dym z powietrza.

Kończą mi się pomysły Panowie, z ciekawości dałem do piwnicy jedną roślinę testową. Po kilku dniach liścia złapały jakieś plamy itp dlatego myślę że to od powietrza jakie jest w piwnicy myślałem nad jakimś zewnętrznym doprowadzaniem powietrza ale jest to dość ryzykowne.
 

Xamo

New member
koloego filtr to na wylocie powietrza z boxu daje się,
te biale plamy na lisciach to raczej mącznik jest ,napeno nie od powietrza :)
kup karate zeon i zrob 3 opryski co tydzień to pomoze (spryskuj liscie tez od dolu, doniczki i całego boxa)
wytnij z 2 partie gornych wiatrakow, lepiej doswietisz srodek i dol/

pozdro
 

lordrevan

New member
Prawie zaliczyłem przypał, nie chce podawać więcej szczegółów ale wolałem dmuchać na zimne i wszystko wywaliłem - nie długo startuje od nowa szkoda plantów ale trudno.
 

Latest posts

Latest posts

Top