What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

גידול בקוקוס פרלייט בניקוז לפסולת

Mogli

Member
אני חושב שיש לכם טעות קטנה ..
באדמה אכן אתה יכול לגדל בכמה ליטר שאתה רוצה .. בקוקוס זה שונה לגמרי ובוא נגיד שאם תקח עציץ של 15
ליטר למצע קוקוס .. תסיים אם אותו מסת שורשים כמו מקסימום 9 ליטר{ במקרה של זמן צמיחה ארוך}.. באדמה הבחירה של העציץ היא לפי שטח /תאורה
...בקוקוס זה לא משתנה יותר מידיי הגבול שלך עד 15 ליטר

היי חברים שאלה לגבי חומציות בנגר
בשטיפה ראשונית של הקוקו פרלייט אני רואה שצריך כמות מסוימת של מי אוסמוזה עם פיאייץ 6 כדי להביא את הנגר לאיסי נמוך. אבל נראה שצריך הרבה הרבה יותר מזה כדי להביא את הנגר לפיאייץ סביר, מה ההסבר לכך? האם בדיקת הפיאייץ בנגר נכונה? או שעדיף בדיקת סלרי? יעני השריה של הקוקו ומדידת המים?

חוץ מזה ראיתי שאפשר לשים מים חומציים יותר כלומר פיאייץ נמוך וזה יזרז את התהליך, האם זו שיטה תקינה?

תודה רבה
חוץ מזה אם יש איזה טלגרם שאתם נמצאים בו ויותר נוח לדבר שם, אשמח לקבל קישור פה או בפרטי
תודה חבר'ה

היי חברים שאלה לגבי חומציות בנגר
בשטיפה ראשונית של הקוקו פרלייט אני רואה שצריך כמות מסוימת של מי אוסמוזה עם פיאייץ 6 כדי להביא את הנגר לאיסי נמוך. אבל נראה שצריך הרבה הרבה יותר מזה כדי להביא את הנגר לפיאייץ סביר, מה ההסבר לכך? האם בדיקת הפיאייץ בנגר נכונה? או שעדיף בדיקת סלרי? יעני השריה של הקוקו ומדידת המים?

חוץ מזה ראיתי שאפשר לשים מים חומציים יותר כלומר פיאייץ נמוך וזה יזרז את התהליך, האם זו שיטה תקינה?

תודה רבה
חוץ מזה אם יש איזה טלגרם שאתם נמצאים בו ויותר נוח לדבר שם, אשמח לקבל קישור פה או בפרטי
תודה חבר'ה
אין שום צורך בשטיפה עם מי אוסמוזה או פיאצ' 6

לשטוף עם מים רגילים, להתחיל להאכיל מיום 1 של עלים אמיתיים עם פיאי'צ מתאים

כשמדובר בקוקו בדיקת פיאיצ' בנגר תהיה מדוייקת יותר רק כשיש מסה טובה של
שורשים כבר ביחס לכלי שהוא נמצא בו כמובן

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
שטוף את הקוקוס עם מי ברז ותדאג להגיע לאיסי קרוב למה שנכנס. אין צורך בבדיקות נוספות.
אתה מוזמן לקבוצת הטלגרם שלי
@Growcanna