What's new

4 klonargia lemoni

picture.php


picture.php


picture.php
 

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
apsogos bro, polyyy bourboulithra :blowbubbles:..tin coolotuba pws tin doulevis? blepw tin mia meria eleftheras???

:smoke out:
 
Xima ine ala se efxaristo bro:)

Den pao ke gia tipota to idietero ke me 200g efxaristimenos tha ime...protimo omos na paro kati parapano :D
 

badtrip

Active member
:tiphat:kalimera,
mia xara mou fainontai:artist:ta futa sou !
200gr les? ego pisteuo polu parapano!rixe mia matia edo:
[YOUTUBEIF]1dcWWF1Gt5o[/YOUTUBEIF]
 

tjo

life gardener
Veteran
Evala 3 litra nero vrisis ke to ph anevike sto 5.8 apo 5.3. To nero vrisis ine telika EC2.2 ke oxi 1.8 pou sou ipa. Kathe pote na vazo nero vrisis ke me pies analogies bro? Kati akoma, afta ta 3 litra edose sto EC +0.2 Poli den ine gia toso mikri analogia?

kalimera bro:)

nero brysis tha bazeis opote kaneis allagi sto sustima sou.
oso gia to oti sou anebase to ec 0,2 ti na po...einai polu gia 3 litra nero brusis ,mipos kaneis kapoio lathos?
to sigouro einai oti de tha sou peftei tora.....to ph.:tongue:
btw to nero sou den einai oute gia mpanio:tumbleweed:

edit
ta futa pane sfera bro,kathe mera allo skiniko..
 

tjo

life gardener
Veteran
:tiphat:kalimera,
mia xara mou fainontai:artist:ta futa sou !
200gr les? ego pisteuo polu parapano!rixe mia matia edo:
[youtubeif]1dcWWF1Gt5o[/youtubeif]


kamia sxesi me oti lene gia to slh...kai tha mporousan na deixnoun kalutera futa sta video toys..to aristero futo einai
parataismeno..poly N:)
 
kalimera bro:)

nero brysis tha bazeis opote kaneis allagi sto sustima sou.
oso gia to oti sou anebase to ec 0,2 ti na po...einai polu gia 3 litra nero brusis ,mipos kaneis kapoio lathos?
to sigouro einai oti de tha sou peftei tora.....to ph.:tongue:
btw to nero sou den einai oute gia mpanio

edit
ta futa pane sfera bro,kathe mera allo skiniko..

Kalispera bro:)

Den ekana lathos adelfouli 3 litra nero erixa, ti mpori na pai lathos?
To thema ine oti oute afto litourgise to ph epese pali sto 5.3:wallbash:

Ta fitakia ta taleporo exo spasi oreismena kladakia apo tin aprosexia mou ke 1 korifi, en to metaxi to mikro den to vlepo katholou kala, den megaloni! provlepo megalo keno sto dixti
 
day 05 12/12

day 05 12/12

Den mporo na po oti ime super efxaristimenos me ta fita alla den xero ke ti na kano. Elpizo na stosoun stin poria:)

picture.php


picture.php
 
A

ariston

amartia exases ligo apo to scrog omos kala fenounte na ksekinane to stretch, mipos prolavis kai to strosis me na traviksis kanena kladi pros to adio komati tou scrog...

kali sou epitixia file phillie :smoke out:
 

Crowmax

Well-known member
Veteran
mia xara ta vlepo, ante arxizei to scretch na doume poso tha ftasoun :)
perimeno na akouso prwtes entyposeis apo tin mirwdia twn buds se liges meres :yummy:
 

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
bro, xwris na prostheseis tipote, oute nero oute lipasmata, pws diamorfononte oi times pH ka EC?
:joint:
 

tjo

life gardener
Veteran
kalimera bro:)

parakseno pou sou rixnei etsi to ph re bro..ego bazo kamia 10 litra
nero brusis sto sustima mou kai den exo skampanebasmata ph
edo kai ena xrono..
ta futa mia xara fainontai kai an skefteis oti exeis alles 17 meres
scretch to dixtu to blepo na gemizei.:dance013:
 
bro, xwris na prostheseis tipote, oute nero oute lipasmata, pws diamorfononte oi times pH ka EC?
:joint:

Nero simblirono 3-5 litra tin mera lipasmata den exo vali prostheta akoma. To nero anevazi to ph 0.1 alla den ine arketo ke rixno ligo UP+ kathe mera.
Iparxi periptosi an den ixa plini kala to hydrotone na to rixni afto?:tiphat:

tjo elpizo na pane ola kala ke na aplosoune, se sigrisi omos me to proigoumeno idroponiko mou ta fita se aftin ti fasi ixan dosi pio poli, isos na ftene h sinthikes, tora ime ligo xirotera apo thermokrasies, den xero an ta lipasmata mou ine se kali katastasi dioti exoun pagosi mia fora, ke den ime 100% sigouros oti h adlies litourgoun kanonika dioti den tis testara.
 
Day 08 12/12

Day 08 12/12

Crow idi mirizoun endona xoris papades. Vgazoun mia glikia mirodia san kameni zaxari, mali tis grias.
Poli mirodia ke ime xoris filtro.

Ariston se efxaristo gia ta kala sou logia, travao kladia pros ekino to meros pou ine to atrofiko elpizo na to kalipso

Ena mikro update. 8h mera flowering ec sto peripou ine 1.0 ph 5.7 me up nero simblirono kathimerina.
Ekopsa pola apo ta mira ke adinama klargia pou itan xamila xthes to vradi alla simera prosexa oti exi akoma arketa pou theloun kopsimo.


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
thanks bro's, alla emena den mou poliaresi i anaptixi pou exoun, vlepo ke to atrofiko pou mou spai ta nevra, :) To proigoumeno mou dwc tin proti vdomada pige na spasi to dixti en to metaxi afto .....xalaraaaaa wtf? den anxonome omos giati ine lemoni, ke emena ta lemonia me simbathoun:muahaha:
 
A

ariston

gemizi to screen :) kanena pastilio diksan? makari na gini kathe kladi mpastouni

gia to hydroton, mou exi tixi to idio, poli diskola kseplenete to atimo kai episis se mperdevi to pH mexri na strosi... se kamia evdomada tha ksekiniso thread to kainourgio rdwc pou ekana evala mikra 5cm netpots gia na xriazete oso pio ligo hydroton ginete :)
 
Top