What's new

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.
S

ShivaDiva

Ez inkabb pink :) amugy jobban utana neztem a dolgoknak es akvarisztikaban lehet 30wos uvc t8at venni, abbol veszek kettot,mindennap lekezelem a noviket par percre,ha meg erdekel a tema majd beszamolok.. de ha beirod googlebe uv c cannabis,eleg sok mindent kifog dobni..
Beke
 

GK_420

Active member
Ez inkabb pink :) amugy jobban utana neztem a dolgoknak es akvarisztikaban lehet 30wos uvc t8at venni, abbol veszek kettot,mindennap lekezelem a noviket par percre,ha meg erdekel a tema majd beszamolok.. de ha beirod googlebe uv c cannabis,eleg sok mindent kifog dobni..
Beke
Én is utánna néztem és a 30w megégeti de majd számolj be. ;)Ja és csak lila van mert az antrocianidok csak azt csinálnak zöldből. :D
 

Medicropper117

Active member
Ràadàsul nem is panama-t nevelsz h ertelme is legyen. Ha belulre bekerul a gomba amugyis kenheted a hajadra penész ellen. Max a gyantatermelesre lesz jo hatassal a vedekezo mechanizmus miatt.
 

GK_420

Active member
Ràadàsul nem is panama-t nevelsz h ertelme is legyen. Ha belulre bekerul a gomba amugyis kenheted a hajadra penész ellen. Max a gyantatermelesre lesz jo hatassal a vedekezo mechanizmus miatt.
uvb kell a gyanta/thc termeléshez penész ellen meg uvc ;) Elvileg folyamatosan mennie kell a 9wos 8ftre írták fingom nincs az mennyi. :D Majd akinek kell kiszámolja én életemben egyszer láttam penészt amikor a szeptemberi szüretből novemberig fent maradt egy ág egy növényen a legalsó aztán lett rajta a 2mmes ágon 30g popcorn az esőben a csalánra dőlve...na abban volt 1.5g penész aztán ennyi...:D nem tudom ti hogy hozzátok össze
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
vicces ez a kabaré amit leműveltek.. még jó hogy uv-s fertőtlenítésre elég a beömlő légcsatornát használni... ott meg folyamatosan kellene tisztítson,hepafilter és/vagy aktív szénszűrővel kombinálva. mert a légcsere is folyamatos.. a kertet egy normális termesztő meg tisztán tartja, plusz fertőtleniti, tisztítja neaggyisten cseréli a cserepeket is két ültetés között, vannak jelek, amik utalnak igényességre és igénytelenségre.... és azt nem uvvé lámpával kell helyettesíteni. de zárójelben félve megkérdem miért megint valakinek a naplója az áldozat az acsarkodásra?
 
S

ShivaDiva

Mert kerdezte gubacs mi lehet jo penesz ellen, aztan hiaba fertotlen a box,hiaba van folyamatos legcsere 60-80 rhnal penesz lesz a vege,foleg a vastag main colaknal.. ennyi!
 

Medicropper117

Active member
Ez miert biztos? Nm tudom h most van e penész mert nem latok mindent, majd 7vegen kiderul de (kopp kopp) sztem nincs és igencsak 70% volt a pára mikor egyébb okokból nem tudtam nyitva tartani az ablakot. Amugymeg enni lehetne a box kármentő tálcájából de sztem az egyik alapja a tisztaság. Le kell szedni az elhalt leveleket idoben stb stb
Amugymeg whiped, nem mindegy hol rontjuk a levegőt. Gubacs sztem ugyis arra élvez hányan nézik a füvét. Jól mondom gubi?;)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
azér' mer aszondja.. nyugodj bele és kész. venni kell párátlanitót gubacs ércsed meg. te is tekercs. felesleges a légcsere és a fertőtlenítés is.
csak a párámentesitőlekvár adhat erőt és mindent lebíró akaratot.
 

iwantmorebuds

Active member
Na elokerultel whip :D
Igy van tekercs :D
Higeniai okom nem volt, szelloztetest kell fejlesztenem, a box takaritva volt minden lampavaltaskor es mikor peneszt veltem felfedezni, tehat otszor legalabb, sztem mas ennyiszer se takaritja, de lehet nem eleg ez sem :D ezekrol a smartpotokrol is lemondok sztem eleg hatranyos h megtartja a szovet a vizet es azis csak parolog vegulis... Kiprobalom az airpotot de ezis egy buzisag amig nem ontozom az elejen rendesen a novenyt alul kifolyik a kozeg, oriasi :D :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
hallod bubacs az utolsó képet csináld már úgy majd, hogy kiviszed természetes fényre az lesz a legjobb kép
 

iwantmorebuds

Active member
hallod bubacs az utolsó képet csináld már úgy majd, hogy kiviszed természetes fényre az lesz a legjobb kép

Okes, mar gondoltkodtam rajta h kiviszem az udvarra csak eleg cinkes mivel elottem all meg a busz es siman belatni :laughing: emez meg nem kisnovesu :D
Elkezdtem flusholni egyebkent, ami azt jelenti h nem egesz ket het mulva kicsapom, ha birja addig, bar eleg sotetzoldek a levelek. Meg egyik se volt normalisan flusholve ugyhogy legalabb ezt is vegigcsinalom :D
 

iwantmorebuds

Active member
Jol nez ki de a legtobbet egyertelmuen a mazar fogja hozni sulyra
Edit: nagyjabol meglesz mennyit hoz lesz osszesen, plusz kidobtam rola 10-15g peneszes bugat mar ugye... Bar a colorado meg tud meg dagadni, kivancsi leszek :D
Koszi Tekercs!
 
Status
Not open for further replies.
Top