What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

250w test grow

250w test grow


  • Total voters
    14

M@TRIXx

Member
já nigdá pH nekontroloval,ale je pravda,že vobčas sem měl s trochu problémy ale vždycky se to nějak dochystalo .......
Pěstu Zdar
 

NevimKdo

Member
Myslim že jsem tim přišel na to, proč mi v minulých growech začali žloutnout listy někdy kolem 20.-30. dne květu.
Myslel jsem že to bylo nedostatkem dusíku v květovým hnojivu, ale ono né. Škoda že jsem na to nepřišel dřív.
Souviselo to i se zdrojovou vodou - ph ve studně kolísá podle toho jak dlouho nepršelo (čim dýl tim vyšší, dělá to tak 3desetiny)

Teď začínám řešit jinou věc - jak docílit bez odvlhčovačky vlhkosti pod 50% přez den i v noci. Ventilaci jsem pustil naplno a podle venkovního počasí se snažim otvírat buď jedno nebo dvě okna(jedno 1m od sání, ke druhýmu vede sonoflex z odtahu) První krok bylo překrytí vrchní strany květináčů černobílou fólíí a okamžitý vylejvání obsahu misek po zalejvání, aby se neodpařovala voda. Vlchkost to srazilo o cca 5-10%...
Fotky budou brzo
 
Last edited:

NevimKdo

Member
29 days on 12-12

29 days on 12-12

Ve dne:
Těch 21,4° neni od vršků - externí čidlo se zrovna válelo po zemi


V noci:






Zatim má hezčí šišky GWS.

Jak vidíte jde to i bez zaštipování a bez scrogový sítě. Ikdyž příště se budu hodně rozmejšlet jestli se ke scrogu nevrátit.

Kdyby tak vydrželo stejný počasí jaký trvá několik dní, takhle se daří udržet teplotu u vrchů kolem 26° při vzdálenosti výbojky 18cm. Vlhkost přez den 42%-48% v noci 48%-54%. Dostaly první dávku pk13/14. Dochází flaška bloomu a asi koupim na zkoušku místo plagronu biobizz. S EC to nepřehánim, naposled dostaly 1,4ms/cm Měřim odpadní ec a podle toho uvidim jestli dát příště víc.


Ps. Fotky odteď lepším foťákem. Bohužel má větší problémy se zaostřováním v kombinaci s touto odrazovou fólií, takže jsou fotky rozmazaný.
 
Last edited:

NevimKdo

Member
37days on 12-12

37days on 12-12

Počasí je výhodný pro out. Na indoor se posralo. Když je vlhkost venku i v mísnosti kolem 65% tak s tim nic neudělám :(
Lehce jsem zvedl ec na 1,83. (bloom+pk13/14). Doporučený plagroňácký 4ml/l jsem ještě nedal, ec by bylo zbytečně vysoký.






White Russian:


GWS:
 

NevimKdo

Member
59th day on 12-12

59th day on 12-12

White Russian harvest
Stručnej report modelu, ještě časem doplnim nový poznatky :D

Smrad je slabej a nevýraznej. Což může bejt i výhoda.
Velikost palic je oproti gws poloviční a jsou i míň kompaktní. Zato plyskyřice má dost. Chuť očekávám dobrou, protože odpadní ec na konci flushingu bylo 0,4.

Některý fotky jsou ve vyšším rozlišení než obvikle :) Všechny makra jsou wr.






Poslední foto celku
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Kráásný
PS:Stejně ti ty listy zežloutly ke konci.To asi nebude vodou ze studny ne?
Myslim,že je to normální jev. :joint:
 
Last edited:

NevimKdo

Member
S těma fotkama z telefonu to je na vyližprdel. na fotce cca 7dní 12-12.
Ph 5,6-6 díky monitoru od milwauke se daří udržet na slušnejch hodnotách. Ec zatim 1 (zdrojová voda ec 0,14 ph 7,2).
Dostávaj bcuzz +enzymy. Přibyde pk13/14. Na boostery seru.

Čekal sem jak se budou po přepnutí táhnout (orange bud v bubleru), ale je to zatim stejný jak v hlíně. Možná má trochu větší rozestupy mezi patrama, hold to neni zrovna čistá indika. Sodík tak našroubuju tak v 2.-3. tejdnu květu.

 
Last edited:
Top