What's new

400W/0.5m^2 ; Euforia/hlina

CrTecekk

Member
eforia je krasnej strain skoda ze ma tak zemitou chut ani by clovek nerekl ze je to pheno S1 mel sem moznost ji met minuli rok venku a po dlouhe dobe neco vzhledove zase pripominalo vnitrek:) tak jak to pokracuje u tebe...sem zvedavej na tvuj subjektivni pocit z ni,,at se dari
 

Gazda

Member
nazdar chlapi

sory ze to tu flakam, dako nestiham teraz nafotit fotky a popisat viac... skola ma zanepraznuje. inac z bezpecnostnich dovodov musim dnes odpojit vsetky elektricke zariadenia. takze kvetiny budu par dni v tme a v piatok alebo az po sviatkoch kosa. chcel som im svietit do piatku takze to az tak nevadi. posledny tyzden im davam upravneu vodu. ripenom si tiez raz pochutnali. v stvrtok dam snad uz aj foto. drzte palce nech to dobre dopadne :woohoo:

zatial sa majte krasne :smile:
Gazda
 

waRra

New member
respect za ten intrak,,..inac velmi super odroda,co sa tyka sily,vynosu,vone.atd.. fakt dozrieva za 49dni..je to nieco podobne ako super skunk,len ma troska inu vonu..chystam sa aj ja na tento model,ked skoncim terajsi moj IN. DRZIM TI PALCE TEDA NECH TI TO VYJDE
 

Gazda

Member
ahojte
dnes maju moje prve indoorove kvetinyza sebou 63 dni svietenia 12/12 a 2 dni 0/24 a dnes bol ich posledny den. aj ked som ich planoval nechat po tme este par dni, nemozem tak spravit a musim ich skosit.

som rad ze sa mi podarilo dostat az ku samotnej zatve :woohoo: ,
ale za takychto okolnosti uz pestovat nebudem. ked som dotoho isiel mal som viac nadsenia nez rozumu. :headbange
aj ked este nieje uplny koniec, preto to nechcem zarieknut, ale mal som velke stastie ze moju tajnu zahradku neobjavil nik neopravneny.

K Euforii...
- ked som dostal klony, bol som sklamany ako vyzeraju. boli nazltle a napadnute sviluskami. ja som ich tiez par krat riadne vystresoval, ci uz vysokym ph alebo spalenim, no vzdy sa krasne dokazali pozbierat.
Preto ju musim hodnotit ako takmer neznicitelnu odrodu.
- Zapach mala pocas rastu a prvej polovice kvetu uplne mierny, az v druhej polke sa naplnu rozvinul do sladkych odtienov. co ma prekvapilo ze v poslednych 2 tyzdnoch zapach dost ustupil.
- K vynosu sa neviem vyjadrit, pretoze neviem co mam pod 400W lampou na takom priestore ocakavat. Ale musim povedat ze niektore palice su vazne mohutne, no vsetky su plne drobnych listkov...
- dalsi postreh je ze stonky su velmi tenke a maju problen udrzat vahu palic...

O tom najdolezitejsiom - a to stave, az po dokldanom suseni... :joint:
 

Gazda

Member
a prihodim zopar fotiek z dneska.
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

CrTecekk

Member
myslim ze na poprve muzes byt vice jak spokojeny...a hlavne nakonwec se ti euforka odvdeci paradním kouřem
 

waRra

New member
:joint to uz fakt daj dole,,podal fotiek a podla toho co pises ze su v 63.dni uz vypadaju prezrete.. skunkove modely musia dozriet do 50dni:joint:
 

Gazda

Member
Hola hej :wave:

Nakoniec to vsetko dobre dopadlo. Uz su kvietky suche, par sisiek uz aj stihlo zhoriet :woohoo:

Suche kvetiny maju zvlastnu jemne kyslo-prazeno-orechovu vonu, no som zvedavy ako sa vyvine za par mesiacov v poharoch.


Je toho viac ako sa mi zatial zmesti do poharov, tak som to vyfotil v plastovych vreckach. Bez dakych spodkov...
Bohuzial mi v albume zostalo miesto uz len na jednu fotku, musim viac prispievat....
picture.php


Na zmysluplnejsi smokereport si netrufam kedze som to zatial fajcil vzdy s dakou hladinou alkoholu :friends:
ale nieco napisem, az v dalsom prispevku nech uz mam tych 75 zasebou...
 

Gazda

Member
Musim si najst kludnu dlhu chvilu kedy si naplno vychutnam jej ucinky. Naposledy som ju fajcil neskoro vecer po par pivach. Nastup ucinku bol trochu plizivy, cisto len v hlave. Nahle po asi 10 minutach to vsak do mna tak koplo, ze som myslel ze moja jedina zachrana bude postel. Takmer som nemohol ovladat telo, zostal som paralizovany.
Co ma este viac prekvapilo bolo to, ze tento stav odisiel tak rychlo ako prisiel a zostal len vesely dlhotrvajuci high. Psychicky velmi aktivny. Ked som uz bol v tom prijemnom, mierne psychadelcikom stave kukli sme film Easy Rider. Potom som uz isel do postele s tym ze idem spat, ale to som si len myslel ze idem spat. Zostal som lezat v posteli este asi hodinu a pol s myslou bludiacou casom a priestorom...
Rano som vstal s uplne cistou hlavou.
Gazda
 

CrTecekk

Member
hezke euforka ja mazec je to pheno s1 od dač pešnu..mel sem ji minule venku a byla fakt euforicka ale driv sem ji tal tak asi proto jina by bylo vajn nejaka lepsi fotecka susiny, at se dari!!
 

Gazda

Member
chut jointa nebola niako moc vyrazna, skor jemna.
nesustredil som sa na nu tak ju neviem k nicomu prirovnat,
ale zostala rovnaka az do konca jointu :joint:

od prveho do posledneho sluka velmi prijemny dim.
:smoweed:
 

Gazda

Member
zdar CrTecekk

fotka susiny bude len musim spravit dake miesto v albume...

myslim ze keby ju skosim o par dni skor nic by sa nestalo,mozno by nebola tak dobre prepalchnuta, ale pri sklizni bolo asi tak 35% blizien este bielych a daky tmavy trichom som ani nenasiel...
tazko sa mi to odhadovalo..som amater :smoker:

ale musim povedat sam som velmi spokojny :yummy:
 

Gazda

Member
inac priatelia co ju tiez skusali popisovali ucinok naozaj ako euforicky...

ja som mal dost stresujuce obdobie a chybal mi daky klud na dusy aby som si ju naplno vychutnal,
preto sa ani necudujem ze som nebol v dakej velkej euforii...
pre mna hra momentalny psychicky stav dolezity faktor...
 

simor

Member
Veteran
...ale jazda paně Gazda :D ... :yoinks:

moc pěkný boule.
myslím,žes to sklidil tak akorát,přezrálé už by to moc euforické :D nebylo...
krásný barvy

dobrou chuť
 

Gazda

Member
Zdar chlapi...

Diky vsetkym za prispevky, cenim si toho a diky za kladne ohlasy, tesim sa z toho :woohoo:

prihodil by som dake foto, ale nejde ... :wallbash:
 

Latest posts

Latest posts

Top