What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2020 OUT

thC-vitamin

Member
Na szóval eleinte nem akartam külön naplózgatni, de aztán gondoltam csak leírom a tapasztalataimat
Magok seedsmafiatol vannak, főleg az utánvétes kp fizetés miatt.
4 nap alatt simán megjöttek, gls hozta ,adtak ajándékmgot is.
Kicsit elcsábultam és elég sok magot rendeltem de legalább le tudom tesztelni hogy adott körülményekhez melyik fajta válik be.


Auto bol van három, 2 white dwarf, meg 1 bubblegum, most 2 levélpárjuk van, sokat nem is várok tőlük, nem a legfaszább helyre lettek ültetve.
Fotosbol kicsit több lett mint gondoltam, fene gondolta hogy mind kikel:laughing:. White dwarf, Northern Lights, Power plant, Lsd, Super hash, G13 Haze, Maffia skunk fajták vannak most 2 levelesek, még előnevelkednek.
Direkt időzítettem kicsit késve a vetést, hogyha netán jól éreznék magukat olyan nagyra ne nőjenek, inkább teremjenek kevesebbet.
Egy kukoricásba lesznek beintegrálva (nem random valakijébe, sajátba), persze nem úgy hogy a közepén kihagyok egy tisztást azt ott sorba hadd szóljon, hanem egyet-egyet beillesztve a sorba

legalábbis eddig ez a terv
 

thC-vitamin

Member
Northern lights
picture.php
 

thC-vitamin

Member
Na szóval nemigazán jött össze ez a naplózás, a helyet kicsit túl becsültem nagyon árnyékos, meg kés?n is ültettem , de egy pár cigire való azért csak lesz legalább kóstólónak. Ezeket a sanyarú körülményeket egyébként az Lsd bírta a legjobban.
Majd jöv?re jobb helyen lesznek.


Az auto bubblegum egyébként nagyon finom lett



Nomeg tanácsot szeretnék kérni hogy szüretig melyiknek mennyi van kb. ?
 

f2obsession

Active member
Ha lehet ilyen kérésem, próbáld majd összefoglalni a tapasztalataid fajtánként.

Bizonyos egyéni parafaktorok miatt én teljesen a seedsmafiára szorítkozom, így minden infó értékes lenne számomra egy-egy fajtájukkal kapcsolatban, f?leg fotós verziók vonatkozásában.

LSD-t például én is rendeltem, csak nekem abból mindhárom mag besült (pedig minden más 100%-ban csírázott eddig). De például a G13 haze is felmerült a következ? körre. Sok éve simán g13 néven futó klónnal nagyon jó tapasztalataim voltak (nagyon tömör, nagyon jó virág/levél arányú, nagy gumók, könny?, f?szeres füst, ennek ellenére nagyon intenzív, kicsit utazós, vihogós high)
 

thC-vitamin

Member
Hát amit tudok szívesen leírok, de ezel?tt rendes genetikával nemigen volt dolgom ugyhogy sajnos nemnagyon van összehasonlítási alapom.
Képek csak ennyi készült mint ami most van feltöltve, majd kés?bb fogok még csinálni.
Valahogy májusba vetettem, kültéren neveltem el?, földbe süllyesztett kis cserepekbe.Cserepek köré ment a Detia meg Force, a kis növényeknek meg Mospilanos locsi a kártev?k miatt. A Power plant bújt ki els?nek utána a Nl talán ezek n?ttek a leggyorsabban az elején. A White dwarf vagy besült vagy valami még még csírakorba elrágta. Vegbe wuxallal locsolgattam utána meg vitaflóra kaktusztápos locsit kaptak. Kiültetve a Nl meg az Lsd tolerálta legjobban a helyet (f?leg az Lsd) a power plant látványosan szenved, a g13 at meg a mafia skunk/super hash t(adminisztrácis hiányosság) valami kirágta. Egyenl?re ennyi jutott eszembe.
 

f2obsession

Active member
Hát amit tudok szívesen leírok, de ezel?tt rendes genetikával nemigen volt dolgom ugyhogy sajnos nemnagyon van összehasonlítási alapom.
Képek csak ennyi készült mint ami most van feltöltve, majd kés?bb fogok még csinálni.
Valahogy májusba vetettem, kültéren neveltem el?, földbe süllyesztett kis cserepekbe.Cserepek köré ment a Detia meg Force, a kis növényeknek meg Mospilanos locsi a kártev?k miatt. A Power plant bújt ki els?nek utána a Nl talán ezek n?ttek a leggyorsabban az elején. A White dwarf vagy besült vagy valami még még csírakorba elrágta. Vegbe wuxallal locsolgattam utána meg vitaflóra kaktusztápos locsit kaptak. Kiültetve a Nl meg az Lsd tolerálta legjobban a helyet (f?leg az Lsd) a power plant látványosan szenved, a g13 at meg a mafia skunk/super hash t(adminisztrácis hiányosság) valami kirágta. Egyenl?re ennyi jutott eszembe.

Köszi.

Smoke reportnál is hasznos lehet az is, ha egymáshoz tudod majd ?ket hasonlítani, vagy akár a jobb féle piaci szerzeményekhez.
 

thC-vitamin

Member
Így néznek ki most, szívesen fogadok tanácsot hogy mikor lenne jó szedni, kicsit félek ett?l az es?s id?t?l, szerencsére penészt még nem láttam rajtuk.
Meg lehet tippelni arra hogy a maffia skunk/ Super hash ki szerint melyik fajta :biggrin:
 

f2obsession

Active member
Elég jól festenek szerintem.

Én a helyedben szednék mindegyikr?l valahonnan rejtettebb (penészre hajlamosabb) helyr?l 1-1 tesztgumót, azokat kiszárítva, szétszedve valamivel biztosabban lehetne tudni, nincs-e penész (hogy ennyi fajta közül ebben az id?ben egyik se rohadt meg sehol, az számomra kisebb csodának t?nik), illetve hogy mennyire magosodnak.

Aztán ha tényleg tiszták, a következ? jelent?s es?ig próbálnám kihúzni a szüretet. Most egy darabig jobb id?t mond, Ha tényleg 14-18 fok lesz némi napsütéssel, akkor még lehet értelme hagyni ?ket kint tovább érni, gyantásodni.

A "regisztrálatlan" növény vonatkozásában én a Super Hash-re tippelnék, de csak azért mert a képen a többihez képest nem t?nik nagy hozamúnak, holott a Mafia Skunkra az adatlapon is jócskán átlag feletti hozamot írnak, illetve számomra ezt valamelyest igazolni is látszott GeryZ naplója.

Igaz, a 600W HPS-hez képest nem aratott sokat, de "alkatilag" tényleg b?term? fajtának t?nt. Aztán persze ez elég gyenge alapon álló találgatás, neki bent jól nézett ki, neked kint van, meg ezen kívül is millió más tényez? miatt n?het máshogy akár ugyanaz a fajta is....
 

thC-vitamin

Member
Vasárnap leszedtem a valószin?leg super hasht, elég barna volt már mindegyik bibeszál,
meg szedtem egy egy gubót az lsd r?l meg az Nl r?l is. Supr hashbol beraktam még aznap gyorsszárítani egy darabot mikróba hogy mégis milyen, mire rendesen kiszáradt kicsit elszomorodtam hogy ennyi kevés lesz egy cigibe, aztán meg dehogy
laughing.gif
nagyon jó nyugtató, indokolatlan jókedvet generáló kellemes hatása volt masszív szempirosítással.
Az lsd nek finom tömény íze volt, rendesen kiütött hosszú id?re, de azért kajálni meg röhögni volt er?m közbe.
Ma jön a Northern lights teszt
dance013.gif
 

f2obsession

Active member
Ha mikróban szárítva kielégít? volt, az már bíztató.

Mikor még türelmetlen függöny voltam, akkor is adtam legalább 2-3 órát a száradásnak (pl felaprítva er?sít? tetejére, vagy a néhai CRT monitor h?t?rácsára), de még így is kb felére csökkent a potenciál, az íz meg kb 80%-ban haza volt vágva a rendes, 8-10 nap alatt szárítós, érlel?s metódushoz képest.
 

Latest posts

Latest posts

Top