What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Super Lemon Haze Auto Guerrilla

Καλησπερα παιδια, αυτο ειναι ενα Grow Diary με το φυντανι μου. Λογω υποχρεωσεων δεν προλαβα να σωσω 2 skunk και 2 blue dream που ειχα βαλλει απο μαιο οποτε επρεπε να βαλω κατι γρηγορο για να εχω να φουμαρω το φθινοπωρο.


20160730_161026.jpg


Εδω ειναι πρωτη μερα αφου βγηκε 30/7. Ειναι μονο του επειδη ηταν δωρο απο παραγγελια.

20160802_161933.jpg
2/8

20160805_162916.jpg
5/8

20160808_160941.jpg
8/8

20160811_165429.jpg
12/8
 
20160815_170549.jpg
Σημερα ξεκινησε η ανθοφορια και ακομα μια τριχα δεν εβγαλλε κολλησε ψειρες... θα το τακτοποιησω με νερο οξυζενε και σαπουνι

20160815_170611.jpg
 

Papastroumf

Member
Ganja good luck ρε φίλε. Ντάξει μια χαρά είσαι μέχρι στιγμής και δεν πιστεύω με αυτόματο να έχεις θέμα. Φώς να παίρνει και το φαγάκι του και το νεράκι του και είσαι έτοιμος.Είναι αρκετά ανθεκτικά τα ruderalis.
 

Ksaderfo

Active member
Ωραίος μπζηλέ! ;)

Πάντως να σε πω επειδή έχω γυρίσει το Aliens 4 με ότι σκουλήκι αράχνη και predalien παίζει εδώ γύρω, ασε ένα τσουβαλι πιπέρι δίπλα και δε πολύ πλησιάζουν.

Θα σου πρότεινα επίσης να μην τα πολύ βρέχεις... Ούτε με νερό...

Εγώ θα πάρω δυο 70w HPs που δε θέλουν και μετασχηματιστή και μία ντουλάπα από κανα ικεα-φοιτητη και θα πάω και διακοπές του χρόνου. Εσείς να πηξετε! :D

Μαζευουμε σε 2 βδομάδες λέμε!!! :D
 

Ksaderfo

Active member
RQS white widow (απληστία γαρ "Για μία χούφτα φούντα παραπάνω" :D )

Στην αρχή αντηχούσα για τη μυρωδιά γιατί ήταν σα σκ@τα με πορτοκάλι. Αλλά σήμερα δοκίμασα μία ακρουλα και ησυχασα... Είναι τελικά σα σκ@τα με πορτοκάλι και Σαμπουάν!! :D
 

Attachments

  • 1471390435564-996499048.jpg
    1471390435564-996499048.jpg
    58.8 KB · Views: 45

Ksaderfo

Active member
Δεν είμαι σίγουρος ακόμα ότι οι 70 watt HPs δε θέλουν μετασχηματιστή, μη με φάτε. :D
 
Χθες ψεκασα με ενα διαλυμα οξυζενε, νερο, υγρο πιατων, πριν ψεκασω ομως πηγα κατα το απογευμα και δεν ειχε πολλα μυγακια το πολυ 2, που ειναι περιεργο γιατι προχθες που πηγα ηταν γεματο μυγακια σαν να ειχε χιονισει ενα πραγμα. Αν ολα πανε καλα με βλεπω με κανα τσιγαρακι τα χριστουγεννα. Δεν εχω βαλει σχεδον καθολου λιπασμα γιατι βαριομουν, θα βαλω την πεμπτη ελαχιστο για να βοηθησω την ανθοφορία.
 

Ksaderfo

Active member
Τα δικά μου αφοτου κάναν pre flower είναι που άρχισαν να μεγαλώνουν κιόλας...

Ψαξτο μήπως χρειάζεται και άζωτο...

Αν είναι ένα δέντρο μονάχο γιατί δε τα μαζεύεις με κάνα ξυλάκι; Πολύ overkill μου ακούγεται ή χημεία.. ασε που θα σου κάνουν τα φύλλα χάλια...

Φάση δεν έχει το outdoor; :D Ασε που κάνεις και οικονομία στα ιχνοστοιχεία. :D
 
Ganja good luck ρε φίλε. Ντάξει μια χαρά είσαι μέχρι στιγμής και δεν πιστεύω με αυτόματο να έχεις θέμα. Φώς να παίρνει και το φαγάκι του και το νεράκι του και είσαι έτοιμος.Είναι αρκετά ανθεκτικά τα ruderalis.

Ευχαριστω φιλε. Εσυ δεν εβαλες εξω φετος;
 

Papastroumf

Member
Ευχαριστω φιλε. Εσυ δεν εβαλες εξω φετος;

Οχι φιλε. Οπως ειπα στο νημα του Ορφεα μετακομισα για λιμανια ξενα και ακομα να προσαρμοστω στα κατατοπια. Θα δουμε για του χρόνου.
 
Top