What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

400W - Hlína - DNA genetics - Canna Bio

Review

Member
Ahoj, jen ve zkratce final fota, kdy jsem jel ze semen FLORIDA OG & WHITE WALKER KUSH... :dance013:

60dní 12/12

WHITE WALKER KUSH:
3 semena - 2 phenotypy - bohužel druhý phenotyp nemohl uplně plnohodnotně dojet, ale i tak velká spokojenost!

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Review

Member
No teď když se na to dívám zpětně, tak mi to tak úplně bez pryskyřice nepřijde, ale možná je to tím, na co jsem zvyklej :)

Ohledně slova " terpeny " myslíš aroma?

Z této rundy jsem si přinesl to, že chci zajet ještě jednou WWK..... a taky že se stalo :)
 

Review

Member
Nic moc foto sice nemám...tentokráte jsem jel od DNA - White Walker Kush. Můžu říct jen to, že to byla opět radost. Genetika tentokráte hezky vyrovnaná. Silná vůně. Nechám uležet a bude to opět hutný kouř.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Review

Member
Jako další od DNA bylo Sharksbreath a celkem zklamání ... nic moc gen... každopádně počkáme až to doschne a uvidíme.. trochu mi to stavbou přípomína Kosher Kush ...

picture.php


picture.php
 

Review

Member
Jeden kousek jsem si vzal také od CHOCOLOPE z DNA :) sice by chtěla ještě tak týden, ale musím říct že moc velká radost, a vítězka toho kola...nadherná ovocná vůně. snad to nebude znít egoisticky když řeknu že vypadala skoro jako na fotkách od DNA :)

picture.php
 

Review

Member
Ještě jsem jel MARMALATE od Delicious seeds, ale to byl úplný propadák. Nevadí , uvidíme co kouř :)

Všechno opět 400w, hlína, hnojiva Canna Bio, sklizeno v 58dni.


Co bude příště vůbec nevím, jelikož není moc možností..... připadně jestli můžete někdo poradit z kama objednat zajimavé geny, budu moc rád :)
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
zdare, moc pěkná chocolope! škoda, že není čokoládová, asi jis dostal pheno do c99.. ta čokoládová je prý bomba. ale jak sám řikáš třeba o sharksbreath, ta dna je prostě hazard :D bud je to dobrý nebo odpad. jenže to znesnadnuje selekci, když dostaneš jeden dobrý phenotyp z pěti, tak to není selekce, selekce je že dostaneš 5 skvělých a nevíš kterou vybrat. podle toho se pozná good genetika imo. ale jak říkám, na některé vzorky od dna sou dobré ref. jako na sour kush nebo chocolope. rád bych ti poradil s výběrem ale nevím co hledáš.hezké kytky, užívej v míru.
 

Review

Member
Ahoj, děkuju za message! Rozhodně mě mrzí, že té Chocolope nemohu dát více dnů, určitě by si zasloužila :) možná jsem měl zmínit, že jedu vše feminizovaná semena, ale možná vám to došlo :D takže o selekci není aktuálně řeči. to teď když kolegové z "Our galery" mají pauza, tak se bavím. :) co se týče DNA , konkrétně WWK, tak tentokráte to bylo vše úplně stejné řekl bych. minulé kolo jsem měl štěstí a mohl jsem porovnat 2 phenotypy. Co hledám? Hledám to co mě bude bavit....možná nějakou diesel kombinaci :)
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
nedoporučuju kvést jakoukoliv dýzl kombinaci ze semene.. z klonu je to více stabilní.
 

Latest posts

Latest posts

Top