What's new

АЕРОПОНИКА!!! 12-12 ОТ КЛОНИНГИ!!!

последствия ще има като се подхожда не по правилата, в този случай съм 100% сигурен че ще има отличен резултат.

п.с. ......много е важно каква рецепта ще забъркаш във водата, нестава с всичко което ти е под ръка:tiphat:
 
последствия ще има като се подхожда не по правилата, в този случай съм 100% сигурен че ще има отличен резултат.

п.с. ......много е важно каква рецепта ще забъркаш във водата, нестава с всичко което ти е под ръка:tiphat:
Откъм марки и производители става с всичко,но най-важното е тя да има оптимални условия за да се усвоява всичко добре и да се избегнат различните планктони и гадости:tiphat:
 

jhook

Member
мога да кажа само че в4ера ги пуснах и на половината корените са се показали извън саксиите
утре ще взема апарата и ще снимам да видите
 
Ще стигнат и до дъното на коритото и ще се уплетат в дюзите преди това,ако издържат 4 седмици.Наистина ще ми вземеш акъла,ако от това излезе трева(за пушене) монтирано по този начин.Късмет и помни,че като видиш зор магазини за рибки,бол:tiphat:
 
То тази тема е за всички които не вярват че ще стане, учудвам се че хора с познания са скептично настроени към този проект:thank you:
 

jhook

Member
Ще стигнат и до дъното на коритото и ще се уплетат в дюзите преди това,ако издържат 4 седмици.Наистина ще ми вземеш акъла,ако от това излезе трева(за пушене) монтирано по този начин.Късмет и помни,че като видиш зор магазини за рибки,бол:tiphat:
не ми е нужен твоя акъл !нито искам да ти го вземам!
а,това за магазините за рибки не го разбрах ???
трябва да ти е ясно че вече има отгледани реколти по този начин с тази система от трабички и дюзи:thank you:
 
Магазина за рибки е за дифузорни камъни(помпички) или както се казват(вкарват кислород във водата,който ще ти е нужен.Само изразих скептично мнение,защото познавам темата в дълбочина и съм сигурен,че освен загуба на ток и вода ще ти остане някакъв опит от начинанието.Късмет,виждам,че нивото на култивиране в Бг се вдига неимоверно.:tiphat:
 

bahura

Member
По този начин по който е направена системата с помпа и дюзи разтвора се аирира много по-добре от DWC (deep water culture) при които се използва въздушна помпа!!

jhook Всичко изглежда много добре продалжаваи в същия хух!
 
То тази тема е за всички които не вярват че ще стане, учудвам се че хора с познания са скептично настроени към този проект:thank you:
Тази тема до момента е за торове и добавки на хаус и гарден или както е.Пожелавам ви успех и да продадете тонове.:tiphat:
 
не колега, темата е как да си направим най-евтино хидро за домашни условия!
Хубаво ще е, да има още подобни теми, вярвам че има какво да покажеш и ти.
А помпичка с въздух не е необходима за неговия случай
 

jhook

Member
не колега, темата е как да си направим най-евтино хидро за домашни условия!
Хубаво ще е, да има още подобни теми, вярвам че има какво да покажеш и ти.
А помпичка с въздух не е необходима за неговия случай
е да ама той от каде да знае:dance013:????????:blowbubbles:

п-п: то да не е да гледаш на терасата :)
 
е да ама той от каде да знае:dance013:????????:blowbubbles:

п-п: то да не е да гледаш на терасата :)
На терасата и в хидро без пари,а доколкото до знаенето,ти виж там дестилираната вода и вземи прочети нещо за хидро,аеро и всички останали безпочвени системи.Късмет:artist:
 

jhook

Member
На терасата и в хидро без пари,а доколкото до знаенето,ти виж там дестилираната вода и вземи прочети нещо за хидро,аеро и всички останали безпочвени системи.Късмет:artist:
колега ????
незнам защо си мислиш 4е съм лаик или балук или неук:thank you:
повярвай ми знам какво правя!за разлика от тебе, с тия смешни уж системи :laughing:как ги нарече? хидро за жълти стоинки !!!!!ХАХАХАХАХА!!!!!
да ползвам кислородна вода !без нея не става !!но мерси се пак за савета:thank you:
вместо да си толкова скептичен, по-добре кажи нещо стойностно!? което незнаем :thank you::wave:
П-П:и никакъв спам:thank you:
 

Astral

Member
Здравей Jhook...гледам заформил си няква системка тука и вече е в действие...само не схванах защо пъчиш гърдите така,сякаш наистина имаш опит?

ресших да пробвам с аеропоника !
хареса ми идеята с 12-12 от клонинги и реших да гонаправя с аеропоника, а и съм супер зарибен:)
ето как изглежда самото устройство:dance013:

не ми е нужен твоя акъл !нито искам да ти го вземам!
....
трябва да ти е ясно че вече има отгледани реколти по този начин с тази система от трабички и дюзи:thank you:

Добре подсказват ти отстрани...няма нищо лошо в това,но защо така избухваш към колегата Trakia seed?Аз от четенето по темата до момнта поне само това видях...сори за спама!Пожелавам ти успех!Аз също ще надничам тук за да видя за кво иде реч!:tiphat:
Дай някакви актулани снимки...каза ,че корените вече са извън саксиите....:thank you:
 

jhook

Member
Здравей Jhook...гледам заформил си няква системка тука и вече е в действие...само не схванах защо пъчиш гърдите така,сякаш наистина имаш опит?





Добре подсказват ти отстрани...няма нищо лошо в това,но защо така избухваш към колегата Trakia seed?Аз от четенето по темата до момнта поне само това видях...сори за спама!Пожелавам ти успех!Аз също ще надничам тук за да видя за кво иде реч!:tiphat:
Дай някакви актулани снимки...каза ,че корените вече са извън саксиите....:thank you:
астрал прочети темата моля те !!
няма такъв песимизъм!!:thank you:
 

Astral

Member
Изчетох я братле и казах какво видях...Вярвам няма да спреш до тук и ще има развитие,така че не виждам какво те притеснява!Мастъра ти е подсказал някаква схема,а Тракиеца сподели мнение...мисля няма нужда да се убеждавате кой прав и кой крив...нали работиш по проекта.Давай ъпдейти и информация за начина ти на гледане....пък живот и здраве и реколта да береш....:tiphat:
Моето лично мнение относно аерото е че впръскването на хранителен разтвор трябва да е много прецизно за добри резултати...пак казвам моето...нямам опит!
Споделяйте не спорете излишно...и най-важното без негативизъм за да спори приказката по темата!
Пожелавам отново успех в проекта и доста натрупан опит - което според мен е по-ценното :laughing:
 
С нещицата,които продават може да се спретне едно доста читаво аерео или каквато и др. системка.Тия са добрите дюзи:thank you:
 
Top