What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

750W LED grow Diary (UKCH, CC, SD, WD)

Kaya-man

Member
první záštipky, ala pleaseň grow :D

picture.php
 

Kaya-man

Member
Jojo poslední kousek co přežil z původní selekce :) I když taky je mi záhadou jak a kde přežil.. už jsem z něj udělal řezy a po přepnutí ještě další určitě budou, tak snad to bude mít pokračování protože to bylo celkem dost slušné feno. Kdyžtak mám ještě semena CC F2 :dance013: ps: taky mám tvoji SSH s CC :)
 

sensi23

Active member
Veteran
Jojo poslední kousek co přežil z původní selekce :) I když taky je mi záhadou jak a kde přežil.. už jsem z něj udělal řezy a po přepnutí ještě další určitě budou, tak snad to bude mít pokračování protože to bylo celkem dost slušné feno. Kdyžtak mám ještě semena CC F2 :dance013:
Pekna prace..tak ho pekne vypiplej..CC bylo hodne slusne feno dodnes nezapomenu jak jsem cumel kdyz mi to dal ra2 poprve kostnout :D
 

Kaya-man

Member
Aháá. jen nevím čím myslíš oba. Měly sme jedno nejlepší pheno. Pak se zjevovalo od někoho nějaký jiný, listnatý ne tak výnosný a ne tak chutný. Pokud si mu vracel dvě, tak v tom případě přežilo toto a v tom případě se kurva modlim aby to bylo to dobrý... jestli je to to druhý tak budu upřímě nasranej.... A ty je máš ještě?
 
D

Dogon

Aháá. jen nevím čím myslíš oba. Měly sme jedno nejlepší pheno. Pak se zjevovalo od někoho nějaký jiný, listnatý ne tak výnosný a ne tak chutný. Pokud si mu vracel dvě, tak v tom případě přežilo toto a v tom případě se kurva modlim aby to bylo to dobrý... jestli je to to druhý tak budu upřímě nasranej.... A ty je máš ještě?

byla první selekce a druhá tak z každý jedno pheno : Biggrin: ta dvojka nebyla asi co ty myslíš první je 70+ a když se povede tak chutná jak kyselí bonbony síla : Woohoo:
ta dvojka je 65+- a ra2 chutila ještě víc byla og feno.
 

Latest posts

Latest posts

Top