What's new

Any Latvians Here? Latvieši savacas

A_Millie

New member
Nu kkadu kodu esi nepareizi ievadiijis..

Xtrail,ieliku ar asnu uz leju, apleeju katram 200ml uudens, un tgd bliezhu gaismas 18/6.. Kkas jau saak paraadiities... leju es pareizi? 1x 2 dienaas 200ml tiirs uudens...

ebaysalvcard.jpg

Shitas viss ir * Card number ja?

Ievadot tas izsiisies shita?-->>
20100531161400.png

Paldies pa paliidziibu
 

Ra1mis

Member
jes, vismaz es to ieraxtiiju un bija ok, man liekas... Tu jau vari pameegjinaat, nekas jau nenotiks, naudu nepaseesi ja buus nepareizi kkas...es meegjinaaju kameer man sanaaca, arii kkas ar pirmo reizi tur 4akareejaas, bet beigaas bija ok :) Veiksmi.
 

Ra1mis

Member
Greetings visiem! (Xtrail)

Taatad, nu pashalik man sokaas cik skatos labi...vareetu jau paaris bilzhas ielikt, bet veel jau nav ko raadiit :D
Growboxaa viss ventileejas tikai ar lielo ventilatoru...dzenaa tos nabaga jaunos staadus cik skatos, nu nejau paaraak traki, bet taa mazliet ieshuupina, bet skatos kad aug labi:) Videeji temperatuura ir kkur 26 graadi kad gaismas off, 29-31 graadi kad gaismas on...laikam kad iet paari 30 tas jau pa traku...lasiiju kad ja iet paari 32 tad nav labi...bet nu tpt...gribeetos dabuut zem 30... Gaisa mitrums (humidity) man ar liekas kad nav kaa vajag...man raada 45% :/ bet jaabuut kaa jau zemaak buus mineets ( taa lasiiju).
Kko palasiiju, mitrumam jaabuut 65-75%, ideaalaa temperatuura 22-24 graadi... Par to mitrumu baigi uztraucos :/// Laikam buus vien jaaapeerk ultraskanjas gaisa mitrinaataajs pa 20ls kas dod aaraa aukstu tvaiku...nekas cits neatliek.
Par temperatuuraam, domaaju 28-30 graadus panesiis vegjetatiivajaaa, kad saaksies flowering taad buus jaamo4ii iekshaa ventilaacija un jaanomaina lampas uz hps. Nebiju domaajis kad diensgaismas taa sakarst.

2 izliidushas jau no zemes, zaljas un smukas, aug meitenes :) Tad nu domaaju kapeec 3rd vel nelien aaraa :? vienu riitu izdomaaju kad kkas nav labi un jaapamakaree mazliet zeme nost un jaasameklee kur tad ir palicis...kkur 1cm zem zemes atradu, jau atveeries mazliet, galiigi dzeltens :( smuki iztaisiiju lai paliek aaraa un uznjem gaismu...cerams kad atdziivosies un paliksh zaljsh :( Laikam taapeec kad pirmajaa reizee leeju no kkaada tizla meertrauka, liidz ar to uudens triecienu pret zemi, seekla ar asnu buus ieskalojusies zemaak...nebija man veel normaala lejkanna ar dushas uzgali :D aizgaaju uz kurmiiti un visu sapirku :)
 

Xtrail

Member
super..process aizgaajis,varbuut vajag boxaa stiklu ielikt starp gaismaam un rediisiem,lai tik daudz karstuma netiek,vai kaadu papildus ventilatoru iemaukt,es te plaanoju ar laiku jaunu growboxu taisiit..un man ir ideja,ka pie inline PC ventilatora,uz aaru pievienoshu pvc liikumu,un vajadziibas gadijumaa,es pie liikuma vareeshu pielikt daarza shljuuteni,kuru piemeeram aizvelkot liidz logam,panaakshu to,ka svaigs gaiss boxaa naaks iekshaa pa taisno no aaras,piem ja dziivi pilseetaa kur daudz auto,vispaar ideaali,jo ganjai patiik CO2
 

Ra1mis

Member
Ideja laba, es domaaju, ja man izdosies pirmais grows, ar paarieshu uz ko mazaaku, piemeeram, takaa tam krievam bija tas boxs uztaisiits, mazs kompakts un ne suuda nepateiks kursh nezin, ka tas ir growboxs, un razha ar nebij slikta:)

mans treshais zaljuminjsh noniika :( un viss deelj tizlaa meertrauka :mad: nu nekas, pirmajaa reizee jau vis sperfekti nevar notikt :)
gaidu kad vareeshu saakt meeslot, gribu redzeet uz ko ir speejiigs tas uubermeeslojums ar 5 pudeleem :D

Kaa Tev sokas ar growiem, kaa mazajaam iet?
 

Xtrail

Member
mazie chilo..diedzeeju 20..atstaaju 10 stipraakos,kad ir savas seeklas var veikt atlasi,driiz jaaved mazie prom uz mezhu,pie peleekaa vilka...un tad tik katru otro nedeelju apciemoshu.
 

Xtrail

Member
nekad neesmu meerijis cik man gaisa mitrums..nopietni.Galvenais,peec rediisiem noteikt,kas un kaa,ja par karstu,sausu utt uzreiz pateiksi....ir taa,laistu kad augsne ir sausa,un viss.Pirmajaa gadaa,kad saaku audzeet rediisus aaraa,sanaaca,ka siikie neredzeja mani kaadas 4as dienas,es jau gruzijos,jo netiku pie vinjiem,domaaju hana..,bet kad atbraucu,ahujel....staadi kuriem,bija tikai otrais lapu komplekts.pirmaas iistaas,tad seko 3 pirkstu lapas..sagaidija mani ar riktiigaam cypress 5 fingaz lapaam..pat likaas,ka rediisi no sausuma shoka izspieda aaraa taadus tempus,ka ahujel..taa,ka tagad zinu..mazliet sausuma nenaak par ļaunu,sometimes
 

Ra1mis

Member
Zajibis :) Nu man saak paraadiities kkas ar 3 lapeleem, kad tieshi man saakt meeslot? pagaidiit vele kad vinjas paaugas mazliet? bail kad jaunajiem buus pa stipru :(
 

Xtrail

Member
nu ja baigi gribi,vari meeslot..bet labaak ar vaajaaku shkjiiidumu,puse no ieteiktaa,un skaties,kaa reaģē..tad dod pilno porciju reizi nedēļā
 

Ra1mis

Member
aright... cik redzu, saprotu tad vegjetatiivais sakas apmeeream 2 nedeljas peec seeklas iestaadiishasnas (izdiigushas) :) pagaidiishu vel paaris dienas, tad pameesloshu mazliet, redzees kaa buus :)

Veel viena mazinja probleema, viens nu baigi garsh izauga manupraat, 2x garaaks nekaa otrais rediis, saaka lapas paraadiities un saaka baigi nosliekties uz vienu pusi, bezmazvai likaas kad saluuziis, tad nu domaaju kad psc ir..bet nu panjeemu kocinjus sataisiiju lai ir kur atbalstiities un aug un viss notiek :)
 

Xtrail

Member
yeah..vecaa iesaaceeju probleema,ar to stiepshanos..stiepshanaas ir no taa,ka gaisma ir paraak taalu no auga..man augi gandriiz pieskaras lampaam..pashas lampas iekaartas ķēdē..attieciigi augam stiepjoties,pacelju lampas uz augshu..ljoti labi augus notur kaads alumiinija draats gabals,tjipa iespraud netaalu no auga,izveidojot taadu kaa cilpu apkaart augam..vienkaarshi pirmaas nedeeljas augs ir vistrauslaakais..man ir gadijies,ka augs izstiedzee kaa taads zirnis,bet kad augam izveidojas pirmaas 5 pirkstu lapas,un vairaak..augs uznjem apgriezienus,un stutes vareesi nonjemt,man arii no 10 rediisiem,2 ir ar atbalstiem,es izmantoju puukainos piipes tiiriitaajus(taada draats ar puukainu apvalku)..
 

Ra1mis

Member
Es jau centos likt maksimaali tuvu, bet nu laikam nepietiekoshi, bija bail kad apdedzinaashu mazos :// Bet nu nekas, tgd stalts un viss bumbaas :) starpcitu, pat neibju iedomaajies par alumiinija draati, buus jaanjem taa, ja veel kkas taads notiks :)

Jociigi, kad viens aug ieveerojami fiksaak nekaa otrs :D
 

Xtrail

Member
var atshkjirties fenotipi..piemeeram,ja augs ir krustojums starp sativa un indica,dalja augu var izraadiit speeciigaaku sativa,citi indica ietekmi..ne velti,comerciaalie audzeetaaji njem kaadas 50-100 un vairaak seeklas,no kuraam izveelas viss viss labaako meiteni,un to tad arii klonee..kad pirmajaa reizee audzeeju Golden Himalaya,man viena meitene arii bija pakaapi paaraaka par paareejaam,ar Skunk #1 tas pats..vieniigi Swiss Cheese bija visi kaa viens,un Short Stuff#1 arii gandriiz vienaadi,un veel jau viss var mainiities,kad saaksi 12/12,good luck!!
 

Ra1mis

Member
Wou, skaidrs :) Man te vienam jau triispirkstu lapas 2vas...es domaaju vel kaadas 4dienas paaudzeeshu bez meelsojuma un tad uzsaakshu vegjetatiivo ar meeslojumu... Patiik jau bezgala meiteneem tas gaisa mitrinaataajs :D

Thx pa info :yes:
 

Ra1mis

Member
Xtrail, jautaajums Tev... Izdomaaju tomeer kad vareetu pat panjemt 600w elektronisko balastu, cik zinu, elektroniskie izstaro pa 30% vairaak lumenu no spuuldzeem un ir labaaki...

Moka jautajaums, cik no 2 staadiem man sanaaktu razha? vai ir to veerts..jo celjniks nu pakrietni daargaaks nekaa 400w magneetiskajam balastam...
 
Top