What's new

(AF)AK47 & White Russian(AF)

Loocat

New member
Witam!
Oto moje maleństwa odmiany t.j w opisie, jest to 44 dzień od kiełka.
Słoneczko: 6x23W phillips kompakty
Box: szer.50cm, dł.50cm, wys.80cm
Wentylacja: 1 pasywny, 1x 80mm(wciągający), 2x 120mm (mieszający, wyciągający)
Fotoperiod: 24h przez 30dni, obecnie 20/4 do końca
Nawozy:Biohumus Forte, GHE total bloom, PK 13/14, Ripen
Temp: 28* dzień/ 19* noc
Donice: 11l
Trening: ostre LST
miłego oglądania pozdrawiam:kos:

1 foto AK47
2 foto WR
3 całość w boxie
4 całość dzień 47
5 szczyty niektóre z AK47
6 szczyt WR
7 najwiekszy top(szczyt) WR
 

bokoroko

New member
:joint:bardzo ładne planty. ładnie zakwitaja. LST wykonanie idealne. lipa ze takie oswietlenie ale jak na 44 dzien od kiełka szacun pełen. zycze smacznych grubasów :woohoo:
 

Loocat

New member
Witam! maly update dzisiaj dzien 49, niepokoi mnie to, ze pomimo rownego startu WR znacznie szybciej zakwita i wypelnia sie kwiatami niz AK47, podlewane obecnie sa GHE bloom+Pk 13/14 co drugie podlewanie na przemian z woda. Pozdrawiam:yoinks:
1.AK47
2.WR jeden z glownych szczytow
3.WR to co najlepsze
4.WR to co najlepsze
5.White Russian BUD

 

Loocat

New member
Willkomen wszyscy! dzisiaj mają 55dzień dorwałem cyfróweczkę i oto fotoseszyn
zdjęcia podpisane w albumie bo za dużo by było pisać =]. Dodam tylko ze WR już od wczoraj nie dostaje żadnych nawozików wczoraj obfity flush był i do śmierci na samej wodzie będzie leciała, z AK47 tak jak do tej pory nawożona cały czas ze względu na słabsze rozwinięcie kwiatostanu. Ripen będę stosował na jednej z nich w celu porównania. Pozdrawiam palących i chodujących:smoweed:
 

Loocat

New member
Witam! A więc tak pierwsza uprawa dotrwała końca, jestem zadowolony z jakości i ilości plonów, fakt narazie harvest miał aby WR natomiast AK47 jeszcze dochodzi. Na moje oko wysuszonego WR będzie ok. 10-13g, owoce suszą się w pudełku po butach z zamontowanym na dole 8cm wentylatorkiem z 4,5v zasilaniem suszą sie powoli aczkolwiek skutecznie:yummy:
pozdrawiam
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Hej hej, swietna robota, naprawde krzaczki ladnie wygladaja, co do suszenia to nie wysuszy za szybko sie ziolko z tym wentylem u dolu ?, wydaje mi sie ze lepiej dla niego by bylo jakby bylo bez wentylacji a poprostu raz 2 razy dziennie byc otwieral to pudlo. Ziolko z 2 dni dluzej sie posuszy ale bedzie leprze. To taka moja sugestia :>

Czekam na nastepny run
Pozdrawiam :joint:
 

lipasss

Active member
no ładnie ładnie.
bardzo oszronione szczyty wyszły, biorąc pod uwagę, że rosły pod świetlówkami a nie HPS. Gratulacje i miłego użytkowania:)
 

Silas

Member
Veteran
Ładny micro grow...
Teraz posadź coś bez AF i daj trochę vega aby lepiej wykorzystać wysokość i powierzchnię. A i plon napewno będzie zacniejszy niż z automatów ;)
 
G

guestabc

przyłączam się do życzeń

SMACZNEGO

i brać mi się zaraz za nową uprawę!!!
 
Top