Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Magyar (Hungarian) > Beltéri termesztés > Indica növények

Thread Title Search
Post Reply
Indica növények Thread Tools
Old 10-09-2017, 09:36 AM #11
Charass
Member

Charass's Avatar

Charass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the rough
Ne is mond, én se nagyon találkoztam még naplóval ahol azt a tápot használják amit én.

Én a Bionova NFT aqua supermix-et használom plusz majd virágzáshoz még pk13-14.
És ahogy írtad a lágy víznél kell neki plusz Ca. Mivel nem vettem, és macerás olyan sok ioncserélt vizet hazahurcolni ezért döntöttem az 50:50 arányban csapvízzel. Még az elején vagyok szóval nem tudhatom virágzásban mi lesz, de eddig a táppal semmi gondom nincs!

Igen de a kókusz szerintem abban az esetben nyeli el a Ca-t ha nem volt pufferelve előtte. Ez lehet faszság, csak "hangosan" gondolkodtam.

Nem tudom, hogy az oldat mennyiségétől függ e a ph de a legelején amikor ilyen 2-3 decit kevertem csak be amíg pipettával locsoltam a magoncokat akkor nekem is vissza állt általában másnapra. De mióta 10-12 liter van bekerve, és a légpumpa mozgatja is így csak egy nagyon minimálisat változik 3-4 nap alatt.

Szerintem egy próbát megér aztán ha valami nem kóser visszaállsz csak RO-ra.

De ha rám hallgatsz, nem hallgatsz rám! Várj meg azért valaki tapasztaltabbat a kérdéssel aztán ha rábólint csináld! A szívemre venném ha az én lelkemen száradna ha valami balul sül el!
Charass is offline Quote

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules