What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2X400W-dark room-ssh,ice,ppp,sensi skunk grow

simor

Member
Veteran
moc pěknej počin
ta poslední fotka SSH je cool

už vidím ty spečený kotlíky a mastný huby :D

dobrou chuť
 
1

1000ARMSofKALI

tak co jiného říct než že je to pěkné pěkné, super práce, supr výnos jak na to kukám, a hlavně si to užij Sensi, po zásluze...

kali
 

VoDvaR

Member
Skvela pracicka, obzvlast ten SSH uplne po nem slintam...
Dobrou chut a prijemny zpeceny konec prazdnin :)

peace
 

sensi23

Active member
Veteran
susina

susina

zdravim vsechny prinasim par fotek susiny :nanana:
sklizen hodila dohromady 480g sucheho
4Xsensi skunk-95g :yoinks:
3Xice-45g
a zbytek bylo 13Xssh-340g
u ice to byl prumer 15g na rostlinu u ssh 25 g na rostlinu a u sensi skunku 23g na rostlinu....
a ted par fotek
Sensi Skunk
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



Ice
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



SSH
picture.php


picture.php


picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
caues NHG :wave:
fotim to normalne na super makro vecer na terase tesne pred zapadem slunce dulezite je dobre pozadi a nasviceni hlavne jsem vypozoroval ze fotoaparaty olympus maj proste naprosto vychytany a doladeny makro...
nektery fotky jeste vyriznu a z plakatove fotky vyriznu pouze sisku tim padem i pres omezeni kvality v galeriich se z toho da vytriskat maximum (napriklad 2.fotka ICE je pouze vyrez te spodni palicky na fotce ice c 3...vsechny fotky fotim v nejvyssi mozne kvalite)
diky za pochvalu a necht nam to roste
 

Elessar

Active member
Ahoj sensi23:wave:
krásné fotečky, dal bych Ti karmu, ale nemůžu. Ten sensi skunk vypadá móóóc dobře. Zajímalo by mě, co je nejvíce orosené?
Ale ta SSH uuáááá to musí být raketa:woohoo:, hodně podobný je to Caseymu v suchým stavu. Jsem moc zvědavej na radviho cross SSHxCasey Jones.
Super práce, přeju bohatou a chutnou sklizeň:lurk::canabis:
Budu se těšit na příští kolo v Tvém podání, 2x600w, to bude pastva pro oči.
Měj se krásně a užívej plody své práce, jak nejlépe dovedeš:rasta::party:
Good Luck
El
 

sensi23

Active member
Veteran
Ahoj sensi23:wave:
Zajímalo by mě, co je nejvíce orosené?
Ale ta SSH uuáááá to musí být raketa:woohoo:, hodně podobný je to Caseymu v suchým stavu. Jsem moc zvědavej na radviho cross SSHxCasey Jones.
El
caues ELe :joint:
nejorosenejsi je sensi skunk (chut se da prirovnat k oldskoolovemu skanku kterej jsme koupily nekde v klubu v praglu kdyz jsme zacinali hulit)
kamoska to ted hulila a po prvnim prdu zahlasila praha 2000 :D :muahaha:

nejsilnejsi je SSH chut je proste typicka hazy kdyz si koupis v v Leidenu v coffee shopu ssh tak chut bude temer totozna...

no a ice jsou velmi tvrde ovocne sisky s typickym indica efektem sila stredni ale pozitek to kourit a pestovat...mam na selekci jeste 3 phena (2 jsem jiz vyradil) a jedna vypada na skunk pheno zalezi jestli to nebude samec :dueling:
zatim se mej a diky za koment :joint:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
nejsilnejsi je SSH chut je proste typicka hazy kdyz si koupis v v Leidenu v coffee shopu ssh tak chut bude temer totozna...

tak to je celkem trefa:woohoo:

no a ice jsou velmi tvrde ovocne sisky s typickym indica efektem sila stredni ale pozitek to kourit a pestovat...mam na selekci jeste 3 phena (2 jsem jiz vyradil) a jedna vypada na skunk pheno zalezi jestli to nebude samec :dueling:
zatim se mej a diky za koment :joint:

nikdy jsem po Icu nepátral,slyšel jsem že to může dělat hranatou vrcholovku:D
no nevim co je na tom pravdy...

můžu poprosit o přesnější popísek?...nezdá se že není tvým oblíbencem:yeahthats:joint:

ssh už je i u mě.¨):joint::joint::joint::woohoo:
:respect:
picture.php


zdravim do Španěl!
 

sensi23

Active member
Veteran
ssh už je i u mě.¨):joint::joint::joint::woohoo:
picture.php


zdravim do Španěl!

hehe tak to jsem rad...kdyz nam tenkrat pampaliny ty seminka SSH posilal byl z toho ohromne nadsenej ze tu genetiku zamatkujem kdyz vezmu ze dorazila nejprve z nl do uk pak z uk do spanel tam probehla selekce stesti jako svin s 65.dennim phenem (pampaliny mel od 100-120 dnu phena viz jeho dred na g.) a pote diky ra2 a aeromanovi urazila dalsi 3000km do cr a tam se siri rychleji nez praseci chripka :muahaha:
a musim jen hlasite zvolat ANO SSH do kazde rodiny!! (prave jsem ji dokouril :muahaha: )
k ice...byl to 1.testebni grow 1.phena...strasne hezky ovocne voni palice dela opravdu da se rici hranate..hlavne se netahne vyborna kerovita struktura rostliny ....
ice jsem chtel dlouho zkusit kdysiva davno na g.ho pestoval jahudka a pak psal ze vyborna genetika silna a dokonce chtel posilat na kost jak mu chutnal :D od te doby me stale laka :D
zdur a kur :joint:
 
Top