What's new

עידכון אל יומן גידול חדש

Pop A Molly

Member
אין לך עוד הרבה מה לעשות חוץ מלחכות בסבלנות
מחכה.. בנתיים הכיוון שהיא הולכת זה כול הצמיחה הקודמת שלה מיתייבשת ונופלת והצמיחה החדשה פורחת, משהו מוזר קמתי היום והיא פיתחה עוד קולה ראשית כאילו עשיתי לה טופפינג.

אבל למה לא השקית את כל העציץ? חיסכון במים?
יש לי פה 10 שישיות של סאן בנדטו מחכים לי , זה לא קטע של חיסכון אני פשוט לא יודע מה המדידות המומלצות כנראה .
ההשקיה הזאת הייתה אם 3 ליטר, ליטר כול עציץ.
אם אפשר לקבל כיוון איך להשקות נכון מבחינת הכמויות בעציצים כאלו ?
פופ - מה שקמיקזה רומז לך כאן זה עניין חשוב. כשאתה משקה את העציצים תדאג להשקות את כל העציץ כולל ובעיקר את הדפנות בכדי לאפשר לצמח לגדל שורשים טובים. אם אתה משקה רק במרכז וליד הצמח אתה לא נותן לו שום סיבה או יכולת למלא את העציץ בשורשים. כשאני משקה עציצים בגודל שלך אני עושה הפוך ממך. אני משקה את המסביב אבל לא בבסיס הצמח בכדי לעודד אותו לחפש את המים ולפרוש שורשים
גרינס תודה אל פתיחת העיניים , נשמע מעניין לא ראיתי את זה ככה :)

אגב היום היתעוררתי ונראה שהם קיבלו כאפה בקטע יפה , הגזע הכפיל את עצמו בעובי כנראה שהמעבר ל18\6 ולעציצים 20ליטר עשה להם רק טוב מקווה שימשיכו לגלוש אל הגל הזה ..

אגב עוד כמה שאלות שעפו לי בראש.
קמתי בבוקר וראיתי שהשארתי את החלון הקטן של האוהל פתוח , והוא היה פתוח שהם נכנסו לשינה השאלה שלי אם כמויות אור מיזעריות כאלה יכולות לבלבל את הצמחות ולא לתת להם להיכנס למצב מנוחה ?
החלונות של האוהל למטה צריכים ליהיות סגורים במהלך שעות הלילה של הצמחות?

:D

Pop A Molly

Member
שנייה לפני שהלוג עף לעמוד שני חזרתי אם כמה עידכונים יפים ..
אז היתחדשתי בזרעים חדשים
הזרעים שהזמנתי היו
Alien OG
Strawberry Cough

חבר נידלק אל הזנים אז החלפתי איתו בג'סטה אל זרעים אחרים
Sour Diesel Haze אוטומאטי
תמיד רציתי לגדל הייז אז הקטע של ההחלפה בא לי ביפה ..
אז כמה תמונות כי הם דיי גדלו מאז הפעם האחרונה , הם עדיין בדילאיי אבל זה בסדר אני לוקח את הזמן ולא ממהר אני אתן להם כמה זמן שצריך לפני שאכניס להפרחה

אגב עשיתי לבנות FIM
לפני כמה ימים .. הם עדיין מיתאוששות ואין צמיחה כבר כמה ימים כי מרבית האנרגיה של הצמח הולכת לגדילה החדשה של הקולות
בשתי הצמחות היפות שלי נראה שקיבלתי 4 קולות חדשות .
ודווקא בצמח אם המוטציה גנטית שלי קיבלתי 6 קולות ..

הזרעים החדשים
picture.php

picture.php

ma girls looking reall healthy.

picture.php

picture.php

אני אחכה שבוע לתת להם להיתאושש מהכאפה של הפאק איי מיסט ואז אתחיל נגיעות
LST ..

והנה הבנות החדשות שהיצטרפו לאורגיה שהולכת אצלי באוהל
picture.php

בקושי רואים כי זה כמה שעות אחרי שהם היתעוררו אבל אם מתעמקים מספיק אז אפשרי ..
יום 33 אגב פלוס מינוס .. לא כזה עוקב

Last edited:

ganesh5000

Member
נראה מעולה, תמשיך ככה.
סחטיין עליכם עם ההזמנות של הזרעים.
אני באופן אישי מפחד מזה, ואין לי כל כך לאן להזמין. לדירה של ההורים שלי אני לא אזמין בחיים, ולדירה שלי גם לא.
לא יודע לאן עוד אפשר להזמין את הזרעים, ואיך אני מקבל אותם אם זה לא השם שלי.

Pop A Molly

Member
גנש! בידיוק מי שחיפשתי מת אל איך שהאנרגיות הביאו אותך לפה
אם אתה יכול לשלוח לי הודעה פרטית זה יהיה להיט כי פשוט לא מצליח לשלוח לך
זה בקשר לקשירות ניסיתי להיתעמק וחיפשתי מדריכים אבל לא ראיתי אף קשירות בדומה לאיך שאתה עיצבתה את הצמחה שלך וזה בידיוק מה שאני מחפש
ותודה תודה . כיף לשמוע תגובות כאלה!
וזה יום 31 אחרי שבדקתי ..נראה שהן מתחילות להיתעורר טיפה ולהדביק את הדילאיי שהיה בהתחלה

Pop A Molly

Member
ולגבי לייבא זרעים .. יש לי כמה דירות שהן בטולות גידולים שאני שולח כול פעם לכתובת אחרת
ותמיד הולך אל משלוח 100% דיסקרטי
הכי נוח זה למצוא חבר שבראש פתוח שאתה יכול לסמוך אליו ולהזמין אל הכתובת שלו אם זה מתאים לו .

ganesh5000

Member
יש את זה, שנראית כמו שיטה מסודרת.
היתרון שלה לדעתי זה שכל קולה תהיה שמנה במיוחד.
אצלי יש המון קולות, אבל הן לא מתקרבות בתכלס לאן שאני שואף להגיע.
השיטה הזו עוזרת לך לגדל הרבה עציצים על שטח קטן יחסית, ולהוציא מכל אחד כמה עשרות גרמים נחמדים ושמנים.
עדיף מהרבה באצים קטנים לדעתי, גם מבחינת איכות.
http://www.growweedeasy.com/main-lining-technique-nugbuckets

אני פשוט עשיתי קיטום אחד או שניים וקשירות. כל ענף שהתנשא מעל האחרים הורדתי למטה וקשרתי לעציץ. ככה ניסיתי ליצור חופה אחידה.
אם אתה ממש מתעקש, ניסיתי לעבוד לפי השיטות שראיתי פה.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=115377

אני בפעם הבאה מתכוון לעבוד לפי הקישור הראשון שהבאתי לך.
קח בחשבון שזה אומר להאריך את זמן הגידול, כי אתה קוטם עד הצומת השלישית, ואחר כך יש לך עוד כמה קטימות לעשות עד ליצירה של 8 טופים נפרדים באותו גובה ומסודרים סימטרית אחד מול השני.

אין לי חברים שיסכימו להזמין אליהם הביתה, עברנו את הגיל של הפורענות מזמן. אני גם מעדיף לא לחשוף את העובדה שאני מגדל, והיחידי שיודע מתכוון לגדל בעצמו.
נראה, ננסה למצוא לאן להזמין, או ששוב נטייל לנו לחו"ל..
תכלס אני מסודר להרבה שנים עם זרעים, אבל יש כמה זנים שאני רוצה שיהיו בסטוק. יש לי גם הרבה אינדיקות ולא הייתי מתנגד לכמה סטיבות מעניינות, שיהיה מה לעשן במהלך היום :)

Pop A Molly

Member
יש את זה, שנראית כמו שיטה מסודרת.
היתרון שלה לדעתי זה שכל קולה תהיה שמנה במיוחד.
אצלי יש המון קולות, אבל הן לא מתקרבות בתכלס לאן שאני שואף להגיע.
השיטה הזו עוזרת לך לגדל הרבה עציצים על שטח קטן יחסית, ולהוציא מכל אחד כמה עשרות גרמים נחמדים ושמנים.
עדיף מהרבה באצים קטנים לדעתי, גם מבחינת איכות.
http://www.growweedeasy.com/main-lining-technique-nugbuckets

אני פשוט עשיתי קיטום אחד או שניים וקשירות. כל ענף שהתנשא מעל האחרים הורדתי למטה וקשרתי לעציץ. ככה ניסיתי ליצור חופה אחידה.
אם אתה ממש מתעקש, ניסיתי לעבוד לפי השיטות שראיתי פה.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=115377

אני בפעם הבאה מתכוון לעבוד לפי הקישור הראשון שהבאתי לך.
קח בחשבון שזה אומר להאריך את זמן הגידול, כי אתה קוטם עד הצומת השלישית, ואחר כך יש לך עוד כמה קטימות לעשות עד ליצירה של 8 טופים נפרדים באותו גובה ומסודרים סימטרית אחד מול השני.

אין לי חברים שיסכימו להזמין אליהם הביתה, עברנו את הגיל של הפורענות מזמן. אני גם מעדיף לא לחשוף את העובדה שאני מגדל, והיחידי שיודע מתכוון לגדל בעצמו.
נראה, ננסה למצוא לאן להזמין, או ששוב נטייל לנו לחו"ל..
תכלס אני מסודר להרבה שנים עם זרעים, אבל יש כמה זנים שאני רוצה שיהיו בסטוק. יש לי גם הרבה אינדיקות ולא הייתי מתנגד לכמה סטיבות מעניינות, שיהיה מה לעשן במהלך היום :)
תודה אל הלינקים שסיפקתה בהחלט אחד מההסברים היותר מועילים שיצא לי לראות
עזרתה מאוד :respect:
ולגבי השיטה מאינלין באמת נראה משהו יפה שיכול להיסתדר בגידול . אבל שאתה מיתעמק אל הנושא וחווה אותו אל ידיך אתה רואה שזה שונה ב360 מעלות ממה שחשבתה
יש לי כמה חברים שניסו את השיטה הזאת והיתאכזבו כול פעם מחדש, וכול הקטע שהם הלכו אחד לאחד לפי מדריך שמראה שהתוצאה שמיתקבלת מאוד קורצת
אבל בפועל זה לא היה .
אבל באמת תהליך גידול מדליק. אל 100% הולך להיתנסות אלייה בגידול הבא שלי
שאלה לגבי הקשירות שלך. כופפתה וקשרתה את הגזע המרכזי גם כן ? או שנתתה לו לגדול רגיל ועיצבתה רק את הענפים שיצאו אם הקשירות ?
ואם העליתה חו'ל הזרעים זה רק איזה אקסטרה אל הדרך...
אגב הזן החדש שהתחלתי ה
Sour Diesel Haze
90% סאטיבה
לא זכור לי שעישנתי סאטיבה טהורה כבר הרבה זמן אז אני רוטט פה רק מלחשוב אל זה :smoker:
ועוד סאטיבה טהורה 65 יום מזרע לפריחה, זה לא יכול ליהיות יותר טוב מזה

Last edited:

ganesh5000

Member
הענפים הצדדיים הנמוכים לא יתפתחו לך אם לא תקשור את הגזע המרכזי ותנמיך את הקולה הראשית.
אני עשיתי קיטום, ואחרי בערך 4-5 ימים כופפתי את הגזע המרכזי לעציץ. החלק שנקטם היה למעשה צמוד לעציץ.
ברגע שהענפים הצדדים התחילו לעלות, קשרתי גם אותם. אבל תן להם זמן לתפוס גובה, ואז תנמיך אותם. אחרת יצא לך צמח גמד כמו שאצלי יצא.
את הקולה המרכזית שקטמתי וממנה יוצאים ראשים חדשים, המשכתי לכופף כל פעם שהתרוממה מעל האחרות.

השיטה של מיין ליינינג אמורה להיות אחלה, לא ברור לי למה זה לא הצליח לחברים שלך.
בשביל שזה יצליח צריך להוריד את כל הצמיחה שמתחת לצומת השלישית, איפה שאתה קוטם, ולהמשיך להוריד את הצמיחה הזו במידה והיא מתחדשת. יכול להיות שהם פספסו את זה, וכל הבאצים הקטנים שמתפתחים למטה לקחו מהאנרגיה של הקולות הראשיות, וככה הן יצאו יותר קטנות.

ככל שיהיו יותר ראשים, ככה הם יצאו יותר קטנים. אני רואה את זה אצלי עכשיו.
המאסטר קוש עם הכי הרבה ראשים, ובאצים הכי פחות שמנים.
לעומתם הקנדי והשאק מפתחים באצים ממש שמנים, כי יש עליהם פחות טופים.
מה יצא יותר מבחינת משקל, אני אדע רק בסוף, וכמובן אדווח.
מבחינת איכות אין לי מושג איך משפיע, אבל אני באופן אישי מעדיף פחות קולות ויותר שמנות. יש לי תחושה שפרחים כאלה יצאו יותר חזקים מבחינת הסטלה.

Pop A Molly

Member
יום 36 פלוס מינוס
אז אתמול עשיתי לבייבי שלי
Super Cropping
ניסיתי אל.אס.טי כמה שעות ולא הלך לי אז הלכתי אל הפיתרון היותר זמין שקרץ לי באותו רגע .. רק אחרי שעשיתי והיתעמקתי אל הנושא הבנתי שרק טוב זה עושה לצמחות
את הניסיון הראשון שלי לסופר קרופינג עשיתי אל זאתי שהיא מוטציה גנטית ובטעות שברתי את הטופ החדשה אם ה6 קולות שיצאו לי אחרי ה
FIM
פאק איט .. אבל ביגלל הניסיון הראשון ידעתי איך לכוון ולעשות את הסופר קרופינג בצורה עדינה יותר אל הצמחות האחרות שלי והיסתדר לי דיי יפה .
כמו שאתם רואים כבר יש המון צמיחה חדשה יום אחרי הסופר קרופינג
נשאר עוד חודש לתקופת הגדילה פלוס מינוס נראה לאיפה זה ילך ..

תמוונת לפני הסופר קרופינג יש אם תעיפו מבט כמה תגובות למעלה

הצמחות דיי איבדו את היופי שהיה להן אבל מזל שיופי זה לא פאקטור שהתוצאה שמתקבלת היא כמה עשרות גרמים יותר ..

Last edited:

Pop A Molly

Member
רק עכשיו הבנתי למה הם כול כך קטנים .. עד עכשיו הטיימר שלי היה אל האופציה שהוא תמיד דולק
כלומר הם קיבלו 24 שעות אור מההתחלה, ולפי מה שאני יודע מרבית הצמיחה היא בלילה זה מסביר את הכול
בכול מקרה הבייביס עוברות היום ל 18/6
מקווה שזה יתן להם דלקה טיפה לצמוח לגובהה ..

WEED11

Member
חחח פופ, יש כאלה שנותנים לצמח שלהם בצמיחה 24 רצוף.. אבל הדעות חלוקות בנושא הזה.. אני מקווה שזה באמת מה שיפתור לך את הבעיה..

Pop A Molly

Member
סטלן....
חח סטלן במינימאל ..
חחח פופ, יש כאלה שנותנים לצמח שלהם בצמיחה 24 רצוף.. אבל הדעות חלוקות בנושא הזה.. אני מקווה שזה באמת מה שיפתור לך את הבעיה..
The light-independent Calvin cycle uses the energy from short-lived electronically excited carriers to convert carbon dioxide and water into organic compounds

זה בעיקרון מסביר למה צמחים צריכים שעות לילה ומה הסיבה לצמיחה המוגברת בשעות הלילה מאשר ביום..
זה יותר בקטע של מדע מבוסס ולא דעות חלוקות ..
אז זה מסביר למה הצמחות שלי גם כאלה קטנות. כנראה גם מערכת השורשים לא מפותחת ביכלל אני אתחיל לחזור לתסף אם
Root Juich
פעם בשבוע לפחות

Last edited:
אל תתרגש מהגודל שלהן,לוקח להן יותר זמן להתפס באדמה מאשר בגידולי הידרו למיניהם.

הן נראות טוב.

Pop A Molly

Member
אל תתרגש מהגודל שלהן,לוקח להן יותר זמן להתפס באדמה מאשר בגידולי הידרו למיניהם.

הן נראות טוב.
נחמד לארח אותך פה קרנף! תבוא לבקר לעיתים יותר קרובות
ותודה האמת שהן נראות הרבה יותר טוב כרגע כנראה ביגלל הסוויצ' ל18\6

הנה תמונה מעודכנת מהרגע יום 36-39 לא כזה עוקב
תראו כמה צמיחה חדשה בכמה ימים מינימאליים, אני עפתי אל זה!
picture.php

והנה הבייביס החדשות שלי

picture.php

יום 3 פלוס מינוס מאז שהן היתעוררו

אגב הצמחה אם המוטציה הגנטית שלי מתה היום רוב הסיכויים הכול נבול והתחיל להיתייבש לא יודע מה הקטע שלה נתתי השקייה אם ביו האבן ומים מאוזנים ושמתי סמבוק לעזור לה להיתייצב מקווה שיעזור במשהו

Pop A Molly

Member
כמה דפקות בגידול אחד ..
טוב אז ניסיתי להתחיל נגיעות אל.אס.טי אל הצמחות שלי בישביל לאפשר בסיס טוב להפרחה. עכשיו הכול היה טוב ויפה . עשיתי סוג של לייט אל.אס.טי אל הקולה הראשית בלבד של אחת הצמחות. שבאתי לצאת מהאוהל הרגל שלי ניתפסה בחוט כי קשרתי את זה לאחד העמודים של האוהל , וקרעה את הכתר של הטופ הראשית. קלמזי שכמותי :eek:: . התוצאה היא סוג של טופינג
למעלה מ 90% מהגזע נפגע והיא נשארה אל חוט דק של סיבים של הגזע הראשי תוך פחות מדקה כבר ניסיתי לסדר אותה אם סלוטייפ. עכשיו אני יומיים שלוש אחרי פלוס מינוס ונראה שבעזרת הסלוטייפ. וסוג של אנרגיה קוסמית
הצמחה הצליחה סוג של להיתאושש מהמקרה. אני אעלה כמה תמונות ותגידו לי אם אתם חושבים שהטופ שניזוקה עדיין חייה ויכולה לקבל מזון עדיין ..

gallery_32845_1374_57425.jpg

כמו שאתם רואים אל.אס.טי זה לא בידיוק הקטע שלי וגם להגיע לזה לקח לי כמה שעות . בעייתי הקטע שאתה סובל מבעיות קשב וריכוז חח
עכשיו הנה תמונה שמדגישה את התוצאה של המקרה . זה בעיקרון ה
Crown ..
או הטופ הראשי. אחרי שנפגע
כמו שאתם רואים יש את העלה היפה הזה שמחובר אלייה והוא נראה לי עדיין חיי ונושם , יש גם את הגדילה החדשה באמצע שנראית לי שהיא מיתמודדת.
אבל יש את הזאתי בצד ימין שפשוט מתה. תתעמקו אל התמונה ותבינו אל מה אני מדבר
ic

רציתי לשאול מה פשר התופעה שרק עלה אחד נפגע והשאר הגדילה אל אותו קולה ראשית שניפגעה וניתחתכה
עדיין פורחות ..
והשאלה אם העלה הזה מת יש טעם להשאיר אותו או להוריד ?
gallery_32845_1374_482530.jpg

אודה להיתייחסות
אגב הבנות גודלות דיי יפה בזמן האחרון אני חושב שאני אלך לכיוון השבועיים ואכניס להפרחה . הכיוון היה חודש אבל אם קצב הגדילה שלהם עכשיו אני לא רואה סיבה ...

אגב בפורומים אחרים קיבלתי תת ניק חדש
"Dawrf lord"
חחח אני בטוח שזה יתפוס גם פה
אז פופ. או דארף לבחירתכם
:biggrin:

Last edited:

mashit

Member
שים טוב טוב את הפלסטר גם לי זה היה תוריד את העלים הגדולים ותן לו את הזמן ולא להוריד את הפלסטר בחודש הקרוב והכול יהייה בסדר