What's new

Autok a hazban

Status
Not open for further replies.

jepjep

Member
Ca potlasra mit ajanlotok? CaN nem jöhet szoba ,mert sötetzöldek a levelek es tartok a tultaptol.


-----
Közben kaptam valaszt.
 

jepjep

Member
Viragzas elejen lehet meg tördelni ? A csucsok harmada kB 10-15 centivel magasabb ,mint a többi.Nem szeretnem,ha az alsok kevesbe lennenek erösek.
 

GK_420

Active member
Viragzas elejen lehet meg tördelni ? A csucsok harmada kB 10-15 centivel magasabb ,mint a többi.Nem szeretnem,ha az alsok kevesbe lennenek erösek.
Azon a 10 centin semmi nem fog múlni de amúgy virágzáskor már ne piszkáld ha csak nem létszükség.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
lehet tördelni...azzal csak átmenetileg szünteted meg a tápellátást. 1 nap kb. csak arra figyelj ne legyen olyan helyen seb, amit körbenőnek virágok,mert onnan indulhat penész rohadás ,,,
 

jepjep

Member
lehet tördelni...azzal csak átmenetileg szünteted meg a tápellátást. 1 nap kb. csak arra figyelj ne legyen olyan helyen seb, amit körbenőnek virágok,mert onnan indulhat penész rohadás ,,,
olyan helyen lenne,ahol csak kB 1 honap mulva lennenek. Most tördeljek,vagy ne? En mar nem tudom.
 

jepjep

Member
Egy kis up.43.nap.
A C+ also levelein mintha Nitrogen hiany tüneteit velnem felfedezni.Több tapot nem fog kapni,a többiek sötet zöldek.
Elsö kep:öszkep
Masodik kep: C+
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    67.5 KB · Views: 25
  • image2.jpg
    image2.jpg
    75.8 KB · Views: 22

iwantmorebuds

Active member
Majd azert rakj fel arrol a hianyrol kepet... Nitrogengiany eleg gyorsan terjed ugyhogy ha valoban az kemytelen leszel emelni :) meg miert ne emelnel? Csak most lesz ehes :D
 
Last edited:

DropleX

Member
Flo szakaszban mar nem kell torekedni a meregzold levelekre,es a tulzott N bevitelre, mivel kisebb bugakat, kisebb potencialt erdemenyezz, pkra,boosterekre kell gyurni floban.. ha nezitek a profik kepeit ok is sarga, halvanyzold levelezetu plantokat szuretelnek.. de ezt szamos kulfoldi blogban,forumon olvashatjatok! Persze tudom itt egyesek szerint amatorok tesznek fel cikkeket,riportokat pedig nem! :D
 

Medicropper117

Active member
Senki nem mondta h minden hülyeség. Minek védekezel amikor még nem is kaptál:p
Floban tényleg nem kell a sok N de flo elején nem jó ha sárgul meg később dobálja a leveleket.
A levelek természetes kiaknázása az igazi érés alatt zajlik le mikor a növény már nem fejlődik csak még egy utolsót "tol" a virágokon felhasználva mindent ami rendelkezesre all. A levelekben elraktározott kraft azonnal elérhető, ez telik a legkevesebb energiába ami kulcsfontosságú a növény életciklusának vége felé;)
 

iwantmorebuds

Active member
Raernek sztem azok a levelek jo par het mva is sargulni, azert itt eleg korai sztem, ahogy tekercs is irta a vegen igen, de azok a altalad emlitett peofik se a viragzas masodik heteben raknak fel sargulo levelekrol kepet :D
 

DropleX

Member
Nem is ezt allitottam,de pl grow tapot felesleges adni nekik, pl flo 23 napjan tartok csak bloom tapot kapnak s meg mindig meregzoldek.. bocs az offert
 

jepjep

Member
Majd azert rakj fel arrol a hianyrol kepet... Nitrogengiany eleg gyorsan terjed ugyhogy ha valoban az kemytelen leszel emelni :) meg miert ne emelnel? Csak most lesz ehes :D
Ph blokkbol adodo n hianyra gyanakszom.Nehogymar a legkisebb lombozattal rendelkezö növen fogyasztana a legtöbb nitrogent...
 

jepjep

Member
Nem is ezt allitottam,de pl grow tapot felesleges adni nekik, pl flo 23 napjan tartok csak bloom tapot kapnak s meg mindig meregzoldek.. bocs az offert
En kB 15. napnal es a felsö levelek meregzöldek. En nem is beszeltem grow taprol.Azt fogja kapni,mint eddig es annyit mint eddig,a 3-6-6os tapot. A phra kellsztem jobban ugyelnem.
 

iwantmorebuds

Active member
Ph blokkbol adodo n hianyra gyanakszom.Nehogymar a legkisebb lombozattal rendelkezö növen fogyasztana a legtöbb nitrogent...

Ahhoz eleg savasnak kellene lennie a locsolovizednek, es elobb zarna ki a ca mg-t mint az N-t.
Ha jol emlekszem foldbe nyomod...
image.jpeg
 
Last edited:

jepjep

Member
kokusz
azthiszem pont arra a növenyre sikerült fel Liter higitott citromsavat öntenem. :)
Ra is boritottam fel Liter sima vizet rögtön.(ph 7.0)
Köszi a kepet. Ezt mentenem kell.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top