What's new

3. Kör 1 AutoGSC + 3 AutoJack

Rúki

Active member
20240519_120057.jpg
 

Rúki

Active member
Pontosan megnéztem, a 114. napnál tartok. De viszont még van bőven átlátszó trichoma. Mi legyen, vágjam le a felét mindegyik szárnak, és 3-4 nap múlva vágjam le a többit, vagy várjak mindennel?
 

Rúki

Active member
Ez normális, hogy ilyen sok ideig virágzik?
Az előző 2 köröm 105-110 nap volt.
Ennél a körnél szerintem túlságosan nagy potokba raktam őket, ezért is húzódhat az idő szerintem.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
h itt van baj rendesen, ez a levéltépkedés pontossan mire is jó és mér?
 

Rúki

Active member
h itt van baj rendesen, ez a levéltépkedés pontossan mire is jó és mér?
A csúcs toppolast a yt-on láttam egy palitól, és kipróbáltam rajtuk. Elvileg sűrüsödniük kellett volna, és lefelé beteliteni az egész szárát virággal. Egy pár ágon be is jött, de a legtöbbnek a csúcsa megduplázódott. Híztak, de olyan szivacsos szerkezetűek lettek. Majd mérésnél kiderül, de még egyszer nem csinálnám.
 

Rúki

Active member
A 4 főág mindegyikén hagytam 3 hajtást, plusz az ágvégek. A 3 hajtás nem volt sok, általában 8, vagy 12 vegződést hagynak, úgy láttam. De én többet akartam, 4x4-et hagytam. Lehet, hogy ez is sok volt?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
nem, teljesen ms gondok vannak, az egész módszeren vltoztatni kell, ha többet/szebbet, jobbat akarsz
 

Rúki

Active member
nem, teljesen ms gondok vannak, az egész módszeren vltoztatni kell, ha többet/szebbet, jobbat akarsz
Én alkalmazkodom, hq szükséges.
Pl? Felejtsem el a tréninget, a szár toppolasát? Csak úgy hagy nőjön? Már ezen is agyaltam.
 

Latest posts

Latest posts

Top