What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
radvo ale nerikej ze by sis tim nechtel legalne vydelavat ?...
Clokmaker: matyk to nechapu .. ale ty ceny maj vyšši nez v nl.
Kdyby byli na to zakony tak urcite by me bavilo jsi jeste svim hobby vydelavat. Vtedy by growing byl jednej velkej krok vpred, kuli tomu ze by si mohl volne pestit, slechtit - to by jsem zacal urcite :muahaha:
 
M

Miris

tyjo dyt můžete legálně vydělávat a pěstovat konopí- technický je povoleno - z toho jde udělat krásná mast a tisíc jinejch věcí včetně oblečení...ten trh je volnej akorát nemůžete čekat že to pude huličskou cestou legálně to konopí ;)

mě by například nevadila myšlenka dělat s konopím užitečnější věci než šlechtit...
 
G

Guest 6345

tyjo dyt můžete legálně vydělávat a pěstovat konopí- technický je povoleno - z toho jde udělat krásná mast a tisíc jinejch věcí včetně oblečení...ten trh je volnej akorát nemůžete čekat že to pude huličskou cestou legálně to konopí ;)

mě by například nevadila myšlenka dělat s konopím užitečnější věci než šlechtit...

Good idea man, nevím seci moc jak efektivní je prodávat konopné rotliny třeba na vlíkno do textilky, každopádně mš určitě pravdu v tom že to jde legálně už i dnes.

Ovšem imho je rozdíl vidělat si na deseti semínkách 500,- a nebo 500,- prodejem 10Kg rostlin konopí :)

málo kdo má k dispozici pozemek kde by se dalo vypastovat třeba 5hektarů technického konpí :)
 

Clockmaker

Member
tyjo dyt můžete legálně vydělávat a pěstovat konopí- technický je povoleno - z toho jde udělat krásná mast a tisíc jinejch věcí včetně oblečení...ten trh je volnej akorát nemůžete čekat že to pude huličskou cestou legálně to konopí ;)

mě by například nevadila myšlenka dělat s konopím užitečnější věci než šlechtit...

mast z technickýho stojí za hovno(chybí jí látky).A z netechnickýho jí legál vyrábět/prodávát nemůžeš,takže asi tak
 

papaja

Active member
Veteran
tyjo dyt můžete legálně vydělávat a pěstovat konopí- technický je povoleno - z toho jde udělat krásná mast a tisíc jinejch věcí včetně oblečení...ten trh je volnej akorát nemůžete čekat že to pude huličskou cestou legálně to konopí ;)

mě by například nevadila myšlenka dělat s konopím užitečnější věci než šlechtit...
technika je uplně na hovno vesměs je hermafroditní a stojí za vyliž prdel korát to roznáší svůj nemocnej pyl do všech světovejch stran
 
G

Guest 6345

papaja & hodi: technika a na hovno?: hmm hmm tož to bych až zas tak moc netvrdil, nebo mi vážně chcete říct že konopné hadry jsou na hovno?

pravda na hulení a do masti je to shitka :) ale :)

není nejlepší cestou hledat nejlešpí řešení, ale hledat REALNÉ řešení :)

moc si nedokážu představit že pole která jsou dnes osetá technikou by byla osetá "klasickou" MJ.
 

Clockmaker

Member
technika je uplně na hovno vesměs je hermafroditní a stojí za vyliž prdel korát to roznáší svůj nemocnej pyl do všech světovejch stran

už vidim jak si hodis seminka na kraj pole a mesic zjistis ze dalsi x desitek tisic semen bylo rozhazenych na poli,samo techniky:))

ad trika: mel sem na mysli jen mast,konopny hadry lana a jiny jde,k tomu ale potrebujes velky pole,techniku,prostory na zpracovani.proste investice.Chce se nekomu investovat v krizi?
 

papaja

Active member
Veteran
hodináři:
konopný polí s technikou jsem viděl několik a nejsou zas tak daleko od mého města..takže to zas taková utopie není..pyl z techniky bych na svých kráskách opravdu nerad viděl...
heh ale byla by to ráno sekerou, kdybych udělal někde pole a poté zjistil, že třeba 300 metrů odsaď je technika..snad zemědělci tuhle hrůzu masově pěstovat nezačnou
mimochodem
technika dělá semínka a ty už se použít nedají, protože kytky z dalších generací už se zase vrací nad povolenou hladinu thc...
chtěl bych se zeptat:
Jak to vypadá s konopnou kulturou v kanadě?
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
hodináři:
konopný polí s technikou jsem viděl několik a nejsou zas tak daleko od mého města..takže to zas taková utopie není..pyl z techniky bych na svých kráskách opravdu nerad viděl...
heh ale byla by to ráno sekerou, kdybych udělal někde pole a poté zjistil, že třeba 300 metrů odsaď je technika..snad zemědělci tuhle hrůzu masově pěstovat nezačnou
mimochodem
technika dělá semínka a ty už se použít nedají, protože kytky z dalších generací už se zase vrací nad povolenou hladinu thc...
chtěl bych se zeptat:
Jak to vypadá s konopnou kulturou v kanadě?

Mam doma nejake informace tak to sem vecer supnu :)
 
G

Guest 6345

hodináři:
konopný polí s technikou jsem viděl několik a nejsou zas tak daleko od mého města..takže to zas taková utopie není..pyl z techniky bych na svých kráskách opravdu nerad viděl...
heh ale byla by to ráno sekerou, kdybych udělal někde pole a poté zjistil, že třeba 300 metrů odsaď je technika..snad zemědělci tuhle hrůzu masově pěstovat nezačnou
mimochodem
technika dělá semínka a ty už se použít nedají, protože kytky z dalších generací už se zase vrací nad povolenou hladinu thc...
chtěl bych se zeptat:
Jak to vypadá s konopnou kulturou v kanadě?

Mám v Kanadě nějaké známé co tam žijí už asi dva roky, žijí, pracují, zewlují na horách na prknech :-(
takže kdyby tě pak radvovo info neuspokojilo písni a zjistím co budu schopen, jen to asik chvíli potrvá :)
 
G

Guest 6345

nans: zkusil bych tu cannu, ale nevím jetli i hnojka sníží ph nebo jenom ten boost :-(

dokud nezkusíš nezjistíš, ale poptej se přímo lidí co jednou canu na cocos pár jich tu je i v cz sekci :)
 

simor

Member
Veteran
Zdarec
Já do kokosa lil Hesi Coco a s PH jsem zas tak velký problém neměl,oproti trojAH luxus...
Kolega mě taky doporučil Cana-hnůj,z jeho zkušenosti drží perfekt i na koko-rohožích.
 

simor

Member
Veteran
Ahoj, tak si říkám, že by se hodilo místo, kde se mužete zeptat ostatních na otázky ohledně ganji, aby jste nemuseli zakládat nové dredy.

Používejte prosím CITACE.

Tak, a ted moje otázka:
Jak moc (v procentech) mužu čekat že se vytáhne Power Plant po přepnutí (hlavně na lidi co ho jeli, nebo našly tento udaj) Mír


zdar

Power Plant jsem jel v zemině pod 250W;400W i v NFT při stejných watážích...
Ano určitě rozhoduje více faktorů,ale cca se to střelit dá,nikdo to nepotřebuje vědět na centimetry.
Přepínal jsem když měly kytičky cca 30 cm pod 250W a vyjely na 60-65cm
pod tím 4kilem jsem přepínal o 5 cm níž a taky vylezly na cca těch 65cm

V NFTéčku to bylo podobný,akorát to roste rychleji,také skončily zhruba na těch 65ti cm.
100-120% tě spolehlivě přerostou.

a podotýkám,že se snažím světlem tlačit kytky dolů co to jde,taky jsem na to teďkom doplatil,kapánek jsem ty špičky přismažil(ne u PP,ty byly pořád kapánek níže)
Kolega co jel stejný pheno v zemině,světlem hodně plýtvá(vysoko nad vrcholky,že on je pálit nebude :nanana: ) a ty jeho židi ho přerostly ne méně jak 200%...

U svého threadu co tu mám,mohu pro představu doplnit fota při přepnutí.


snad to ještě bude zajímat :yoinks:


pic...
 
G

Guest 6345

zdravíčko všem kolegové v zeleni....


mám takový technický dotaz... jak funguje odvlhčovačka?

a jak velkou odvlhčovačku budu potřebovat na cca 6m ctverečních s vlhkostí 60-70% a chtěl bych to srazit tak na 30-40% at si šišky chrochatjí blahem.

myslíte že na tyto učely bude stačit něco takového?
http://www.elektro-partner.cz/odvlhcovac-vzduchu-artel-ea-12m-artea12m/obchod/
podle návodu co sem někde prostudoval to vypadá že by to mělo stačit....
díky za vaše rady..
 

berrea

Member
s určitym typem ti neporadim, ale princip odvlhčovaček je dvojí... buď se vzduch vhání do nějaký komory, kde je snížená teplota a voda tam kondenzuje (to ale asi nebude existovat v malejch verzích) anebo je tam nějaký médium s vysokou schopností absorbovat vlhkost, který se musí po čase vyměňovat... to sme používali třeba po povodni na vysušení sklepa :)
 
G

Guest 6345

tak já tu mám další konopno nekonopnou otázku :)
je to peklo být zvědavej jak opice :D :D

používátě někdo TAGY na ICM?

k čemu je to přesně dobré? :)

(pokud někdo neví, podívejte se kousíček nad okno kde zrovna píšete, nebo kousek pod okno kde zrovna čtete :)

picture.php

pro jistotu obrázek :)
 

Latest posts

Latest posts

Top