What's new

Pure AK by dekadan

dekadan

Member
Witam, kolejna uprawa ruszyła:joint:

Ziarno - 3x Pure AK Femaleseeds
Podloze - Canna Terra Professional Plus
Donice - 14l
Nawozy - Hesi Bloom, Canna PK13/14, Canna Boost, Ripen
Oswietlenie - veg MH250w Growmaster 20000lum, flo HPS400w Plantastar 55000lum
Wentylacja - 6 smigiel 12x12
Box - 100cmX50cmX130cm, 0,5m2
Dodatki - Mylar Diamond

03.07 pestki wsadzone do ziemi



 

Azzzzzz

Member
Veteran
Zajebiscie !! tez chcialem przetestowac ta odmiane, bede uwaznie obserwowal, flo bedzie naprawde piekne, 2X 250 W zrobi rzeznie :> powodzenia :joint:
 

Silas

Member
Veteran
Z tego co zaobserwowałem na temat AK...będziesz miał nieźle nabite szczyty...



fot. by djay Member

Powodzenia!
 

Plantator

Active member
Veteran
siema , pięknie się zapowiada , ja jak zawsze proszę o ewentualny pyłek do mega crossa mojego , silas powiedz coś o tym ak out
 

dekadan

Member
Zajebiscie !! tez chcialem przetestowac ta odmiane, bede uwaznie obserwowal, flo bedzie naprawde piekne, 2X 250 W zrobi rzeznie :> powodzenia :joint:
nie wiem tylko czy dam se rade z temp
Z tego co zaobserwowałem na temat AK...będziesz miał nieźle nabite szczyty...
dobrze by bylo:joint:
siema , pięknie się zapowiada , ja jak zawsze proszę o ewentualny pyłek do mega crossa mojego , silas powiedz coś o tym ak out
z pylku nici bo to femle

male blizniaki



ida leb w leb:laughing:
 

Azzzzzz

Member
Veteran
No i se rosna na pustyni, jakbys sobie te 250tki w cool tuby z mocnym wentylem wsadzil to z tempem bys przezyl, tak moze byc lipa tylko z 6x12, no i wiesz ze bez filtra bedzie pachniec cala okolica :>. Jakbys szukal wentyli czy filtrow daj znac, moze cos pomoge.

Pozdr :joint:
 

cnsdpg

New member
Mój pure już ładnie kwitnie w moim przypadku zaobserwowałem zwiększone zapotrzebowanie na azot na flow i zanim podałem mu więcej nawozu trochę liści dolnych pożółkło ale już wszystko pod kontrolą

picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
dekadan ladny klimat, powodzenia zycze !

pozdro

p.s. ja kojarze ak-47 ale juz ak-48 nie ! a purre aka tym bardziej hehe
 

dekadan

Member
p.s. ja kojarze ak-47 ale juz ak-48 nie ! a purre aka tym bardziej hehe
Zielony
Nasze Pure ak jest dokładnie takie same jak oryginalne AK47 z Serious Seeds. Jednakże Serious Seeds opatentowało nazwe "AK47" wiec nikt inny nie może jej używać. Dlatego też inne seedbanki nazywają swoje odmiany ak48 kiedy kopiują tą odmiane.



ociagaja sie? lapma okolo metra nad nimi bo chce zeby sie wyciagnely troche, jak sa takie zbite i male to liscie wszystko zaslaniaja....taka moja teoria ze lepiej na wegu troche wyciagnac a na flo dojebac niech puchna bo jakby nie bylo wega z 2 miechy chce trzymac:joint:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

hehe ja ciagle nabieram wiedzy i rozmachu aby tam kiedys w przyszlosci zasadzic swoj ogrod rozmaitosci hehe

pozdro

p.s. ja wiem jak cenne sa rozne sugestie ( sam na takie czekam hehe) co do wyciagania roslin...
morzesz lepiej zbudowc rosline jak ja teraz postawisz blisko lampy ! coby rosla grubo i masywnie , a moment najlepszy na wyciagniecie w gore to przelaczenie na FLO .
zaraz po przelaczeniu ustwaiasz lampe wysoko i JA ci gwarantuje ze planty wyciagna sie bardziej niz jak je teraz trzymasz na 1m od slonca .
Zapowiada sie slicznie jak mowisz ze 2 miechy na VEGU ja takiej rosliny niestety nie wychodowalem i nie wiem jak sie zachowaja po tak dlugim vegu .
 

dekadan

Member
witam

hehe ja ciagle nabieram wiedzy i rozmachu aby tam kiedys w przyszlosci zasadzic swoj ogrod rozmaitosci hehe

pozdro

p.s. ja wiem jak cenne sa rozne sugestie ( sam na takie czekam hehe) co do wyciagania roslin...
morzesz lepiej zbudowc rosline jak ja teraz postawisz blisko lampy ! coby rosla grubo i masywnie , a moment najlepszy na wyciagniecie w gore to przelaczenie na FLO .
zaraz po przelaczeniu ustwaiasz lampe wysoko i JA ci gwarantuje ze planty wyciagna sie bardziej niz jak je teraz trzymasz na 1m od slonca .
Zapowiada sie slicznie jak mowisz ze 2 miechy na VEGU ja takiej rosliny niestety nie wychodowalem i nie wiem jak sie zachowaja po tak dlugim vegu .

Zielony polacze swoja dotychczasowa wiedze opierajaca sie na doswiadczeniach z twoimi sugestiami i wierz mi ze bedzie dobrze..jeszcze sie spiszemy na pw jak przyjdzie czas:joint:
 

QKI

Member
barrrdzo zielono tu u Ciebie ;)
ojjjj bedzie się działo !!
pozdrawiam i życzę powodzenia
 

dekadan

Member
@cnsdpg
jak to zrobiles ze masz listki takie fajne male? ja mam zawsze lisciory ktore sie nie mieszcza nawet w szafie a u Ciebie widac same topy beda elegancko jak to napuchnie
 

cnsdpg

New member
Moje rosną w mieszance ziemi i kokosu - biobizzlight / canna - 60/40, wyginałem je naciągałem i jakoś to wyszło ale faktycznie liście nie rosły mi specjalnie duże, raczej przerzedzone.
 

dekadan

Member
hej rolnicy wypowiedzcie sie co w moim przypadku bedzie lepsze 2x 250w czy 1x 400 albo 600w na flo? ponoc 2x 250 to nie najlepsza opcja, why
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

hmm moze napisze co Ja bym zrobil jak bym mial taka morzliwosc . Zakupil bym 2 x 250w w bardzo szerokim odblysniku , na FLO zapodal bym zarowke MH 250w i HPS 250w ot to co bym zrobil , a na twoim miejscu kupil bym uklad 600w i 2 zarowki jedna 400w HPS a druga 600W HPS , moje sugestie

pozdro i powodzenia
 
P

psaicho

2x 250W lepiej doswietli boki, mniej sie grzeje wiec blizej tez mozna trzymac, choc to sa 2 lampy :). ja w podobnej szafie mam 1x400W. na koncowce flo by dopiero wkladal MH jakies 2-3tyg. no i najlepiej w CT wrzuc, to dosc mala szafka i sie grzeje jak dasz 400W.
 

dekadan

Member
a mi sie wydaje ze 2x 250 da wiecej ciepla nic jedna 400.....i jednak zostane przy 400. moze jeszcze ktos sie wypowie
 
Top