What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

איך מייצרים זרעים לזן אוטומט?

odd push

Member
איך מייצרים זרעים לזן אוטומט?

אם יש לי זן אוטומט שאני ממש אוהב ורוצה לייצר לעצמי זרעים לבד, איך עושים זאת?

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אם יש לך גם זכרים פשוט מפריחים אותם ביחד
אם אין לך זכרים אתה צריך לקחת נקבה כלשהי, לרסס אותה במי כסף שהיא ממש מתחילה לפרוח כל 3 ימים עד שיוצאים פרחים זכריים, לאסוף את האבקנים (לאכסן במקום קריר מדולל ב99% אחוז טלק) ולהאביק נקבות אחרות.

קח בחשבון ש:
1. אבקנים יאביקו רדיוס גדול של נקבות
2. אין לעשן את הנקבה המרוססת במי כסף ואין לשתות את המי כסף אם לא השתמשת בכסף 99.999% טהור
3. יקח לנקבה המרוססת יותר זמן מהרגיל לפרוח
4. הזרעים שיצאו לך לא יצאו בדיוק כמו ההורים אלא סביר להניח שהם יהיו פחות יציבים ופחות עמידים וחזקים. אתה יכול למנוע את התופעה הזאת ע"י הכלאת 2 זני אוטומט שונים.

https://www.google.com/search?q=col...l6.4519j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8

odd push

Member
אם יש לך גם זכרים פשוט מפריחים אותם ביחד
אם אין לך זכרים אתה צריך לקחת נקבה כלשהי, לרסס אותה במי כסף שהיא ממש מתחילה לפרוח כל 3 ימים עד שיוצאים פרחים זכריים, לאסוף את האבקנים (לאכסן במקום קריר מדולל ב99% אחוז טלק) ולהאביק נקבות אחרות.

קח בחשבון ש:
1. אבקנים יאביקו רדיוס גדול של נקבות
2. אין לעשן את הנקבה המרוססת במי כסף ואין לשתות את המי כסף אם לא השתמשת בכסף 99.999% טהור
3. יקח לנקבה המרוססת יותר זמן מהרגיל לפרוח
4. הזרעים שיצאו לך לא יצאו בדיוק כמו ההורים אלא סביר להניח שהם יהיו פחות יציבים ופחות עמידים וחזקים. אתה יכול למנוע את התופעה הזאת ע"י הכלאת 2 זני אוטומט שונים.

https://www.google.com/search?q=col...l6.4519j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8

תודה על הלינק והמידע.
אם אני לוקח זכר(כל זכר או במקרה שלי זכר מזרע של קססה) מאביק את האוטומט מתקבלים זרעים אוטומטים אבל לא יציבים ופחות עמידים.
אם אני לוקח אוטומט והופך אותו לזכר בעזרת שימוש במי כסף ואז מאביק צמח אוטומט אחר מאוטו הזן מתקבלים זרעים אוטומטים לא יציבים ולא עמידים.
אם נרסס זן א׳ אוטומט במי כסף, נשתמש באבקנים שנוצרו לאביק זן ב׳ אוטומטי נקבל זרעים אוטומטים יציבים ועמידים.
אם הבנתי נכון, האופציה השלישית נותנת את התוצאות הטובות ביותר?

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אם תשתמש בזכר קססה יכול מאוד להיות שהצאצאים יהיו מאוד עמידים, פחות יציבים (יותר שונות בינהם) וברידרים גדולים אומרים שגם לא אוטומטים כי צריך בשביל זה זכר. אני לא בטוח שאני מאמין לזה.
בכל מקרה, אם אתה מכליא צמח לא אוטומט עם אוטומט צריך לבדוק אם הצאצאים אוטומטים. הרבה ברידרים עובדים האוטומטיות של זנים 2-3 דורות.
אם אתה מכליא 2 אוטומטים אין את הבעיה הזו.

אם אתה רוצה זרעים פמינייזד האופציה השלישית תיתן לך את התוצאות הכי טובות, אומרים שעם סילבר תיוסולפאט הריסוס להחלפת המין יותר מוצלח אבל זה לא באמת משנה לזרעים ואת המי כסף הרבה יותר קל להכין.