What's new

AK47 AF femi seeds

Plantator

Well-known member
Veteran
Witam ,ładne ci to urosło:] też jestem ciekawy tych nowych wynalazków z af . Napisz po ilu dniach ci się przełączyły te kszaki na flo , jak zareagowały na fotoperiod itd. ciekawe co by wyszło z tego na oucie:] kto sprawdza?? bo ja chętnie
 
C

ChaosX

Plantator, ja mam 200 krzaków af na oucie. M.in. Masterlow, Blue Ryder, Diesel Ryder, Great White Shark auto, White Dwarf, Auto Ak47, i jak dobrze pojdzie to early wonder skunk x mitymite jeszcze.

na polski outdoor nie ma nic lepszego, w zasadzie to bede propagowal te AF-ki bo bardzo mnie podniecaja :D
jeden plant spokojnie daje w granicach 20g bez treningu, na malej powierzchni, nie rzuca sie w oczy. same plus. jak projekt femi sie uda, to bedzie mega przegiecie moc wysadzic na jednym spocie 50 x femi auto flo (rozne ciekawe krosy) a caly outdoor zapodac powiedzmy 300 x auto flo fem i zrezygnowac calkowicie (albo prawie calkowicie hehe) ze strainów ktore dochodza jesienia, bo na outdoorze wiaze sie to czesto z przypalem. pod koniec lipca, czy na poczatku sierpnia, kiedy af dochodza u nas nie ma zbytniego zainteresowania lesnymi odstepami a najwieksze krzaczory za prze pozarastane :D kolejnym plusem jest to, ze rosliny kwitna w najlepzsym letnim sloncu (i najdluzszym), budsy wygląda naprawdę masakrycznie.

czesc af idzie na nasionka, na rozne ciekawe krossy,w boxie uzyskałem juz nieco żeńskiego pyłku, który zapyli siona na oucie. tak btw. nowe potrojne hybrydy AF moga dostarczyc polskiemu outdoorowi mega zajebistych strainów, wierze w moc Blue Rydera :D

wyobrazice sobie white russian af x blue ryder i jakze ciekawy offspring moga dac takie "przypadkowe" krosy. ale od czego mamy outdoor, pola, lasy, odstepy jak nie od testowania :D



pozdro
 

clothez

Member
elo elo no powiem wam jedno ja jestem bardzo zadowolony z tych Ak47 ..daly duzy plon ale jedno co mi sie nie podoba to to ze mialy rozne pheno jedne wieksze drugie mniejsze jedne mniej krzaczaste drugie wiecej sa , jeszcze poprostu nieustabilizowane takie MOJE zdanie ....a co do oswietlania caly czas jechalem z oswietleniem 20/4 przez caly cykl i radzily sobie chyba najlepiej . jakie polecacie ciekawe odmianki na nastepnego indorka .. ? pokoj !
 
Top