What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

1.Pokus Bubler 70W

hulitko

New member
Zdravim Grower
Takže jsem se taky rozhodl že si skusím udelat Bubler připadalo mi to že je to lehke na stavbu moc veci jsem ktomu nepotřeboval !!
______________________________________________
! Stavba Bubleru !
Material :15 litrovy kýbl od bíle barvy Myslim Primalex
Vzduchovadlo: ELITE 802 + vzduchovaci kamen a hadičky
Kvetináč: Kvetničem pro vodni rostliny čtvercoveho tvaru
______________________________________________
Skřin: Dřevotřiska h 47, š36, v77cm
______________________________________________
Osvětleni:
Son-T 70W
______________________________________________
Ventilace:
3X PC ventilatory
Přivod,Odtah,Ofuk
______________________________________________
Hnojiva:
Růst: Wuxal Super chtel jsem Koupit 3složky AH ale skusim zatim Wuxal
Květ: OBM Koncentrát

A tak bych jsi představoval hnojíci režim ! Mnel to tak i jedem člen
Ale tech počet tydnu zaleži zase podle kvetu a odrudy je to jen provizorne

Bubler:
1.týden………2 ml WS / 10 litrů vody
2.týden………4 ml WS / 10 l
3.týden………6 ml WS / 10 l
4.týden………4 ml WS + 5 ml OBM / 10 l
5.týden………2 ml WS + 10 ml OBM / 10 l
6.týden………2 ml WS + 15 ml OBM / 10 l
7.týden………20 ml OBM / 10 l
8.týden………25 ml OBM / 10 l
9.týden………20 ml OBM / 10 l
10.týden………15 ml OBM / 10 l

______________________________________________
Osazenstvo:

Řízky ale ješte nevim jake prootže žadne ješte nemám jeden clen mi posila OB tak uvidime poslal mi celou matku protože se chce toho zbavit a nebo jak bude velká Kalichárka tak sni nařežu a skusím ! Uvidime !

Jinak tam chci dát 2x řizky
_______________________________________________
Doufám že jsem na nic nezapomněl dyštak mi tady napište co chcete ješte vedet !
_______________________________________________
Tady máte zatim nejake Ilustračni foto at vite jak to zatim umně Vypadá !


!! 1.Pokus Bubler 70W!!

Tady máte přimo nejake foto
řizky v bubleru jsou 2x ICE




 
Last edited:
ahoj hulítko,
ten bílý kyblík je špatnej čistě jenom kvůli plisním a řasam... nešel bych do wuxalu
a obm (chemický sračky)... koukni se tu na sektor organic hydro, tam najdeš uplně vše
měj se
 

hulitko

New member
Freedom : Ja jedu hlinu a v druhe skřince skouším bubler proč ne skusit se to musi !!
To máš jedno že je ten kybl bíly ja jsem ho obalil alobalem aby svetlo neprusvitalo podivej se do mojeho podpisu tam jsou i fotky protože tady nevim jak je vložit !!
 
Last edited:
ahoj hulítko: samo jen zkoušej... zkusil bych stejně organicu... já jen že sem viděl fotos primalexu bez obalu:))... fotky vložíš přes lištu
User menu.. upload photos.. tvůj adresář v kompu.. vyber místo uložení - druh galerie
a je to:) zatim maj se:))
 
ahoj hulitko - já bych tu nadobku trochu zvednul, aby byly stonky v kontaktu s vodou
co nejmíň a stříkni na ně minimum phitaminu... než si zvyknou plně príjmat potravu
z vodního prostředí:)))
 

hulitko

New member
Dobre diky !! Trochu odliju rostoku jo ja to zatim rosprašuju čiste vodou večer na listy ale mužu namichat postřik s phytaminem !! Diky měj se !!
 
C

Cibin

zdar Hulitko! Dovolim si pár poznámek k tvýmu bubleru:
1. měj po ruce peroxid vodíku, aby si ho mohl okamžitě nasadit, až zjistíš nějakej sliz, řasy nebo jinej sajrajt v roztoku/na kořenech
2. nepoužívej ten PH- co je určenej do akvárií, je to humus
3. počítej s tim, že pokud ti voda bude stříkat až na ten keramzit, tak ti bude dost snižovat PH
4. EC metr je skoro nutnost, je sice fajn mít napsanej "hnojící rozvrh", ale měl bys aspoň orientačně vědět, jaký je EC roztoku.. hlavně v druhý půlce kvetení některý kytky přestávaj přijímat živiny, pijou jen vodu a tim se dost zvyšuje EC zbejvajícího roztoku..
5. mě se v bubláku osvědčilo přidávat do roztoku enzymy (třeba od AH Enzymes+), který pomáhaj rozkládat organický zbytky v roztoku, čimž ho čistěj...
6. jestlí má ta tvoje pumpa víc vývodů, tak je všechny využij a nacpi do kýble víc vzduchovacích kamenů

Jinak přeju hodně štěstí při tvym prvnim bublání :eek:)

C.
 
Top