What's new

Cannabis mag beszerzés!

ZoldOvezet

Active member
Ja bocs azt hittem kőhidán szocializálódtál. :laughing: Nem ismerem az ilyen remekműveket de így nyomja a fél börtönvilág is. :laughing:

gyulán voltam 6 hónapot aztán átszállítottak szegedre a dorozsmai útra kb 4 hónap,közben megfordultam a csillagba pesten a gyűjtőben,a venyige utcában...18 évesen egy garázdaságból akartak csinálni a rendőrök egy csoportos rablást...fasza nem?:D ha kell link pm-ben küldök
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
és az egész abból indult má akkor is hogy egy troll magot akart venni :DDDD oszt nesze neked rablás :D
 

GK_420

Active member
gyulán voltam 6 hónapot aztán átszállítottak szegedre a dorozsmai útra kb 4 hónap,közben megfordultam a csillagba pesten a gyűjtőben,a venyige utcában...18 évesen egy garázdaságból akartak csinálni a rendőrök egy csoportos rablást...fasza nem?:D ha kell link pm-ben küldök
Venyigében 8.on nézelődtem én is. :laughing:Na hát de a trollt nem etetjük a tikjainak mondtam hol kap magot. :D
 

ZoldOvezet

Active member
Venyigében 8.on nézelődtem én is. :laughing:Na hát de a trollt nem etetjük a tikjainak mondtam hol kap magot. :D


zárkadtársak lettünk volna..de lehet,hogy voltunk is :D csajkáztunk volna egész nap :D szabadultam 96 kilóval most vagyok 70..pedig megvan mindenem...sőtt :D
 

vazsi

Member
gyulán voltam 6 hónapot aztán átszállítottak szegedre a dorozsmai útra kb 4 hónap,közben megfordultam a csillagba pesten a gyűjtőben,a venyige utcában...18 évesen egy garázdaságból akartak csinálni a rendőrök egy csoportos rablást...fasza nem?:D ha kell link pm-ben küldök
leütéses rablás és nyalóka lopások :D miiivan nyalóka :):laughing: amúgy ja, csak egy picit kanyarodtunk el a topic lényegétől :D
 
Top