What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

AUTOFLOWER OUTDOOR

bgddsq

Member
Salut ... Postez aici pt ca mi-ar fi foarte utile cateva ( foarte multe ) informatii despre growing autoflower outdoor ... Nu am crescut niciodata pana acum nici indoor nici outdoor , nici regular , nici feminised , nici auto :)))) insa as vrea ca anul acesta sa incep cu un grow autoflower outdoor .... Orice pareri opinii sfaturi sunt binevenite
 

Pillang

Well-known member
prima data sa citesti despre tema cit mai mult ca sa ai o parere globala despre cea ce vrei sa faci, dupa asta o sa ai intrebari concrete la care e mai usor sa raspund eu, sau oricine de aici, "orice pareri si sfaturi" este o tema prea mare! sper, ca nu ma intelegi gresit si sorry pentru gramatica, nu vorbesc prea corect romaneste!
 
Pentru mine autoflouwãru isi are rostul in urmatorul caz,bã stau la munte si aici numai de asta merge outdoor. E misto daca esti alpinist sau iti place muntele zici ''ştiu un loc misto sus pe o stâncã ".
În alt concept eu nu ii vad rostul doar daca aş sti ca exista outoflower fãra CBD, atunci da, l-aş combina cu o sativã CBD non sau sub 1%, pentru mine ar fi marfa rau sa ai o autosativa.
HMMM,oare exista asa ceva?exista autoflouãr fãrã cbd? AMU SI CAUT INFORMAŢII.
 

Pillang

Well-known member
Plantele auto sint ca si plantele photoperiodice, daca luam cantitatea thc, sau cbd, exista indica, sativa, diferenta este ca infloresc mai repede si culegi mai putin de pe ele. Eu de pilda anul asta plantez citeva strainuri photoperiodice, din care, daca am noroc, o sa obtin iarba la sfirsitul septembriei, inceputul octombriei, dar pun si citeva auto, ca sa am ce fuma mai repede, in iulie.
 

Latest posts

Latest posts

Top