What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

[250W][0,64m2] Pierwsza uprawa i growblog. Autoflowering :)

TonyHalik

New member
Witam wszystkich serdecznie :) Po ponad 10 latach marzeñ o w³asnej uprawie, spontanicznie zbyt d³ugo siê nie zastanawiaj±c zamówi³em wczoraj swojego pierwszego Growboxa, my¶lê ze przyjdzie w przysz³ym tygodniu i bêdê ju¿ móg³ startowaæ z upraw± :dance013:
Nie marnuj±c dzisiaj czasu wybra³em siê do growshopu w celu zakupu pestek i nawozów. I tutaj ju¿ mam do Was pierwsze pytanko, bo nie do koñca zrozumia³em sprzedawcy. Zakupi³em poni¿sze nawozy i dok³adnie nie wiem jak je stosowaæ, sprzedawca powiedzia³, ¿e Terra Flores mogê stosowaæ juz po 2-3 tygodniach w okresie wegetatywnym a z tego co wyczyta³em to jest bardziej na kwitnienie... Czy kto¶ mia³ z tymi nawozami do czynienia i mog³by mi doradziæ kiedy mam je zacz±æ stosowaæ i w jakich dawkach ? Pozdrawiam
picture.php
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top