What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

1x Super Skunk-2x Jack Herer 120w led

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Frumoasa zona aia. Si solul e foarte fertil, daca te decizi sa faci si outdoor. Ps, daca produci ceva mai mult de 90 grame pentru urmatoarele 6 luni, poti sa cresti si unicorni pe langa ce mai ai pe acolo! :muahaha:
 

cadavruslos

Well-known member
Cum ti s-a prarut Super Skunk ' u ? Am si eu 5 boabe de la Sensi Seeds si vroiam sa stiu o parere , cu toate ca am mai citit ceva tot aici pe un thrad a lui Dubite , care a resuit ceva destul de bine cantitativ cat si calitativ , doar ca ale mele vor fi outdoor , guerilla grow !
 

lumion

Active member
Salut! Sparg tare si miros pe masura...asa ca mare grija unde le proptesti. Un nas format le poate simti de la 50 m cand sunt in floare. Pretentii mari nu au, dar nici sa-ti bati joc maxim, in rest apa paie si bataie :))
 

Latest posts

Latest posts

Top