What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Nam ? 2016

jerzu19

Active member
Veteran
Witam

picture.php

GGxChem

p.s...mega blancior z GG i ten kawałek...
Guzior - Mój krąg
https://www.youtube.com/watch?v=reqnyk1n3WE
....ogólnie polecam Guziora moim skromnym muzycznym zdaniem koles robi kawał dobrej roboty...więcej jego kawałków wrzucę do "Muzyka"

pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema

Oczy przecieram bo nie wiem czy to fatamorgana czy juz flashbacki ale widze pada i NG ? hehe mocne wejscie z ladnymi fotkami , ciesze sie ze sie podobaja cukiereczki do szafeczki hehe nie widze wszystkich fotek nie wiem czemu ale mietoweczki nie widze , w miare mozliwosci cykajcie foteczki i piszcie co i jak to chyba najlepsze podziękowania?
Cieszy sie mi micha wiedzac ze cali i zakochani ...

wdr - gratulacje oraz powodzenia w dalszych projektach nie przestwaj bro...

jerzu19 - ladne kwiatki tam ci rosna z tych nasion , tak dalej ...


tutaj mam swoje 4 x Illuminati x chemdog DD f2 - feminiZZed

picture.php


Sweaty Betty
picture.php


tez ja mam hehe

picture.php


kurcze ale sie ciesze :huggg:

ZZ
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
@ nice laska ,super moc cie widziec : )
picture.php


no zeby bylo weselej ,to cos niecos pokaze :tiphat:
jak dobrze miec las tuz obok
picture.php


picture.php


firex18 ,najbardzie wygibusna panienka jaka mi rosla,cytrynka taka zniej,o mocy mlota .obok niej z tym roswijajacym sie kwiatuszkiem firex18 x blue tara,idzie 12/12 od nasionka.bardzo ciezki do uprawy crosik mi sie zrobil,jak widac, po mamusi : )
picture.php

saludos

a moze tuz tuz,to se plywa czasami przy zachodzie slonca : )
 
Last edited:

klint

Active member
Veteran
Bardzo milo widziec stara gwardie... :) Nice Girl, Pad... :) Tomu co ten psiak taki mokry? :)
 

cheton

Active member
Veteran
5 Amnesii od Super Strains/HyPro i dwa Holy Grail Kush od DNA.
Amnesie siedza w 11l donicach, kushe w 18l.Koniec siodmego tyg flo.
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

cheton

Active member
Veteran
picture.php
picture.php
picture.php


Holy Grail Kush #1
picture.php


Holy Grail Kush #2
picture.php


Czesc nasion, o ktorych piszecie widze, ze mozna znalezc w internecie, innych nie.Jakis nowy wypust feminiZZed?

Fajne kwiatki Panowie.
 
Last edited:

Rystal

Active member
Siema ziomki :D fajnie lecicie

dziś mija 9 lat od kiedy HOt CARGO założył pierwszy "Co w ogrodzie rosnie Ci ???"


03-14-2005, 06:12 AM

ide na balkon właśnie przypalić za to lolka :tiphat:
 

eHo

Active member
szacun dla HC za to co tutaj robił, ale panowie fotki dawac do tych pustych postów bo słabo to zaczyna wygladac ;)
picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema zalogo ...
Widzialem ze pewna osoba przy kosci zakupila testy na zawartosc THc w roslinach super sprawa , zawsze mnie interesowal jeden fakt , jak duza jest roznica scinajac rosliny noca a podczas dnia , wszyscy zalecaja tylko scinanie w dzien kiedy roslina nie spi , takie cos mnie ciekawi ale to by wypadalo robic na jednym klonie ... ja wstawie kilka fotek co znalazlem w necie w ostatnim tygodniu hehe ogolnie kroluje Illuminati x chemdog DDf2 za to ze caly zywot idzie na mase ktora puzniej dobrze rzeźbi nam w glowie hehe no i GG#4 x chemdog DDf2 to wielka roslina wrecz olbrzymie phena mozna trafic ale o tym innym razem ...

Illuminati ( cut only ) x Chemdog DDf2
picture.php


picture.php


to ostatni wsad w lochach byl wiecej mnie to nerwow kosztuje niz jakiejkolwiek przyjemnosci z tego mam ...

picture.php


picture.php


Cheton - oczywiscie ze sa , i w sklepach ich nie bedzie ale sa tutaj u Nas np. skunk lvl 111( skunk 1 x skunk 11 ) x chemdog DDf2 albo SPG x chemdog DDf2 , widac na horyzoncie calkiem nowe krosy narazie chemdoga odstawimy a wezmiemy za to ...

postanowilem zrobic zdjecie mojego rozmowcy , bardzo mila postac , wyrozumiala no i co najwazniejsze wysluchala mnie do bladego rana i co za tym idzie dala najlepsza rade ! nawet sie nie wypowiedzial na moje tematy i to dalo mi do myslenia oraz upewnilo ze dobrze robie , a ona to skwitowala usmiechem od dziurki do dziurki hehe

picture.php


mordeczko ty moja kochana tam to ci nawet w zime cieplo , kochany pan glowe na karku ma to i chłodziwo wlaczyl coby psina lepiej sie poczula poZZdro dla wszystkich...

ZZ
 
R

RandyLey

Bez uraz klincie niczym eastwoodzie ale czy nie nauczyles sie na wczesniejszych bledach i wciaz go popelniasz sadzac i chwalac sie tym na lonie publicznym.Dowiedziales sie kto cie podp. z ucha?Strasznie dziwne sie to wydaje, wszedl ktos i wyszedl z kwiatkami nie zastanawialo cie to az do teraz.Skromnym zdaniem jesli zamawiales duzo produktow to musialo to byc z he**.pl ?Jesli tak domyslalbym sie ze to wlasnie ten sklep lub inny wydal twoj adres na psiarnie.Moze rozjasnilbys mi bo uciekam na hamburgera.
 

klint

Active member
Veteran
Chlopczyku gdyby¶ trochê poczytal to wiedzia³ by¶ ze do 5 ro¶lin na domostwo jest dopuszczalne bez sztucznego o¶wietlenia. Tak wiêc zamiast nabijaæ bezsensowne i gówno wnosz±ce posty ogarnij dupe i sam zapodaj jakimi¶ fotkami bo jak na razie tylko bla bla bla bla. Pozdro
 
C

canna_brotha

400w hps gib extreme 0.9m2

400w hps gib extreme 0.9m2

w namiocie super skunk, nl x haze, illuminati x chem dd f2 [0,5l]
bylo pare problemow z ph ale przez prace nie moge byc caly czas przy nich, ale ogarniete w miare wiec oceniajcie sami ;)
co tu duzo pisac kolorujemy
na fotkach jeden SS 11l hortipot i illuminati x chem dd f2 w 0,5l ktory bank pilka pojdzie na reveg bo cudowna roslina [dzieki ZZ] ;)

peace
 
Last edited:
C

canna_brotha

super skunk

super skunk

super skunk okolo 4 tyg kwitnienia

advanced nutrients

pirahna, tarantula, voodo juice, bud x factor, bud ignitor, b52, iguana juice grow/bloom, rhino skin

praktycznie caly czas deszczowka ph 6.0-6.4,
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
30 dzien flo
killer kush ,skonczy 48-50 dzien
picture.php

white fire og
picture.php

blue tara
picture.php


picture.php

white s1
picture.php
 
D

DLOC

klint, ladnie tez mam chcec outdora
canna_brotha
Z-Z
tomram
Ladnie!
Starbud
picture.php

picture.php

picture.php
picture.php


Duzo milosci..
 

Latest posts

Latest posts

Top