What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Autok a hazban

Status
Not open for further replies.

jepjep

Member
Ügyelni fogok ra.Ezt annak szantam,hogy megtudjam mekkora vizadagot igenyelnek es milyen idöközönkent.Ezentul 2 naponta kapnak a nagyobbak 1-1litert a kisebbek 8-8 decit.
 

jepjep

Member
Up.22.nap masodik resz
Bocsi a rossz kepekert nem vagyok egy fotomüvesz.
Törpe kis dzsumbujok lettek a növik a lampak alatt.Talan az elsö amnesian tudnek valamit kötözni,a többinel eselytelen egyenlöre.
Mint latszik a picik is helyrealltak.
Piiisz
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    42.9 KB · Views: 38
  • P1010392
    P1010392
    96.1 KB · Views: 53
  • image3.jpg
    image3.jpg
    54 KB · Views: 32
  • image4.jpg
    image4.jpg
    50.8 KB · Views: 32
  • image5.jpg
    image5.jpg
    61.1 KB · Views: 33

jepjep

Member
Egy kis Up. 24.nap
Növögetnek,talan vasarnap mar tudok normalisan kötözgetni.
Az egyik amnesian megjelent par pistil. A masikon is megerkeznek vszeg vasarnapig.
A ket kis növeny egyenlöre csak terebelyesedik.
 

jepjep

Member
Olyan tömzsik,hogy nem is tudom öket kötözni. :)Elforgattam a vödreiket a fenytöl.(Ugye le voltak hajtva a szaruknal.)Erre felteptek a drotokat a földböl.
A masodik amnesia is szörösödik. :)
 

jepjep

Member
Egy kis up. 25.nao
A sorrend: Amnesia,TD,Amnesia2,C+
A TD beelözte a masodik Amnesiat meretben! Jupiii!
A Boxban helyet csereltek a lanyok,hatha jobban megindul a c+ is. Szegenykem elegge nyult.
Az alsobb levelek halvanyulnak/sargulnak,de nem hinnem,hogy hiany.Egyszerüen csak nem jut le a feny.
Tap meg mindig 3-6-6os 2ml/L.
 

Attachments

  • image5.jpg
    image5.jpg
    74.4 KB · Views: 31
  • image4.jpg
    image4.jpg
    100.9 KB · Views: 33
  • image3.jpg
    image3.jpg
    69.6 KB · Views: 30
  • image2.jpg
    image2.jpg
    77.9 KB · Views: 31
  • image.jpg
    image.jpg
    87 KB · Views: 35

jepjep

Member
Egy kis up.28.nap
Kötözes erettek a lanyok.Kötzes elött 20cmes magassaggal rendelkeznek.Szelessegük 20cm(C+) es 30cm között valtozik(Amnesia)
A tap 2,25ml/Les dozisban megy nekik, ketnaponta 1,5L
 

jepjep

Member
Egy kis up.28.nap
Kötözes erettek a lanyok.Kötzes elött 20cmes magassaggal rendelkeznek.Szelessegük 20cm(C+) es 30cm között valtozik(Amnesia)
A tap 2,25ml/Les dozisban megy nekik, ketnaponta 1,5L



A kötözes ma este megtörtent. 21cmen alltak meg. Ez akkor azt jelenti,hogy nyulnak. :)
 

jepjep

Member
Egy kis up.30. nap
Tegnap hazajövetelemkor aC+-t leszamitva az összes növeny kokadtan fogadott. Ijeszten neztek ki. Meg is kaptak a locsit. 2litert felcuppantott mindegyik kifolyas nelkül.
Holnap reggel 2literrel kezdenek es addig emelem nekik,amig nem latom,hogy kifolyna all.10percenkent kap mindegyik fel litert.A ket Liter utan pedig 2,5decinkent.
Ovatosabban kell öntöznöm,mert a csö lehuzasakaor sikerült lespriccelnem mindegyiket tapos vizzel.(a sietseg ugye)
Ahol kaptak,ott egtek is megfele a levelek.
A hetvegen kepekkel jelentkezem! :)
 

jepjep

Member
Egy kis up.32.nap (1.resz)
A kepeket külön posztokban kell felraknom,mert ugye nincs megengedve több,mint 5.
Röviden: szar van a palacsintaban.
Nem tudom mennyire zavart be ,hogy nem regen sikerült csontra kiszaritanom a közeget,de tultap tünetei jöttek.
Erdekes modon a kifolyo viz phja 7,5 lett,ami irrealisnak tünik az utolsö befolyo 5,5ös utan.
A kepek sorrendben:Amnesia,TD,Amnesia2,C+,egett Level az amnesiarol
 

Attachments

  • image2.jpg
    image2.jpg
    48.8 KB · Views: 29
  • image9.jpg
    image9.jpg
    94.5 KB · Views: 29
  • image8.jpg
    image8.jpg
    90.1 KB · Views: 29
  • image4.jpg
    image4.jpg
    89.3 KB · Views: 29
  • image.jpg
    image.jpg
    82.9 KB · Views: 29

jepjep

Member
A következö kepek a "beteg" levelekröl vannak.

Jol latom ,hogy nitrogen es foszfor tultap magnezium blokkal?
Lehet,hogy hülyeseget mondtam.
 

Attachments

  • image10.jpg
    image10.jpg
    52.9 KB · Views: 32
  • image7.jpg
    image7.jpg
    59.9 KB · Views: 27
  • image6.jpg
    image6.jpg
    54.2 KB · Views: 30
  • image3.jpg
    image3.jpg
    60.1 KB · Views: 30
  • image5.jpg
    image5.jpg
    73.2 KB · Views: 29

jepjep

Member
Összkepek a kertröl.
Minden növeny 30-35cm közötti magassagu es kB ugyanilyen szeles is.Lassan be lesz növe a box. :)
 

Attachments

  • image11.jpg
    image11.jpg
    67.9 KB · Views: 34
  • image12.jpg
    image12.jpg
    63.9 KB · Views: 29
  • image13.jpg
    image13.jpg
    67.1 KB · Views: 31

Medicropper117

Active member
Ha kiszáradt a közeg akkor lehet h megégtek a gyökerek. Nem hinném h túltáp. Azon a pár folton kívül egeszsegesnek tűnnek
 

what_can_there

Well-known member
Figyelj jobban az ontozesre, az elkovetkezendo 4-5 het kritikus lesz a vizfelvetel szempontjabol. A tapokkal ne kombinalj, ez nem az aminek gondolod. Szepek, jo lesz az.
 

DropleX

Member
Meregzoldek a levelekel,ne haluzz!! xD
Lehet azokra a levelekre froccsent tapos viz csak nem vetted eszre,ezaltal megegtek..
 

jepjep

Member
Köszönöm sracok! Van meg mit tanulnom.


Folyamatban van az öntözes eppen.
Gondoltam kikeverek egy citromsav oldatot. 3evökanal citromsav 1 Liter vizhez.
1 mereskor a tapos viz 6,5PHval rendelkezett. 2ml citromsavas oldat hozzaadasaval 6,0.
2 mereskor 7,0->6,5.
Ez hogy lehet? Ennyira megbizhatatlanok lennenek a tesztcsikok?
 

jepjep

Member
Egy kis up. 35.nap
Kokadtan fogadtak a leanyzok a locsolas elött. Ugy nez ki,hogy emelnem kell az adagot.
A C+ ökelme Volt a legkokadtabb.Meglepö,hogy hogyan is kepes fele akkora lombozattal mint a többie meg több vizet elhasznalni.
Ma mar 2,5litert kapnak.
Este csinalok összkepet ha nem felejtem el!


UI:Az amnesiak uj leveleinek a hegye picit sargas.Ez mi lehet? Nem talaltam meg az okot.
 
Last edited:

iwantmorebuds

Active member
Egy kis up. 35.nap
Kokadtan fogadtak a leanyzok a locsolas elött. Ugy nez ki,hogy emelnem kell az adagot.
A C+ ökelme Volt a legkokadtabb.Meglepö,hogy hogyan is kepes fele akkora lombozattal mint a többie meg több vizet elhasznalni.
Ma mar 2,5litert kapnak.
Este csinalok összkepet ha nem felejtem el!


UI:Az amnesiak uj leveleinek a hegye picit sargas.Ez mi lehet? Nem talaltam meg az okot.

Nem lampakapcsolas elott tunnek kokadtnak? Nekem a meteres chronicom iszik masfel litert....
Autok eleg jol hozzaszoknak a kornyezethez van egy ket fajta amihez orat lehet allitani, kicsit kokad mert tudja h mindjart este, igy pihen... :D
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top