What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hungrowboy első probalkozása [400hps+cooltube, growbox100*100 szettel]

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Van egy alul meg felul van ket ventim egynkicsi meg egy nagy elszivo gondolom meg szenszuro, trafo cool tube izzo cso , letudnaf i
Az szopo :D
Nekem is ez volt a helyzet, csak nekem szekreny es nincs helyem kulon jaraton vinni a ct-t, kellene ketto kulon myilas jobb esetben felul ahol a kinnti levegot forgatja, igy is meglehet oldani, csak bonyolultabb
 

hungrowboy

Member
Az izzóval szembe legyen a kis venti és ugyanabból a végéből megy ki az elvezetőcső is. Mutatni sajnos én nem tudok képet róla, mert nem használok CT-ot, de ha szépen megkéred Gubacs kolegánkat, biztos segít képpel, úgy láttam, ő azzal tolja.

Gubacs legyszíves help ! :)
 

hungrowboy

Member
Az szopo :D
Nekem is ez volt a helyzet, csak nekem szekreny es nincs helyem kulon jaraton vinni a ct-t, kellene ketto kulon myilas jobb esetben felul ahol a kinnti levegot forgatja, igy is meglehet oldani, csak bonyolultabb

nemtudnal valami paintes keppel vagy barmivel segíteni? mindenmuködik csak sajnos nem tudom a sorrendet és hogy ez hogy nezne ki pontosan a boxban

vazsi : hol talaltal te cool tube os összeszerelő leirast keppel mindennel? ramentem az oldalra meg a coolrubera de shol ilyesmi, tudnal dobni egy linket?
 

iwantmorebuds

Active member
nemtudnal valami paintes keppel vagy barmivel segíteni? mindenmuködik csak sajnos nem tudom a sorrendet és hogy ez hogy nezne ki pontosan a boxban

vazsi : hol talaltal te cool tube os összeszerelő leirast keppel mindennel? ramentem az oldalra meg a coolrubera de shol ilyesmi, tudnal dobni egy linket?
Na elmondom hogyan kellene.
Elszivo. (Nagy venti) Felulre arra ra a szenszuro ugyebar, ott van hozza a zkis lopocs gyuru amit pl en nem vettem meg szal ralett furva a picsaba :laughing:.
Ez lesz ami a levego kiszivasaert felelos, ezert ra a szuro ami kiszuri a zamatot :D sztem amugy kurvara egyertelmu de menjunk tovabb :D
Ct.
Fogod azt az uvegbaszast kind a ket felere rarakod a rugalmas csovet amit kaptal aztan azokat kivezeted a masik ket nyilason - ami jelen esetben neked ugyebar nincsen :D - ugy hogy az egyik kivezetett csore rakotod azt kisebbik ventit ami a hutesert felel.
A trafo meg a ctben levo lampaho kő.
Ennyi vagy nemertem mi a kerdes :D
 

Dr_Gonzo

New member
Mit,hova? ahol az átmérő megegyezik ott csőbilincs(ahol nem ott átalakító+csőbilincs vagy légtechnikai ragasztó szalag,de csak ugyanolyan méretű dolgokat kaptál sztem).
 

vazsi

Member
nemtudnal valami paintes keppel vagy barmivel segíteni? mindenmuködik csak sajnos nem tudom a sorrendet és hogy ez hogy nezne ki pontosan a boxban

vazsi : hol talaltal te cool tube os összeszerelő leirast keppel mindennel? ramentem az oldalra meg a coolrubera de shol ilyesmi, tudnal dobni egy linket?
CT-ról sehol, lámpáról van (ha még fenn van)
 

hungrowboy

Member
Ja szerintem, mert a szett leírásoknál a kis ventikre befújót írnak, a nagyra meg elszívót,legalábbis a Babylon oldalán.
picture.php

Ide alulra a kicsit?
illetve a cooltube ra is kell hutes
 

hungrowboy

Member
Akkor nem:) Hát ha a kép alapján rakod össze nem kell, ott sincs, a nagy venti bentről szív és CT-n át fúj ki, nálam is így van csak szűrő nélkül(takaríthatom is a ct-t hetente).

De ha mar jott ezt is beletennem, de akkor ide alulra tegyem ezt?
 

Dr_Gonzo

New member
Ez a Gomoa oldaláról van sztem ezt vetted:
A haladó növénytermesztő sátor szett 400 W tartalma:

Sátor................GRO0273.....Mammoth PRO100 (100x100x200)
Trafó................GRO1447.....Nanolux 400w Digitális
Izzó...................GRO2272.....Sylvania SHP-TS GroXpress 400W
Reflektor..........GRO0047.....cool tube 125mm + reflektor
Szénszűrő.......GRO1079.....300m3/h CAN LITE 125mm
Szűrő vég........GRO2220.....Can Lite 125 vég
Kiszívó.............GRO2048.....Vents TT 125 280m3/h
Beszívó............GRO0777.....vko125 185m3/h befúvó csőventiláto
Cső..................GRO2379.....3m alucső 127mm
Kiegészítő.......GRO1241.....3x2,5 + lengődugó
Kiegészítő.......GRO2228.....3x1mm 2 méter + fekete dugvilla 2db
Kiegészítő.......GRO0499.....1pár easy roll


ha a kicsi olyan mint ami a beszívóhoz van írva akkor IGEN!
 

iwantmorebuds

Active member
Ez a Gomoa oldaláról van sztem ezt vetted:
A haladó növénytermesztő sátor szett 400 W tartalma:

Sátor................GRO0273.....Mammoth PRO100 (100x100x200)
Trafó................GRO1447.....Nanolux 400w Digitális
Izzó...................GRO2272.....Sylvania SHP-TS GroXpress 400W
Reflektor..........GRO0047.....cool tube 125mm + reflektor
Szénszűrő.......GRO1079.....300m3/h CAN LITE 125mm
Szűrő vég........GRO2220.....Can Lite 125 vég
Kiszívó.............GRO2048.....Vents TT 125 280m3/h
Beszívó............GRO0777.....vko125 185m3/h befúvó csőventiláto
Cső..................GRO2379.....3m alucső 127mm
Kiegészítő.......GRO1241.....3x2,5 + lengődugó
Kiegészítő.......GRO2228.....3x1mm 2 méter + fekete dugvilla 2db
Kiegészítő.......GRO0499.....1pár easy roll


ha a kicsi olyan mint ami a beszívóhoz van írva akkor IGEN!

Kiveve hogy azon a satron van helye a ct-nek
Persze johelyen lesz az befujonak ott alul... Ha nincs akkora ereje h kifujja majd a novenyeket a helyerol, de ha azt is akartad neki mondani h emelje majd fel a potokat h ne telibeverje majd a novenyeket akkor ok
 

Medicropper117

Active member
Uristen. Mit vergődtök?:)
Egy sátor felállítása is gondot okoz mikor adott minden csak össze kell rakni?!:)
Nézegessél képeket. Azokból ki lehet talalni h mi a hányás. Amugymeg sztem a beszívó/fújó venti akkor kell ha külön körön megy majd a cooltube. Akkora boxba még nem kell befújóventi.....nah de mind1 is.
Rakd be ártani nem árthat
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top