What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gantz are Sconcsi

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Ai fi uimit sa afli ca nu am o lupa?
Si eu cred ca mai am de așteptat dar deja au trecut de zilele recomandate de catre companie.:tiphat:
 

plm

Member
Criticalele mele implinesc maine 8 saptamani, si deja ar trebui taiate, breeder-ul zice 7-8 weeks, dar dupa ce am bagat microscopu pe ele, d-abea au inceput sa mai apare cate 1-2 tricomi amber, asa rasfirati, majoritatea sunt inca clear + cloudy, cred ca le mai tin 1 saptmana in plus, vreau un effect mixed.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Nu mă miră deloc faptul că nu ai lupa! Și știi cum e cu companiile astea scrie ce vrea sa audă clientul nu ce se va întâmpla în realitate cu ele de fapt!:D
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Nici nu mai stiu cat le am lăsat pe primele dar am fost multumit de ele. Au fost mult mai mari pt ca nu le-am stresat atat de tare si recolta a fost ok pt niste plante mici. High-ul a fost mult mai mișto dupa un curing de cateva saptamani.
Ne sa văd dacă găsesc o lupă zilele astea desi par cam albi toți tricomii - albi laptosi.

Meh.... vedem...:moon:
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Si dupa juma de luna mai bagam un update.

Sambata am recoltat ultimele doua plante. Ia sa vedem...


Monster Mash Auto
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Arată bine felicitări!! Sa le savurezi cu plăcere!!! Eu am avut și mai mici din semințe regulare! Aruncasem o sămânța cam pe timpul asta și de revelion am recoltat! :D A avut cam 12-15 cm și a fost un singur Bud micuț din care am făcut 3 jointuri! Dar high-ul a fost superb!
 
Top