What's new

200W (m.sativa) room/venek 2010

newhousegreen

-.-
Veteran
hola

Vítejte,v malym roomíku.:)(snad už to bude k něčemu vypadat)

K setupu:
  • 200w Plug&Grow
  • ofuk:dvourychlostní klipsnovej ventilátor
  • bez zvlhčovačky
Hlína:
  1. kompostovaná zemina(own)
  2. kobylinec(5-10%)
  3. štěrkopísek5-10%)..[u některejch]
+u poloviny rostlin drenáž z drobných kamenů.

Semena:
  • Sensi23
[Kali Mist] X [(Northern Lights*Haze)*(ThaiHazeSkunk)]....}#1,#3,#4,#6]..aka KaliThunk
[Marleys Collie*True Blueberry] X [(Northern Lights *Haze)*(ThaiHazeSkunk)]....}#1,#2]..aka BerryThunk
[Shaman*Hempstar]*[(Northern Lights*Haze)*(ThaiHazeSkunk)]....}#1]..aka RiddersThunk
[Super Silver Haze]*[(Northern Lights*Haze)*(ThaiHazeSkunk)....}#1,#2]..aka SilverThunk
  • 1000ARMSofKali
[(Trainwreck*Thai)*(Sour Diesel.v3)]*[ThaiHazeSkunk]....}#1,#2]..aka CaseyThunk
[Northern Lights*Haze]*[ThaiHazeSkunk]....#1/unknown]..aka NlHazeThunk
  • Cornfield
Wreck*Lebanesse27....}#1]

  • Dubi(A.C.E)
A.C.E MIX

  • (nhg)
(Typhoon)*[(California orange*noname)*(Ménage A Trois)]....}#1,2]..aka Storm Troi



Problémy:
Smutnice.(Steimernema)
 
Last edited by a moderator:

newhousegreen

-.-
Veteran
all..možná 5. den od přesazení do "lepšího"/"menší" kytky jsou v novym teprv nedávno,den.

picture.php

picture.php
 

berrea

Member
hezký mimča... chceš je pod tim nechat i kvést nebo to je jenom předpěst na ven?
protože jestli to tam hodláš nechat, tak bych si na květ pořídil aspoň 400W... sativky na ty nízký wattáže moc nejsou
 

newhousegreen

-.-
Veteran
ahoj

hezký mimča... chceš je pod tim nechat i kvést nebo to je jenom předpěst na ven?
protože jestli to tam hodláš nechat, tak bych si na květ pořídil aspoň 400W... sativky na ty nízký wattáže moc nejsou

tak na to,momentálně,neumim odpovědět.

nějak to,zatim,neřešim..(ale měl bych safra,že.)

v nejhoršim budu zatemňovat,:)D) (válej se tu lampy,a za elektřinu dlužim doteď,)

ven-to vidim :wreckxleb,typhoon,blueberoviny-když už se ptáš:).. myslim tim outdoor někde v okolí
(ssh roste už teď jak zběsilá,takže to asi ne)

shaman*hempstar}Ridder by šlo možná taky..
kalimistThunk..nad tim jsem ani neuvažoval..

:wave:
 
Last edited:

nans

Member
hezký mimča... chceš je pod tim nechat i kvést nebo to je jenom předpěst na ven?
protože jestli to tam hodláš nechat, tak bych si na květ pořídil aspoň 400W... sativky na ty nízký wattáže moc nejsou

tak tohle bych v zadnem pripade netvrdil, ja mel nejvyssi vynosy pod 70w prave k Kali mist a Caseyho Jonese. A kdyz tomu das minimalni rust nemas problem ani s prostorem. Za predpokladu ze bude newhouse kvest z klonu ...
no nic pekny projekt kamo :)
 
1

1000ARMSofKALI

čau NHG,

klidně jestli máš možnost to pěstiti venku se zatmíváním, tak do toho jdi, je to nejlepší světlo co je a proč zvytečně utrácet za el. když nematkuješ že? krom toho MOJE hobbyhybs jsou na zatmívání jak dělané, ptze nemusíš řešit vlhkost pod zatmívací plachtou, jsou abs. resistentní proti vlhkosti a plísni v květu:dance013:... hooodně štěstí s kytízzzz NHG!

hezký mimča... chceš je pod tim nechat i kvést nebo to je jenom předpěst na ven?
protože jestli to tam hodláš nechat, tak bych si na květ pořídil aspoň 400W... sativky na ty nízký wattáže moc nejsou

souhlas s nansem, tady je odkaz na typa co kvete pod 250W.. a výsledky? posuď sám berreo...záleží na umění growera
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=56139

plus thunky ani nemají rádi se pražit přímo pod zdrojem indoor... a thunk dělá moc dobře pod nižšími wattage....

p.s. a to jsme právě diskutovali s NHG o ledkách, že ta svítivost v lumenech je pro lidksé oko a ne závazná hodnota pro rostliny...škoda že ses nepřipojil berreo:bump:
 

berrea

Member
kali : tak ten link je hustej :)

jako jo... stejně nemůžu moc kecat, protože nějakou decentní skříňku budu dělat teprva letos... všechno co vim o indooru mam vyčtený :) jestli jim to dvoukilo bude stačit, tak proč ne, že?
 
jakoze ty thunky jsou mazane , opravdu jim staci malo svetla a dokazou divy , treba kamos co jede moje rezy T2+T3 tak je uplne vzadu ve stinu kde fakt nic moc svetla neni a to co mu na tom vyrosto to fakt cumim (zadny rust , pouze kvet primo z rezu) maji max metr a vynos bude uctyhodny , tohle se holt Kalimu fakt povedlo vsechna cest
 

newhousegreen

-.-
Veteran
hehe pekny :D kua na pankaca ,tak to ma byt .. :D

:)ASI jo..


tak tohle bych v zadnem pripade netvrdil, ja mel nejvyssi vynosy pod 70w prave k Kali mist a Caseyho Jonese. A kdyz tomu das minimalni rust nemas problem ani s prostorem. Za predpokladu ze bude newhouse kvest z klonu ...
no nic pekny projekt kamo :)

řikáš 70W,to bych si mohl dovolit..
-z klonu budu kvést určitě.

čau NHG,

klidně jestli máš možnost to pěstiti venku se zatmíváním, tak do toho jdi, je to nejlepší světlo co je a proč zvytečně utrácet za el. když nematkuješ že? krom toho MOJE hobbyhybs jsou na zatmívání jak dělané, ptze nemusíš řešit vlhkost pod zatmívací plachtou, jsou abs. resistentní proti vlhkosti a plísni v květu:dance013:... hooodně štěstí s kytízzzz NHG!

no pokusim se..(doufam že o víkendech omluvěj mojí lenost.)


kali : tak ten link je hustej :)

jako jo... stejně nemůžu moc kecat, protože nějakou decentní skříňku budu dělat teprva letos... všechno co vim o indooru mam vyčtený :) jestli jim to dvoukilo bude stačit, tak proč ne, že?

modrou spořivkou je trápit nebudu,neboj.)

jestli budeš mít zájem o klon?..(postav vysokej strop,)
 
1

1000ARMSofKALI


tahle vypadá hezky vigorózně(všimni si jak to vypadá že něco řikám a přitom jo? melu o velkým H:bump:)...to bude asi samec, ale možná nééé, jó a uvidí se:gaga:

a chtěl jsem ti hlavně ukázat kytku, která byla celou dobu zatmívaná ve skleníku, kde je dost vlhko, a pod tou fólií se to vlhko chytá na tu fólii zevnitř a pak to kapká na palice, a plíseň a fůůůj..ale tahle byla reistentní velmi, je fakt že jsem tam měl větrák pokojový a ofukoval jsem tam asi 8 rostlin na 2,5 x 2,8 m(odtah a přítah by byl lepší...), tahle byla a ještě s jednou nejodolnější:plant grow:, jel jsem ji 53. dní zatemňování 11/13, biobizz, vzpomínám si na ni moc dobře, měla neuvěřitelnou tangy mandarinkovou chuť s pozadím kovového dieselu, kopala dost a speedy, ukecané zelí, kofeinové...v jejím případě mrzí, že nemám matkárnu...
picture.php


slunce dělá divy, jednim z nich je život hehe samec tohoto crossu byl cjsamecF1 a thunk je taky odolný hodně...

kali:wave:
 
Zdar:tiphat:
To je pořádnej výběr modelů :dance013:
Jen moc nechápu proč pereš do indooru venkovní zeminu, která má v sobě plno bordelu viz. ty smutnice. Taky sem to zkoušel s venkovní zeminou do které sem píchl bazalku a je to fakt opruz. Když sem pak dal na květináč lepový pásky tak byly za den plný smutnic.
Těch 50 Kč za 20 L substrátu se 100% vyplatí, nadruhou stranu takhle to máš aspon zajímavější ;)

At se daří.
:wave:
 
1

1000ARMSofKALI

Zdar:tiphat:
To je pořádnej výběr modelů :dance013:
Jen moc nechápu proč pereš do indooru venkovní zeminu, která má v sobě plno bordelu viz. ty smutnice. Taky sem to zkoušel s venkovní zeminou do které sem píchl bazalku a je to fakt opruz. Když sem pak dal na květináč lepový pásky tak byly za den plný smutnic.
Těch 50 Kč za 20 L substrátu se 100% vyplatí, nadruhou stranu takhle to máš aspon zajímavější ;)

At se daří.
:wave:

CNCZ dí pravdu...jo a jenom pro otravné upřesnění, casey jones má matku: arcata trainwreck cut X thai(tzv. bangkok betty) a otce sourdieselV3, semena, jejichž iniciační cross byl EastCoastSourDiesel cut x NYC diesel a potom backrossy, incrossy atd atd...

tohle se holt Kalimu fakt povedlo vsechna cest

ježiš neblbni! tak se to hlavně podařilo Samovi Skunkmanovi ne? a já jsem udělal jen F2..já jsem thunk nevyvinul ok?

kali:artist:
 
no divej ja su sice vyhul , ale to ze thunka vyvinul Sam vim :D , ale ty jsi se postaral o F2 a selektoval samce atd , takze urcite se natom neco z tvoji karmy podepsalo a tim padem na tom mas zasluhu a basta :D
 

newhousegreen

-.-
Veteran
tahle vypadá hezky vigorózně(všimni si jak to vypadá že něco řikám a přitom jo? melu o velkým H:bump:)...to bude asi samec, ale možná nééé, jó a uvidí se:gaga:

..

slunce dělá divy, jednim z nich je život hehe samec tohoto crossu byl cjsamecF1 a thunk je taky odolný hodně...

kali:wave:

kecy,kali,nekecáš.)

tyjo,kdyby se to povedlo..:jump:

zasadil jsem před dvěma měsíci 10 semen,chytlo to nejdřív plíseň od kořenů,..zbyli dvě,-"nezničitelný"
..tak jsem dneska vysel dalších 10.

Zdar:tiphat:
To je pořádnej výběr modelů :dance013:
Jen moc nechápu proč pereš do indooru venkovní zeminu, která má v sobě plno bordelu viz. ty smutnice. Taky sem to zkoušel s venkovní zeminou do které sem píchl bazalku a je to fakt opruz. Když sem pak dal na květináč lepový pásky tak byly za den plný smutnic.
Těch 50 Kč za 20 L substrátu se 100% vyplatí, nadruhou stranu takhle to máš aspon zajímavější ;)

At se daří.
:wave:

pořádnej nevim,ale ztracenej jsem dost..(díky threadu se to zlepšuje)
právě to teď bylo přesazený z kupovaný do vlastní,smutnice tušim pocházej z babiččinejch projektů,který trůněj na okně.
(snažim se každou hlínu sterilizovat těch pět minut v mikrovlnce.)

CNCZ dí pravdu...jo a jenom pro otravné upřesnění, casey jones má matku: arcata trainwreck cut X thai(tzv. bangkok betty) a otce sourdieselV3, semena, jejichž iniciační cross byl EastCoastSourDiesel cut x NYC diesel a potom backrossy, incrossy atd atd...
kali:artist:

paradá:wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top