What's new

BALTAZAR

pogo

New member
hej!

pamieta ktos jeszcze baltazara z OVERGROW?
z powodow niezaleznych ode mnie musze zakonczyc uprawe mj. nie beda mi juz potrzebne nasiona, wiec pomyslalem zeby je Wam rozeslac. nie wiem czy bede mial czas i fundusze na ta akcyjke, wiec moze komus zaufanemu z tego forum podesle je a on podzieli juz i porozsyla do innych.

mam:
Bagseed x Sweet Roxana - 34 nasiona
Sweet Roxana x Durban Silver Star - 16 + ~20 nie w pełni dojrzalych
Bagseed x Durban Silver Star - 15 nasion
Shiva (nirvana) - 5 nasion
+ nasiona ktore dostalem jakis czas temu:
Shiva Shanti II (sensi seeds) - 3 nasiona
LUI (legends seeds) - 3 nasiona
ICE (nirvana) - 3 nasiona
Rox x Mazar - 5 nasion

+ to co mam jeszcze w lodowce ale to jutro sprawdze napisze ile czego jest.

nie ma tego duzo ale zawsze cos. mysle ze oprocz lui, ice rox x mazar reszta powinna dojsc outdoor. shiva z nirvany kwitla pod lampa 50 dni takze sadze ze na dworze da sobie rady. nie wiem jak z shiva shanti ale moze kwitnac podobnie jak ta z nirvany bo przeciez to chyba na bazie jej nirvana zrobila swoja.

napiszcie co o tym sadzicie i czy znajdzie sie ktos kto bedzie mogl te nasiona rozeslac do chetnych w jak najkrotszym czasie, tak zeby mogli jeszcze je posadzic na dworze.

jeszcze jedno: jak ma ktos kontakt z kobaia to niech mu powie zeby sie do mnie zglosil tu na icmagu.

pozdrawiam, baltazar
 
G

Guest

uu baltazar ciekawe co sie stalo fajnie zawsze ci roslo w boxie...
kobai czasem odzywa sie na hypciu.. napisze mu pma ze masz do niego sprawe na ic ale niewiem za ile to przeczyta...
 

pogo

New member
:yoinks:

nikt nie chce seedow?

madix wyslalem kobai wiadomosci przez hyperreal, moze sie odezwie.

pzodrawiam.
 

mario_PL

Active member
posłałem PM, na outa juz mam w zasadzie przygotowane sadzonki, wiec najbardziej chcialbym jakis dobry in, bo bede niedlugo zaczynal przygode z boxem, ale w sumie to i na outa mozna cos jeszcze dorzucic ciekawego :D
 
G

Guest

Jak to nikt nie chce seedsów jak częstujesz - to poprosze. Coś na out.
 

greengirl

Active member
Hej, Baltazar, zawsze miałeś super kwiaty, nie masz ochoty ostatni raz zobaczyć jak rosną? Przecież właśnie zaczyna się sezon out, więc nawet jak gdzieś wyjeżdżasz, to możesz pobawić się w guerille. Moim zdaniem nie zaszkodzi spróbować. Tak czy siak pozdrawiam, mam nadzieję, że kiedyś wrócisz w nasze szeregi.
 

pogo

New member
^^ skonczylem uprawe z powodow bezpieczenstwa.

--------------

Sposrod osob ktore zglosily sie do rozeslania nasion wybralem madixxa. Jakies uwagi?
 
G

gelowas

Ja bym se prosze was bardzo sprobowal choc z 1szt LUI, calkiem fajny strain, na pewno jakies krzyzowki by sie porobilo na przyszlosc. ;)
Pogo, nie to zebym paranoje chcial siac, ale jak konczysz z powodow bezpieczenstwa i jest to wywolane przez Internet to daj znac prosze, ku przestrodze innym.
Pozdrawiam
 

Ganja Smile

Active member
Baltazar co sie stało... pamietam Twoja uprawe z OG :D zajebiscie Ci wyrosła szkoda ze konczysz. Chetnie sie zalapie na cos na outta :D
POZDRO gs
 

Wilk

Member
Hejo, chetnie bym przyjal pod swoja opieke chocby 1 pestke :) Dla mnie kolejny strain bylby duzym urozmaiceniem ogródka :D

Pozdro
 
G

Guest

kazdy juz wie o co chodzi... jeszcze raz sory panowie
 
Last edited:

LDV

Active member
madix nie stresuj sie jak niemasz co sadzic to ci moge wyslać
shark ^_^
NL x ??
outdoor mix by kobaia

niemam duzo ale jesli ktos niema kasy to MOŻE bede w stanie pomóc - w zależnosci jakie bede miał fundusze i czy bede miał za co wyslać. ale chyba bede miał jak załatwie wszystkie rury i nawozy :)

PS: Ja nie sadze na out nasiona dalem mojemu ziomkowi ale on chyba tez zrezygnowal wiec chyba mi odda

pozdro
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
madix dawaj adres na pm bo nie zapisałem, ostało mi się jeszcze troche papayek i akacza to Ci wyśle bo ja narazie nic nie sadze :)

peace
 
Top