What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Baraca refugiatilor

gganjaabwoy

Active member
baaaaaaaaaaaaaaaa....au sters tot esti nebun...dar fac pariu ca au o copie de rezerva la baza d date ascunsa in padure la 3m adancime spre est
 
P

prelungitor

E una si pe net, de acum cateva luni :)) au sters doar categoriile,forumul inca are informatiile pe el.
 

Vasili

Member
BAAAA ce prost am fost ca nu am luat jurnalul...pozele mele...totul....sa imi bag pl.....aveam amintiri acolo
 

Vasili

Member
nu explozive....nu de asta imi este mie...daca ajung ei la ipul meu le dau o prajitura....de pozele mele imi este ..5 luni de munca s-au dus ....am uitat sa le salvez .l.X( ce nervi am
 
P

prelungitor

Eu zic sa lasati in urma ce s-a intamplat pe forumul ala si s-o luati de la capat...sincer eu ma mir ca a durat chiar atat avand in vedere cati clienti au si cata lume frecventa site-ul ala zilnic...nu poti sa instigi la cultivat si consum,mai vinzi si seminte in paralel...era de asteptat sa se intample ceva de genul.mai ales ca acum putin timp a mai fost o operatiune ca asta numita "fabrika" care a vizat un site de seminte din bucuresti,iar patronii cultivau prin apartamente,cluburi,etc...
 
Top