What's new

audycja

pok

New member
dzis przypadkiem sluchalem audycji czy czegos w tym stylu dla mlodych ludzi... polegalo to na tym ze jakis mlody gosc opowiadal o uzaleznieniach.... caly czas uzywal slowa skun wiec i ja tak to nazwe...caly czas podkreslal ze to niby jest niewinne ale tak na prawde powoli zabija bo po alkoholu czlowiek tylko ma kaca a dzien pozniej jest wszysko ok a po skunie thc odklada sie w tluszczach i powoli nas zabija...sic! :D szkoda ze nie powiedzial dlaczego zabija... ale mniejsza... inny tekst ktory rzucil mnie na kolana to ze kazda roslina potrzebuje slonca a zmutowane genetycznie skuny z holandii ktore hodujemy nie! one sa tak zmutowane ze rosna wszedzie w kazdych warunkach na samej chemii... i tu troche sie zgodze bo dla mnie roslina wyhodowana na hydro to juz nie to co naturalna :p
opowiadal tez o swoich przyjaciolach, o ile pamietam mial ich troje i wszyscy wyskoczyli przez okno na fazie :p
hmm... moglo sie cos takiego zdarzyc, jak ktos jest zeschizowany, niezrownowazony albo chory psychicznie to moze tak zareagowac po skunie... tak mysle, inne wytlumaczenie jest takie ze ziolo moglo pochodzic od dila ktory cos do tego dodawal
jednym slowem, nie hodujesz, nie pal :) chyba ze z wiarygodnego zrodla ;)
krytycznie tez mowil o amfie ale tego akurat nie bede negowac bo dla mnie to niebezpieczny produkt ery techno dla slepych niewolnikow
ale stwierdzenie ze afganistan to jedna wielka fabryka maku tonem wskazujacym na poparcie terroryzmu usa to przegiecie...
to ze tam duzo maku sie prodokuje nie znaczy ze to zli ludzie ktorzy mysla tylko o zabijaniu europejskich nastolatkow, produkcja maku czy maryhy bierze sie z biedy a bieda tak jak terroryzm to wytwor wladzy jakiej sie poddajemy... politycy nie sa nam do niczego potrzebni, nie chce wojen i biedy, prosze o wyzwolenie bo mi sie plakac chce jak widze rozpaczliwe proby zaznaczenia swojego ja w swiecie szarych roboli wyzyskiwanych przez panstwo :badday:
 

ralph_pl

New member
niestety co jakis czas czytamy arty, sluchamy audycji gdzie autorzy wypowiadaja sie na tematy o ktorych nie maja pojecia ;) no ale to nic nowego i ja juz jakis czas temu przestalem sie tym przejmowac.

a co do skakania z okien po 'skunie' to moje zdanie jest takie, ze jak ktos jest pierdolniety to nie wazne czy po ziole czy po kwasie ;) jak zachce mu sie latac to i na swiezo poleci. no ale jak poleci po 'skunie' czy po kwasie to bedzie kolejny dobry temat do gazety czyz nie?..

pozdr
 
G

Guest

hahahah widze ze kolega nasluchal sie BODKA haha jak ja lubie te audycje ubaw co niemiara a takie glupoty co on tam gada to juz wogole porazka najbardzie podoba mi sie jego powiedznie "no kurde co za nie fart" tutaj macie link do tej audycji posluchajcie sobie http://www.narkotykibodek.patrz.pl/ fajny ubaw jak koles opowiada o eko stafiku i cyber skunie hahahahaha jebana propaganda
 

Marcinbc8

New member
Niestety tak bywa :D:D:D
zwała na maxa, ale jak się tego słucha to aż krew zalewa :mad:

LEGALIZE :canabis:

Narka i Pozdroooo :respect:
 

Latest posts

Latest posts

Top