What's new

600HPS LIGHTRAIL cocoEBB x NFT

dokktor

Member
Supercrystal

Supercrystal

:wave:
mám tu zbytek slibovaných fotek a aspoň zčásti nejaký ten report. dole na fotkách je supercrystal pěstěný v kokosu s cannou. ten v plagronu, stejně jako jacky herrery sem kvuli jejich nedovyvinusti zahrnul mezi spodky a ve fajce neshoří. ač teho bylo málo, vlastně nejmíň - enom tři zakrslé kytky - tak i vzhledem k temu, že do pořádných knedlí to mělo kvuli nedostatku světla daleko, osypané to je ze všech věcí nejvíc. vůně taková skunková, hliněná, medová a chuť podobná, na to zas já nemám odhad a slovník. srovnávat nebylo s čím, takže tak. stavbou je to spíš indikové, proto to asi nedorostlo na světlo, no :(

scrcc1.jpg


scrcc2.jpg


scrcc3.jpg


scrcc4.jpg
 

dokktor

Member
Sensi skunk

Sensi skunk

tady už je co srovnávat ale zatim sem hulil enom ss krmený cannou a mňamka. kytka je to sice taková nanicovatá, takové koště sem tam šiška, ale ta vůně, mmmm, to je prostě skunk, ta vůně dětství co vám na mysl přináší vzpomínky na rozpustilé mládí, prosluněné léto na louce pokoseného obilí, chuiť hlíny měsíc neskropené pražené poledním slunkem. plagronovou verzi sem zatim nekoštoval, ale vzhledem k temu, že to bylo v zástinu objímky tak teho bylo pochopitelně míň a doufám, že se ta nanicovatost vzrůstu neprojeví na menším apetitu a chuti.

sscc1.jpg


sscc2.jpg


sscc3.jpg


sscc4.jpg


sscc5.jpg
 

dokktor

Member
resumé

resumé

inu tak sem se to jal rozetnout. hodnotím po nejakém tem čase, takže je to uleželé atd. srovnával sem na SSHčkách, abych mohl porovnat ty nuance.
za 1) voní to všecko stejně, možná u bcuzzu je vůně trochu výraznější
za 2) chuťově je na tem nejlíp bcuzz kokos, lahoda, ovoce, citrusy, koření .... výrazná nerušená chuť. z bcuzz hydra je chuť i stav trochu "drsnější". co se týče canny, tak se mně zdá, že to celkem škrábe, ale zas sensi skunk z canny je naprostá, úžasná lahoda a ssh z plagronu chutná zas v rámci mezí uplně jinak než zbylé testované modely. jak jinak to nevím, tak nejak kulatějc. možná je tam poznat ten super mix, kerý tu chuť možná deformuje. je fakt, že vzorky ze supermixu chutnají trochu odlišně než bcuzz.
na každý pád chuťové rozdíly tam sou. připomínám, že sem jel čistý substrát a hnojivo a+b & PK13-14 & enzymy. chuťově z teho vychází nejlíp asi ten bcuzz, což i mě celkem překvapilo, navíc je to nejlevnější účastník klání. bohužel porovnat výnos s cannou, kde byl největší, znemožnila absence květushopné druhé poloviny osádky. co se plagronu týče, tak to je takový střed, nemasný neslaný, průměrný, jak cenou, tak výkonem, myslím, že do kokosu to moc neni a navíc se dlouho vyplachuje. srovnat bcuzz a cannu z tehoto testu je dost těžké z tolika různých důvodů, nicméně se přikláním k bcuzzu, je levnější, v chuti se negativně neprojeví, kyne to na něm možná i líp.

tož tak
:bandit:
 

sensi23

Active member
Veteran
zdarec myslim ze nejlepsi chuti tak jako tak dosahnes v substrate s organickou hnojkou ovsem je to pracnejsi a blbe se to automatizuje (i kdyz urcite se vsechno da) ovsem vysledek bude stat za to jiz jsem vyhodil vsechny pekacka hydo atami apod a jedu pouze cisty biobizz v biobizz substrate je to levnejsi a verim tomu ze chutove to bude nejlepsi
 
Top