What's new

Bokrosodás

Salátafej

Active member
Jobbat ! Exkalapalatt info vagy ckmagazin info -ját tudom figyelmedbe ajánlani, elég lett volna a Kérdezz-felelek topicba feltenni eme kérdést vagy átgondolni mielőtt felteszed.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
és ahelyett, hogy megint oldalakra utalnál, nehéz leírni, toppolás kötözés supercropping.
 

Salátafej

Active member
Épp annyira nehéz mint nagybetűvel kezdeni a mondatot(netán helyesen) vagy utána nézni a dolgoknak. Tökéletesen igazad van , szarjunk mindenhova majd fellapátolja a moderátor.

Hasznosabbnak tartom ráterelni kenderbarátainkat az útra mint , hogy vonszoljuk magunk után.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
mi a hasznos abban, hogy elküldöd ? nem kér enni inni a tárhely (tőled főleg nem)
jaja szarjuk be mindenhova a magyar oldalakat, kicsit unalmas, már leírtam párszor.
sgkenderfórum esetleg ? bigacsiga ? daath ? fűnyíró ? miért nem mondod a többit is ?
 

Salátafej

Active member
Szerintem aki kender termesztéssel szeretni foglalkozni vagy bármi mással az veszi a fáradtságot ahhoz, hogy utána jár a alapvető dolgoknak. ( Manapság elég a telefont kivenned a zsebedből.)
Egyáltalán nem elküldtem, ajánlottam azt a két oldalt amik számomra nagy segítséget nyújtottak , ahol megismerkedhettem az "alapokkal" valamennyire segített elsajátítani/megérteni ezt és azt.
A haszon az, hogy sokkal többre fogja becsülni az illető ha úgymond önerőből sikerül eredményt elérni mint , hogy megrágod és a szájába köpöd, lehet az első sikeres szüret után is marad a fórumon "a közösségben", nem csak felszívja magát aztán tovább áll.
Daath-ot senkinek nem ajánlanám, a többit nem ismerem.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
:D tedd túl magad ezen, az emberek döntő többsége, miután megtanulta, hogyan kell termeszteni, fórumok közelébe nem nagyon járogat vissza, végtelenség nélkül tudnám sorolni a neveket, akiket láttunk ideig óráig, aztán azóta sem tett vissza semmit a közösség érdekében, sőt némelyik még a naplóit is megkurtítja, lásd hungrowboy példáját, hogy ne kelljen évekre visszamenőleg emlékezni, ráadásul ő már itt lett végigbasztatva.

és amit mondasz sem igaz mindenkire, van aki hiába olvas, gyakorlati módon sokkal többet tanul..
 

Salátafej

Active member
Ismerem ezt a szomorú történetet , nem kételkedem , hogy te jóval több ilyet ismersz.
Nagyra becsülöm azokat akik tesznek vagy tettek már a közös sportunkhoz, kik így begyökereztek ide és segítenek önzetlenül másoknak de ugyanekkor megkérdőjelezem, hogy ez ebben a formában nem inkább kártékony mint hasznos?
Az ilyen személyek mint kit említettél is, fog elárasztani egy lakótelepet/falut... silány minőségű fűvel ami a "közösségünk" alapkövének a megítélésén fog rontani, ezáltal még az ükükükunokáim sem fognak, legálisan kenderhez jutni, ha netán arra vágynak.
Nem szeretném túl tenni magam ezen :) ha te nem is, én szeretném megélni a holnapot, anélkül, hogy aggódnom kéne ki, mikor, ront rám és vág a földre. :)

Ennek tudatába, nézd el vagy töröld, ha véletlen ajánlanám, utalnék egy összefoglaló olvasmányra, de ígérem megpróbálok majd inkább nem írni rá semmit :) légy jó.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
nem hinném, hogy szar lett, amit csinált.. és még mindig jobb, ha bármilyen kendert szívnak a telepen, mint herbált, vagy kannásbort vedelnének... mer az legál!!!!!!

legyen több ügy.. legyen annyi, hogy roppanjon bele az egész igazságszolgáltatórendszer.. így is aggódsz és rejtőzködsz... valamint minél részletesebb a magyar tartalalom , annál valószínűbb, hogy a magyar találatokat is hamarabb listázza a kereső...

és vissza a témához, nem azt kérdezte, hogy csíráztasson, milyen főőőődbe tegye... mér sárgul kékül barnul zöldül...
a tömzsibb növekedésnek vannak még befolyásoló tényezői, mint a fény, hőmérséklet és inkább ezeket kellene ismertetned, ha már úgyis mondanivalód van,ráadásul érted is...

nem mindegy hol olvassa el ? ha leírod, vagy leírta már valaki más is máshol ?
ert ilyen alapon, mindenkinek elő lehetne venni a 4. osztályos környezetismeret tankönyvet és onnan kezdeni az alapokat.. mert ott már leírták úgyis csak basztál figyelni, milyen igényei vannak a növényeknek állatoknak

ja azon tedd túl magad, hogy 75%(inkább 85) vagy hasonló magas arányban nem fog visszajönni, és megtanítani legalább egy embert termeszteni, ha így lenne már mindenki tudna jó füvet csinálni
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
azt üzente, jön, ha kórusban énekeltek neki "boldogság gyere haza.. blablablabla"
vagy legalább egy zámbó jimmy klasszikust.
 

Latest posts

Latest posts

Top